Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: środa, 06.12.2023
Imieniny: Mikołaja, Nikoli, Jaremy

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

 • -

Wolontariusz Roku Powiatu Toruńskiego 2015

16 grudnia 2015 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Toruniu przyznano Dariuszowi Chrobakowi tytuł Wolontariusza Roku Powiatu Toruńskiego za działania związane z promocją ziemi dobrzyńskiej i gminy Czernikowo.
 • -

Koncert Piwnicy pod Baranami

Za nami uroczy, wzruszający, okraszony wysokiej klasy dowcipem koncert Piwnicy Pod Baranami w sali SP w Czernikowie. Poprzedzony był konkursem plastycznym na karykaturę artystów Piwnicy i interpretację piwnicznych utworów.
 • -

Informacja o rozstrzygnięciu gminnego konkursu ekologicznego pod hasłem „Kompostujesz! Zyskujesz”

Celem konkursu było podniesienie edukacji w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi, kształtowanie prawidłowych postaw ekologicznych oraz promowanie selektywnego zbierania odpadów i recyklingu odpadów na terenie gminy Czernikowo.
 • -

Zostań bohaterem – podaruj potrzebującym Szlachetną Paczkę

Szlachetna Paczka to projekt Stowarzyszenia Wiosna, który w wyjątkowy sposób inspiruje ludzi do stawania się kimś więcej; do wygrywania swojego życia i wspierania życia innych. Angażując wolontariuszy wokół liderów – wpływa na zmianę całego społeczeństwa.
 • -

Wizyta w Sztabie WOŚP

Sztab WOŚP (wolontariusze i opiekunowie) odwiedzili Jurka Owsiaka w Fundacji WOŚP. W oczekiwaniu na rozmowę z Jurkiem pomogliśmy w przygotowaniu identyfikatorów oraz zakupiliśmy gadżety na licytację w sklepiku.
 • -

Akademia z okazji Święta Niepodległości

Tradycja świętowania dnia, w którym Polska wróciła na mapę polityczną świata, pozostaje żywa, bo żywy jest patriotyzm w sercach Polaków i lokalnej społeczności gminy Czernikowo. 10 listopada o godz. 16.00 w sali widowiskowej Zespołu Szkół w Czernikowie odbyła się uroczystość z okazji 97. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
 • -

Kryształowe serce dla Mieszkańca naszej gminy

21 listopada 2015 r. w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy odbyła się uroczystość wręczenia kryształowych serc. Spotkanie to zainaugurowało Dni Honorowego Krwiodawstwa.
 • -

Recital poetycko-muzyczny w SP Czernikowo

10 listopada 2015 r. w SP Czernikowo z programem poetycko-muzycznym wystąpił zespół ,,Poezjo".
 • -

Objazd miejsc pamięci

W dniu 5 listopada 2015 r. odbył się tradycyjny już objazd miejsc pamięci narodowej w gminie Czernikowo.
 • -

Biedna gmina – wzorem do naśladowania

W Serwisie Samorządowym PAP opublikowano ostatnio dwa rankingi, na podstawie których można wyciągnąć szereg wniosków dotyczących stosunku kondycji gminnych finansów do zaangażowania w działania na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców.
 • -

Uroczyste wodowanie łodzi ratowniczej OSP Czernikowo

Na początku września Ochotnicza Straż Pożarna w Czernikowie pozyskała łódź ratowniczą z przyczepą i silnikiem zaburtowym. 8 października na wodach jeziora Steklin odbyło się wodowanie jednostki.
 • Herb Gminy Czernikowo

XI Sesja Rady Gminy w Czernikowie - skrót

Dnia 21 października 2015 r. o godzinie 13.00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy odbyła się XI Sesja Rady Gminy w Czernikowie. Radni przyjęli porządek posiedzenia i protokół z poprzedniej sesji, po czym przystąpili do głosowania nad uchwałami, które nie wzbudziły większych dyskusji i zapytań, ponieważ zostały pozytywnie zaopiniowane na wcześniejszym posiedzeniu wszystkich komisji Rady Gminy, o czym poinformował przewodniczący Komisji Rewizyjnej pan Mieczysław Kasprowicz.
 • -

Budowa Komisariatu Policji w Dobrzejewicach

12 października o 13.00 w Dobrzejewicach, odbyło się symboliczne rozpoczęcie budowy i wmurowanie aktu erekcyjnego pod budowę komisariatu.
 • -

Czernikowo gminą przyjazną rowerzystom!

W ramach IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Gmina przyjazna rowerzystom” samorządy po raz kolejny rywalizowały o uznanie zasług w zakresie promowania turystyki rowerowej. Jury, w skład którego weszli m.in. przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystyki oraz PTTK, postanowiło w kategorii gmin poniżej 10 tys. mieszkańców uhonorować Gminę Czernikowo. 25 września, podczas VI Międzynarodowych Targów BIKE-EXPO w Kielcach, nastąpiło wręczenie certyfikatów.
 • -

„Schetynówkowa” praca wre

Projekt „Przebudowa drogi gminnej Nr 101119C w m. Wygoda-Steklinek, dróg gminnych Nr 101123C i 101122C wraz z przebudową skrzyżowania z drogą powiatową Nr 2132C oraz przebudowa ul. Zajączkowo i Polna w m. Czernikowo” to infrastrukturalne zadanie, które realizowane jest w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych.
 • -

Spotkanie Seniorów

W dniu 3 października 2015 r. (sobota) z inicjatywy członków Rady Rodziców i przedstawicieli miejscowego samorządu w świetlicy wiejskiej w Osówce odbyło się lokalne ,,Spotkanie Seniorów”.
 • -

Wesele dobrzyńskie w chacie włęckiej

3 października 2015 r. w chacie włęckiej odbyła się inscenizacja wesela dobrzyńskiego.
 • -

OSP Czernikowo z łodzią ratowniczą

Na początku września Ochotnicza Straż Pożarna w Czernikowie znacząco zwiększyła swój potencjał w zakresie ratownictwa wodnego. Wszystko dzięki pozyskaniu łodzi ratowniczej z przyczepą i silnikiem zaburtowym o wartości niespełna 40 tys. zł.
 • -

Dożynki gminno-parafialne 2015

Każdy rok jest inny, lecz każdy jest trudny, wobec czego tradycja dziękczynienia za plony pozostaje żywa. Pochodem spod Urzędu Gminy w Czernikowie tradycyjnie już rozpoczęły się obchody gminnych dożynek – barwny korowód, przy akompaniamencie Gminnej Orkiestry Dętej, przemaszerował do kościoła parafialnego pw. św. Bartłomieja w Czernikowie. 30 sierpnia o godz. 12:30 zainicjowano sakralną część uroczystości; sumie dożynkowej przewodniczył proboszcz, ks. dziekan Piotr Siołkowski.
 • -

Rajd rowerowy

20 września 2015 roku na zaproszenie Starosty Toruńskiego i Wójtów Gminy Czernikowo i Obrowo mieszkańcy z Czernikowa uczestniczyli w rajdzie rowerowym z Czernikowa do Sąsieczna, z okazji podpisania Deklaracji Partnerstwa budowy ciągów pieszo- owerowych w gminie Czernikowo i Obrowo.
 • -

Parafialne Święto Plonów w Mazowszu

Tradycją mazowieckiej parafii pw. św. Marcina staje się przenoszenie charakteru dożynek poza wymiar sakralny i formę mszy dziękczynnej. Organizatorzy liczyli, że w zakresie pogody prawdziwe okaże się powiedzenie „do trzech razy sztuka” i tegorocznym obchodom dziękczynienia za plony towarzyszyć będą bezchmurne niebo i słoneczny uśmiech. Niestety, aura znów spłatała dożynkowiczom figla, co nie znaczy, że zabawa nie była udana.
 • -

Narodowe Czytanie

5 września 2015 r. w czernikowskiej odsłonie akcji Narodowego Czytania bohaterów „Lalki” Bolesława Prusa ożywili „niezawodni” przyjaciele biblioteki i miłośnicy literatury polskiej.
 • -

Pobór krwi w Czernikowie

W ubiegłą niedzielę (6 września) kolejny raz Parafialny Zespół Charytatywny zorganizował akcję poboru krwi.
 • -

III Gminne Zawody MDP o Puchar Wójta Gminy Czernikowo

Dnia 29.08.2015r. na Stadionie przy Zespole Szkół w Czernikowie odbyły się III Gminne Otwarte Zawody MDP wg Regulaminu CTiF o Puchar Wójta Gminy Czernikowo.
 • -

Klimatyzacja w Wiejskim Domu Kultury

Sołtys Mazowsza Antoni Maćkiewicz od wielu lat zabiegał o montaż klimatyzacji w Wiejskim Domu Kultury, jednak z uwagi na znaczące koszty przedsięwzięcia (przewyższające możliwości funduszu sołeckiego) inwestycja była przekładana w czasie. We współpracy sołectwa oraz Wójta Gminy Czernikowo udało ją się w tym miesiącu zrealizować.
 • Herb Gminy Czernikowo

X Sesja Rady Gminy w Czernikowie - skrót

Dnia 14 sierpnia 2015 r. o godzinie 13.00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy odbyła się X Sesja Rady Gminy w Czernikowie. Radni przyjęli porządek posiedzenia i protokół
z poprzedniej sesji, po czym przystąpili do głosowania nad uchwałami, które nie wzbudziły większych dyskusji i zapytań, ponieważ zostały pozytywnie zaopiniowane na wcześniejszym posiedzeniu wszystkich komisji Rady Gminy, o czym poinformował przewodniczący Komisji Rewizyjnej pan Mieczysław Kasprowicz.
 • -

Apel z okazji 70. rocznicy powstania Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Steklinie

Dnia 25.07.2015 r. odbył się uroczysty Apel z okazji 70. rocznicy powstania Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Steklinie. Podczas uroczystości wręczono podziękowania osobom zasłużonym dla OSP w Steklinie, a także wyróżniono Młodych Druhów i Druhny odznaczeniami MDP. Całość zakończyła się uroczystym obiadem.
 • -

Gminna Orkiestra Dęta z wizytą w toruńskim Hospicjum "Światło"

Dnia 22.07.2015 r. Gminna Orkiestra Dęta odwiedziła toruńskie Hospicjum "Światło" i swym graniem umiliła czas oraz dała wiele radości podopiecznym Stowarzyszenia.
 • Herb Gminy Czernikowo

VIII Sesja Rady Gminy w Czernikowie - skrót

Dnia 06 lipca 2015 r. o godzinie 12.00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy odbyła się VIII Sesja Rady Gminy w Czernikowie. Radni przyjęli porządek posiedzenia i protokół z poprzedniej sesji, po czym przystąpili do głosowania nad uchwałami, które nie wzbudziły większych dyskusji i zapytań, ponieważ zostały pozytywnie zaopiniowane na wcześniejszym posiedzeniu wszystkich komisji Rady Gminy, o czym poinformował przewodniczący Komisji Rewizyjnej pan Mieczysław Kasprowicz.
 • -

XXV Lat Samorządu Terytorialnego

Mszą świętą, odprawioną w kościele parafialnym w Czernikowie przez ks. dziekana Piotra Siołkowskiego w intencji samorządowych społeczników, rozpoczęto obchody jubileuszu 25-lecia Samorządu Terytorialnego w Gminie Czernikowo. Świecka część wydarzenia odbyła się w Zespole Szkół w Czernikowie. Po wysłuchaniu hymnu państwowego zgromadzonych gości powitali Przewodnicząca Rady Gminy Czernikowo Jadwiga Padlewska oraz Wójt Gminy Czernikowo Zdzisław Gawroński.
 • -

Noc Świętojańska we Włęczu

24 czerwca 2015 r. we Włęczu miała miejsce Noc Świętojańska.
 • -

90-lecie OSP Witowąż

13 czerwca 2015 r. zorganizowano obchody 90-lecia powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Witowężu. Przygotowania do tego święta trwały od walnego zebrania jednostki, które odbyło się 30 marca.
 • -

Podziękowanie dla sponsorów

Międzyszkolny Zespół Wokalny PIKOLO, który w dniach 10-14 czerwca brał udział w 36. Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, wraz z Instruktorem Małgorzatą Janiszewską dziękuje wszystkim instytucjom, firmom i osobom, które wsparły przygotowania i wyjazd na festiwal.
 • -

Zakończenie roku akademickiego na czernikowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku

11 czerwca 2015 roku czwarty semestr czernikowskiej filii Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy przeszedł do historii. Ostatni wykład w roku akademickim 2014/2015 wygłosił prof. WSG dr Marek Chamot, dyrektor Instytutu Kulturoznawstwa i Centrum Kultury Medialnej WSG, który przybliżył słuchaczom postać generała Władysława Sikorskiego.
 • -

Dzień Dziecka

W ubiegłą niedzielę Zespół Charytatywny wraz z sołectwem Czernikowo zorganizował Dzień Dziecka. Zabawa trwała kilka godzin i urozmaicona była wieloma konkursami dla dzieci.
 • Herb Gminy Czernikowo

Absolutorium udzielone jednogłośnie!

Dnia 01 czerwca 2015 r. o godzinie 15.00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy odbyła się VII Sesja Rady Gminy w Czernikowie. Radni przyjęli porządek posiedzenia i protokół z poprzedniej sesji, po czym przystąpili do głosowania nad uchwałami, które nie wzbudziły większych dyskusji i zapytań, ponieważ zostały pozytywnie zaopiniowane na wcześniejszym posiedzeniu wszystkich komisji Rady Gminy, o czym poinformował przewodniczący Komisji Rewizyjnej pan Mieczysław Kasprowicz.
 • -

Otwarcie kompleksu boisk w Steklinku

W wigilię Dnia Dziecka, 31 maja 2015 roku, uroczyście oddano do użytku kompleks boisk (piłkarskie oraz siatkarskie), powstałych w Steklinku w pobliżu trasy do Hornówka.
 • -

Kolejna akcja poboru krwi

31 maja 2015 r. Parafialny Zespół Charytatywny zorganizował akcję poboru krwi. W rezultacie przeprowadzonej akcji zebrano 25 litrów krwi.
 • -

Otwarcie boiska sportowego przy ul. Kwiatowej

30 maja odbyło się oficjalne otwarcie boiska sportowego przy ul. Kwiatowej w Czernikowie, połączone z turniejem koszykówki. Wśród gości znaleźli się Wójt Gminy Czernikowo Zdzisław Gawroński, Przewodnicząca Rady Gminy Jadwiga Padlewska oraz ks. wikariusz Marcin Lewandowski.
 • -

Absolutorium dla zarządu Stowarzyszenia Czyż - Nie

27 maja odbyło się walne zebranie członków Stowarzyszenia Czyż - Nie. Po przedstawieniu sprawozdania finansowego oraz merytorycznego uczestnicy jednogłośnie udzielili absolutorium zarządowi.
 • -

Spotkanie uczniów z Wójtem Gminy

20 maja gośćmi Urzędu Gminy oraz Wójta Zdzisława Gawrońskiego byli uczniowie klas V-VI szkół podstawowych oraz czernikowscy licealiści.
 • -

XXV Lat Samorządu - wyniki konkursów szkolnych

Jubileuszowe obchody samorządności terytorialnej, oprócz uroczystości podsumowującej dokonania w minionym ćwierćwieczu, miały także wymiar konkursowy – zarówno w zakresie posiadanej wiedzy, jak i zdolności artystycznych.
 • -

,,Ognisko Narodowe" z okazji uchwalenia konstytucji z 1791 r.

3 maja w naszej gminie odbyło się Ognisko Narodowe z okazji uchwalenia konstytucji z 1791 roku. Rozpoczęcie nastąpiło o godzinie 19.00.
 • -

Dzień Strażaka 2015

Swoją bezinteresownością i ochotniczym zaangażowaniem członkowie jednostek OSP na dzień świąteczny zasługują bezwzględnie. 3 maja 2015 roku odbyły się obchody Dnia św. Floriana.
 • -

Uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej w Osówce

Ponad 0,75 mln zł (uwzględniając dofinansowanie ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2014 w kwocie przekraczającej 0,46 mln zł) pozwoliło zmodernizować wysłużoną remizę OSP w Osówce i adaptować obiekt na świetlicę. 30 kwietnia nastąpiło uroczyste otwarcie oraz poświęcenie budynku.
 • -

Gminny Konkurs z Języka Angielskiego - „Mazowsze English Language Competition 2015”

21 maja 2015 r. w Szkole Podstawowej im. mjr. H. Sucharskiego w Mazowszu odbyła się kolejna edycja Konkursu Gminnego z Języka Angielskiego. Zorganizowany pod nazwą „Mazowsze English Language Competition 2015” po raz trzeci z rzędu wygrała grupa podopiecznych Roberta Szwajkowskiego reprezentujących szkołę w Mazowszu.
 • -

Gminny rajd rowerowy z PTTK

W niedzielę 26 kwietnia odbył się kolejny coroczny rajd rowerowy, tym razem szlakiem Jezior Gminy Czernikowo.
 • -

150 - lecie Szkoły Podstawowej w Czernikowie

W dniu 24 kwietnia 2015 r. odbyła się uroczystość 150-lecia Szkoły Podstawowej w Czernikowie. Uroczystość odbyła w dwóch etapach: apel dla uczniów i gości oraz zjazd absolwentów.
 • -

Czernikowo przeciw białaczce

Sukcesem zakończyła się pierwsza akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku w Czernikowie, która odbyła się 19 kwietnia 2015 roku. W ciągu sześciu godzin aż 45 osób wyraziło chęć uratowania życia osobom chorym m.in. na nowotwory krwi.
 • -

VI Sesja Rady Gminy w Czernikowie - skrót

Dnia 27 marca 2015 r. o godzinie 13.00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy odbyła się VI Sesja Rady Gminy w Czernikowie. Radni przyjęli porządek posiedzenia i protokół z poprzedniej sesji, po czym przystąpili do głosowania nad uchwałami, które nie wzbudziły większych dyskusji i zapytań, ponieważ zostały pozytywnie zaopiniowane na wcześniejszym posiedzeniu wszystkich komisji Rady Gminy, o czym poinformował przewodniczący Komisji Rewizyjnej pan Mieczysław Kasprowicz.
 • -

Podsumowanie sołeckiej kadencji

25 marca w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Czernikowo odbyło się spotkanie z sołtysami, na którym Wójt Gminy Czernikowo Zdzisław Gawroński oraz Przewodnicząca Rady Gminy Czernikowo Jadwiga Padlewska podziękowali włodarzom sołectw za ich zaangażowanie w pracę społeczną w mijającej kadencji.
 • -

Dyngus z „Czyż-nie”

W ramach przypominania i odnawiania tradycji w wielkanocny lany poniedziałek grupa dyngusowa „Czyż-nie” zajęła się śmigusem-dyngusem.
 • -

Konferencja podsumowująca projekt „Pełnosprawni w pracy II”

Toruński Hotel Copernicus 30 marca gościł uczestników konferencji wieńczącej projekt „Pełnosprawni w pracy II”. W wydarzeniu wzięli udział Wójt Gminy Czernikowo Zdzisław Gawroński oraz uczestnik projektu Krzysztof Seweryn.
 • -

Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”

21 marca 2015 roku w Muzeum Ziemi Szubińskiej im. Zenona Erdmanna odbyło się wojewódzkie podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”, którego organizatorem jest Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP.
 • -

Jacek Szyłkowski dla wszystkich Pań

Aksamitny głos Jacka Szyłkowskiego wypełnił czernikowski Zespół Szkół w przeddzień Dnia Kobiet za sprawą zorganizowanego przez Wójta Gminy Czernikowo koncertu dla wszystkich mieszkanek gminy.
 • -

Sukces PIKOLO

Międzyszkolny Zespół Wokalny PIKOLO z powodzeniem przebrnął ogólnopolskie eliminacje i w połowie czerwca wystąpi w 36. Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. PIKOLO znalazł się, podobnie jak dwa lata temu, wśród 9 najlepszych zespołów z całej Polski nominowanych do etapu międzynarodowego.
 • -

Złota kareta dla Dyrektora SP Czernikowo

6 marca Dyrektor SP Czernikowo Dariusz Chrobak odebrał w toruńskim Dworze Artusa ZŁOTĄ KARETĘ - nagrodę Dziennika Toruńskiego Nowości w kategorii Nauka i edukacja.
 • -

XXXVIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

Dnia 14 marca 2015 r. w Szkole Podstawowej w Osówce odbyły się powiatowe eliminacje do XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom", w którym naszą Gminę reprezentowało 5 uczniów, a zarazem strażaków z OSP w Czernikowie - Bartosz Machtylski, Osówce - Inez Biernat i Steklinie - Bernadeta Marchlewska, Iza Cieszyńska, Wiktoria Traczykowska.
 • -

Muzyczne popołudnie z utworami A. Osieckiej

8 marca 2015 r. w Centrum Integracji Kulturalnej w Czernikowie słuchaliśmy mówionych i śpiewanych utworów A. Osieckiej. Dorota Bułakowska z muzykami (Trio Jazzowe z Torunia) rewelacyjnie wyśpiewała tęsknoty, marzenia i refleksje autorki " Okularników".
 • Herb Gminy Czernikowo

V Sesja Rady Gminy w Czernikowie - skrót

Dnia 27 lutego 2015 r. o godzinie 13.00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy odbyła się V Sesja Rady Gminy w Czernikowie. Radni przyjęli porządek posiedzenia i protokół z poprzedniej sesji, po czym przystąpili do głosowania nad uchwałami, które nie wzbudziły większych dyskusji i zapytań, ponieważ zostały pozytywnie zaopiniowane na wcześniejszym posiedzeniu wszystkich komisji Rady Gminy, o czym poinformował przewodniczący Komisji Rewizyjnej pan Mieczysław Kasprowicz.
 • -

Kobiece Metamorfozy

8 marca w świetlicy wiejskiej w Steklinku miała miejsce uroczystość z okazji ,,Dnia Kobiet”.
 • -

Ferie z Bogiem

Zespół Charytatywny działający przy parafii św. Bartłomieja w Czernikowie w dniach od 23 - 27 lutego zorganizował ,,Ferie z Bogiem” dla dzieci z naszej parafii.
 • -

Kolejna akcja poboru krwi

22 lutego Parafialny Zespół Charytatywny zorganizował kolejna akcja poboru krwi, wzięło w niej udział 62 dawców z czego 50 oddało krew.
 • Herb Gminy Czernikowo

IV Sesja Rady Gminy w Czernikowie - skrót

Dnia 30 stycznia 2015 r. o godzinie 13.00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy odbyła się IV Sesja Rady Gminy w Czernikowie. Radni przyjęli porządek posiedzenia i protokół z poprzedniej sesji, po czym przystąpili do głosowania nad uchwałami, które nie wzbudziły większych dyskusji i zapytań, ponieważ zostały pozytywnie zaopiniowane na wcześniejszym posiedzeniu wszystkich komisji Rady Gminy, o czym poinformował przewodniczący Komisji Rewizyjnej pan Mieczysław Kasprowicz.
 • -

Podsumowanie 23. Finału WOŚP

Sztab WOŚP Czernikowo z radością informuje, że podczas 23.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dzięki Państwa hojności zebrano około 28.000 zł.
 • -

XVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Zapobiegamy pożarom"

Dnia 08.01.2015 r. w świetlicy Komendy Miejskiej PSP w Toruniu odbyło się podsumowanie XVII edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego pod hasłem „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”, w którym naszą Gminę reprezentowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Steklinie oraz Zespołu Szkół Gimnazjum w Czernikowie.
 • -

Orszak Trzech Króli w Mazowszu

6 stycznia 2015 r. przez Mazowsze już po raz drugi przeszedł Orszak Trzech Króli. Uroczystość zorganizowana została przez Stowarzyszenie Przyjaciół Mazowsza „Nasz Czas” oraz Szkołę Podstawową w Mazowszu.

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • Zaginiecie Krzysztofa Dymińskiego
  W dniu 27.05.2023r. przed 4 rano wyszedł z domu i do dziś nie został odnaleziony. Wysoki ciemny blondyn, bujna czupryna, niebieskie oczy, stały aparat ortodontyczny na zębach łuk dolny i górny.

  Wiek 16 lat.
  Wzrost 174-176 cm.
  Waga: ok 65-70 kg.
  Bluza ciemno niebieska (jasny granat) z logo ADIDAS.
  Buty typu sneakers firmy DIESEL czarne skórzane sznurowane.
  Spodnie ciemno-szare.
  Telefon iPhone 12 mini czarny.
  Słuchawki bezprzewodowe Apple białe.
  Portfel firmy ADIDAS czarny materiałowy.
  Karta metropolitalna, legitymacja szkolna, karta kredytowa VISA.
  Złoty łańcuszek z krzyżykiem z napisem Krzysztof z datą komunii
  Power Bank wraz z kablem do ładowania.

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

-
Gmina Czernikowo Solidarna z Ukrainą
Szczepienia
Platforma Zakupowa
System Informacji Przestrzennej
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Urząd Skarbowy
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 3/2023
Mapa wyłączeń ENERGA
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 115942 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.