Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: piątek, 20.05.2022
Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandry

Wyszukiwarka

Nawigacja:

  • AKTUALNOŚCI

Treść strony

KPFR wspiera rozwój regionu

Kujawsko-Pomorski Fundusz Rozwoju od ponad 4 lat wspiera i promuje aktywność podmiotów gospodarczych w naszym regionie.

Dotychczasowy okres funkcjonowania Funduszu to okres wytężonej pracy. W ciągu tego czasu KPFR całą pulę administrowanych środków – ponad 620 mln zł – przekazał Pośrednikom Finansowym, którzy do końca 2023r. przekażą je w formie atrakcyjnych pożyczek regionalnym przedsiębiorcom.

W standardowej ofercie KPFR znajdują się nisko oprocentowane, bezpieczne pożyczki unijne, które można przeznaczyć na innowacje, wdrożenie w firmie nowych rozwiązań, zakup nowoczesnego sprzętu, modernizację produkcji, adaptację pomieszczeń, wyposażenie nowych stanowisk, a także przebranżowienie firmy.

Na właścicieli firm z sektora MŚP czeka wsparcie nawet do 5 mln zł, z oprocentowaniem już od 0% przy okresie spłaty do 7 lat i 6 miesiącach karencji.

Ponadto w ofercie Funduszu nadal dostępna jest atrakcyjna pożyczka płynnościowa anty COVID-19 dedykowana mikro, małym i średnim przedsiębiorcom z naszego regionu, dotkniętym negatywnymi skutkami finansowymi spowodowanymi COVID-19.

Do tej pory działania Funduszu umożliwiły udzielenie pożyczek ponad 1360 przedsiębiorcom, co pozwoliło na realizację inwestycji o całkowitej wartości ponad 475 mln zł.

Pomimo, iż marka KPFR istnieje stosunkowo niedługo, to dzięki tak dużej liczbie wspartych przedsiębiorstw, intensywnym kampaniom informacyjno-promocyjnym oraz uczestnictwie w najważniejszych wydarzeniach gospodarczych w regionie udało nam się już zaznaczyć swoje miejsce wśród instytucji wspierających przedsiębiorców.

Działania Funduszu wychodzą także poza skalę regionu, gdyż od stycznia 2020 r. jest on członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Regionalnych Funduszy Rozwoju – organizacji skupiającej Regionalne Fundusze Rozwoju, wspierającej ich działania na rzecz rozwoju regionalnego w Polsce.

„Mamy nadzieję, że kolejne lata będą również obiecujące i będziemy mogli nadal kreować aktywność gospodarczą w regionie, tworząc produkty finansowe nie tylko dla przedsiębiorców z sektora MŚP, ale być może również dla Instytucji Otoczenia Biznesu, czy Jednostek Samorządu Terytorialnego” – mówi Prezes KPFR Kamila Radziecka.

  • Baner

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
  • Ogłoszenie
    Uprzejmie informujemy o serwisie Agro-Market24.pl. Portal został stworzony, aby pomóc producentom rolnym w dotarciu do odbiorców na swoje produkty. Zachęcamy również osoby fizyczne do kupowania bezpośrednio od rolników. W ten sposób, wspólnie możemy wspierać polskie rolnictwo. Korzystanie z portalu jest bezpłatne.

    Więcej informacji na stronie https://agro-market24.pl/

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

-
Gmina Czernikowo Solidarna z Ukrainą
Szczepienia
Platforma Zakupowa
System Informacji Przestrzennej
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Urząd Skarbowy
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 1/2022
Mapa wyłączeń ENERGA
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 4294405 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.