Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: poniedziałek, 29.05.2023
Imieniny: Magdaleny, Teodozji, Urszuli

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

 • -

Wolontariusz Roku Powiatu Toruńskiego 2015

16 grudnia 2015 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Toruniu przyznano Dariuszowi Chrobakowi tytuł Wolontariusza Roku Powiatu Toruńskiego za działania związane z promocją ziemi dobrzyńskiej i gminy Czernikowo.
 • -

Koncert Piwnicy pod Baranami

Za nami uroczy, wzruszający, okraszony wysokiej klasy dowcipem koncert Piwnicy Pod Baranami w sali SP w Czernikowie. Poprzedzony był konkursem plastycznym na karykaturę artystów Piwnicy i interpretację piwnicznych utworów.
 • -

Informacja o rozstrzygnięciu gminnego konkursu ekologicznego pod hasłem „Kompostujesz! Zyskujesz”

Celem konkursu było podniesienie edukacji w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi, kształtowanie prawidłowych postaw ekologicznych oraz promowanie selektywnego zbierania odpadów i recyklingu odpadów na terenie gminy Czernikowo.
 • -

Zostań bohaterem – podaruj potrzebującym Szlachetną Paczkę

Szlachetna Paczka to projekt Stowarzyszenia Wiosna, który w wyjątkowy sposób inspiruje ludzi do stawania się kimś więcej; do wygrywania swojego życia i wspierania życia innych. Angażując wolontariuszy wokół liderów – wpływa na zmianę całego społeczeństwa.
 • -

Wizyta w Sztabie WOŚP

Sztab WOŚP (wolontariusze i opiekunowie) odwiedzili Jurka Owsiaka w Fundacji WOŚP. W oczekiwaniu na rozmowę z Jurkiem pomogliśmy w przygotowaniu identyfikatorów oraz zakupiliśmy gadżety na licytację w sklepiku.
 • -

Akademia z okazji Święta Niepodległości

Tradycja świętowania dnia, w którym Polska wróciła na mapę polityczną świata, pozostaje żywa, bo żywy jest patriotyzm w sercach Polaków i lokalnej społeczności gminy Czernikowo. 10 listopada o godz. 16.00 w sali widowiskowej Zespołu Szkół w Czernikowie odbyła się uroczystość z okazji 97. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
 • -

Kryształowe serce dla Mieszkańca naszej gminy

21 listopada 2015 r. w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy odbyła się uroczystość wręczenia kryształowych serc. Spotkanie to zainaugurowało Dni Honorowego Krwiodawstwa.
 • -

Recital poetycko-muzyczny w SP Czernikowo

10 listopada 2015 r. w SP Czernikowo z programem poetycko-muzycznym wystąpił zespół ,,Poezjo".
 • -

Objazd miejsc pamięci

W dniu 5 listopada 2015 r. odbył się tradycyjny już objazd miejsc pamięci narodowej w gminie Czernikowo.
 • -

Biedna gmina – wzorem do naśladowania

W Serwisie Samorządowym PAP opublikowano ostatnio dwa rankingi, na podstawie których można wyciągnąć szereg wniosków dotyczących stosunku kondycji gminnych finansów do zaangażowania w działania na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców.
 • -

Uroczyste wodowanie łodzi ratowniczej OSP Czernikowo

Na początku września Ochotnicza Straż Pożarna w Czernikowie pozyskała łódź ratowniczą z przyczepą i silnikiem zaburtowym. 8 października na wodach jeziora Steklin odbyło się wodowanie jednostki.
 • Herb Gminy Czernikowo

XI Sesja Rady Gminy w Czernikowie - skrót

Dnia 21 października 2015 r. o godzinie 13.00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy odbyła się XI Sesja Rady Gminy w Czernikowie. Radni przyjęli porządek posiedzenia i protokół z poprzedniej sesji, po czym przystąpili do głosowania nad uchwałami, które nie wzbudziły większych dyskusji i zapytań, ponieważ zostały pozytywnie zaopiniowane na wcześniejszym posiedzeniu wszystkich komisji Rady Gminy, o czym poinformował przewodniczący Komisji Rewizyjnej pan Mieczysław Kasprowicz.
 • -

Budowa Komisariatu Policji w Dobrzejewicach

12 października o 13.00 w Dobrzejewicach, odbyło się symboliczne rozpoczęcie budowy i wmurowanie aktu erekcyjnego pod budowę komisariatu.
 • -

Czernikowo gminą przyjazną rowerzystom!

W ramach IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Gmina przyjazna rowerzystom” samorządy po raz kolejny rywalizowały o uznanie zasług w zakresie promowania turystyki rowerowej. Jury, w skład którego weszli m.in. przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystyki oraz PTTK, postanowiło w kategorii gmin poniżej 10 tys. mieszkańców uhonorować Gminę Czernikowo. 25 września, podczas VI Międzynarodowych Targów BIKE-EXPO w Kielcach, nastąpiło wręczenie certyfikatów.
 • -

„Schetynówkowa” praca wre

Projekt „Przebudowa drogi gminnej Nr 101119C w m. Wygoda-Steklinek, dróg gminnych Nr 101123C i 101122C wraz z przebudową skrzyżowania z drogą powiatową Nr 2132C oraz przebudowa ul. Zajączkowo i Polna w m. Czernikowo” to infrastrukturalne zadanie, które realizowane jest w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych.
 • -

Spotkanie Seniorów

W dniu 3 października 2015 r. (sobota) z inicjatywy członków Rady Rodziców i przedstawicieli miejscowego samorządu w świetlicy wiejskiej w Osówce odbyło się lokalne ,,Spotkanie Seniorów”.
 • -

Wesele dobrzyńskie w chacie włęckiej

3 października 2015 r. w chacie włęckiej odbyła się inscenizacja wesela dobrzyńskiego.
 • -

OSP Czernikowo z łodzią ratowniczą

Na początku września Ochotnicza Straż Pożarna w Czernikowie znacząco zwiększyła swój potencjał w zakresie ratownictwa wodnego. Wszystko dzięki pozyskaniu łodzi ratowniczej z przyczepą i silnikiem zaburtowym o wartości niespełna 40 tys. zł.
 • -

Dożynki gminno-parafialne 2015

Każdy rok jest inny, lecz każdy jest trudny, wobec czego tradycja dziękczynienia za plony pozostaje żywa. Pochodem spod Urzędu Gminy w Czernikowie tradycyjnie już rozpoczęły się obchody gminnych dożynek – barwny korowód, przy akompaniamencie Gminnej Orkiestry Dętej, przemaszerował do kościoła parafialnego pw. św. Bartłomieja w Czernikowie. 30 sierpnia o godz. 12:30 zainicjowano sakralną część uroczystości; sumie dożynkowej przewodniczył proboszcz, ks. dziekan Piotr Siołkowski.
 • -

Rajd rowerowy

20 września 2015 roku na zaproszenie Starosty Toruńskiego i Wójtów Gminy Czernikowo i Obrowo mieszkańcy z Czernikowa uczestniczyli w rajdzie rowerowym z Czernikowa do Sąsieczna, z okazji podpisania Deklaracji Partnerstwa budowy ciągów pieszo- owerowych w gminie Czernikowo i Obrowo.
 • -

Parafialne Święto Plonów w Mazowszu

Tradycją mazowieckiej parafii pw. św. Marcina staje się przenoszenie charakteru dożynek poza wymiar sakralny i formę mszy dziękczynnej. Organizatorzy liczyli, że w zakresie pogody prawdziwe okaże się powiedzenie „do trzech razy sztuka” i tegorocznym obchodom dziękczynienia za plony towarzyszyć będą bezchmurne niebo i słoneczny uśmiech. Niestety, aura znów spłatała dożynkowiczom figla, co nie znaczy, że zabawa nie była udana.
 • -

Narodowe Czytanie

5 września 2015 r. w czernikowskiej odsłonie akcji Narodowego Czytania bohaterów „Lalki” Bolesława Prusa ożywili „niezawodni” przyjaciele biblioteki i miłośnicy literatury polskiej.
 • -

Pobór krwi w Czernikowie

W ubiegłą niedzielę (6 września) kolejny raz Parafialny Zespół Charytatywny zorganizował akcję poboru krwi.
 • -

III Gminne Zawody MDP o Puchar Wójta Gminy Czernikowo

Dnia 29.08.2015r. na Stadionie przy Zespole Szkół w Czernikowie odbyły się III Gminne Otwarte Zawody MDP wg Regulaminu CTiF o Puchar Wójta Gminy Czernikowo.
 • -

Klimatyzacja w Wiejskim Domu Kultury

Sołtys Mazowsza Antoni Maćkiewicz od wielu lat zabiegał o montaż klimatyzacji w Wiejskim Domu Kultury, jednak z uwagi na znaczące koszty przedsięwzięcia (przewyższające możliwości funduszu sołeckiego) inwestycja była przekładana w czasie. We współpracy sołectwa oraz Wójta Gminy Czernikowo udało ją się w tym miesiącu zrealizować.
 • Herb Gminy Czernikowo

X Sesja Rady Gminy w Czernikowie - skrót

Dnia 14 sierpnia 2015 r. o godzinie 13.00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy odbyła się X Sesja Rady Gminy w Czernikowie. Radni przyjęli porządek posiedzenia i protokół
z poprzedniej sesji, po czym przystąpili do głosowania nad uchwałami, które nie wzbudziły większych dyskusji i zapytań, ponieważ zostały pozytywnie zaopiniowane na wcześniejszym posiedzeniu wszystkich komisji Rady Gminy, o czym poinformował przewodniczący Komisji Rewizyjnej pan Mieczysław Kasprowicz.
 • -

Apel z okazji 70. rocznicy powstania Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Steklinie

Dnia 25.07.2015 r. odbył się uroczysty Apel z okazji 70. rocznicy powstania Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Steklinie. Podczas uroczystości wręczono podziękowania osobom zasłużonym dla OSP w Steklinie, a także wyróżniono Młodych Druhów i Druhny odznaczeniami MDP. Całość zakończyła się uroczystym obiadem.
 • -

Gminna Orkiestra Dęta z wizytą w toruńskim Hospicjum "Światło"

Dnia 22.07.2015 r. Gminna Orkiestra Dęta odwiedziła toruńskie Hospicjum "Światło" i swym graniem umiliła czas oraz dała wiele radości podopiecznym Stowarzyszenia.
 • Herb Gminy Czernikowo

VIII Sesja Rady Gminy w Czernikowie - skrót

Dnia 06 lipca 2015 r. o godzinie 12.00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy odbyła się VIII Sesja Rady Gminy w Czernikowie. Radni przyjęli porządek posiedzenia i protokół z poprzedniej sesji, po czym przystąpili do głosowania nad uchwałami, które nie wzbudziły większych dyskusji i zapytań, ponieważ zostały pozytywnie zaopiniowane na wcześniejszym posiedzeniu wszystkich komisji Rady Gminy, o czym poinformował przewodniczący Komisji Rewizyjnej pan Mieczysław Kasprowicz.
 • -

XXV Lat Samorządu Terytorialnego

Mszą świętą, odprawioną w kościele parafialnym w Czernikowie przez ks. dziekana Piotra Siołkowskiego w intencji samorządowych społeczników, rozpoczęto obchody jubileuszu 25-lecia Samorządu Terytorialnego w Gminie Czernikowo. Świecka część wydarzenia odbyła się w Zespole Szkół w Czernikowie. Po wysłuchaniu hymnu państwowego zgromadzonych gości powitali Przewodnicząca Rady Gminy Czernikowo Jadwiga Padlewska oraz Wójt Gminy Czernikowo Zdzisław Gawroński.
 • -

Noc Świętojańska we Włęczu

24 czerwca 2015 r. we Włęczu miała miejsce Noc Świętojańska.
 • -

90-lecie OSP Witowąż

13 czerwca 2015 r. zorganizowano obchody 90-lecia powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Witowężu. Przygotowania do tego święta trwały od walnego zebrania jednostki, które odbyło się 30 marca.
 • -

Podziękowanie dla sponsorów

Międzyszkolny Zespół Wokalny PIKOLO, który w dniach 10-14 czerwca brał udział w 36. Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, wraz z Instruktorem Małgorzatą Janiszewską dziękuje wszystkim instytucjom, firmom i osobom, które wsparły przygotowania i wyjazd na festiwal.
 • -

Zakończenie roku akademickiego na czernikowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku

11 czerwca 2015 roku czwarty semestr czernikowskiej filii Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy przeszedł do historii. Ostatni wykład w roku akademickim 2014/2015 wygłosił prof. WSG dr Marek Chamot, dyrektor Instytutu Kulturoznawstwa i Centrum Kultury Medialnej WSG, który przybliżył słuchaczom postać generała Władysława Sikorskiego.
 • -

Dzień Dziecka

W ubiegłą niedzielę Zespół Charytatywny wraz z sołectwem Czernikowo zorganizował Dzień Dziecka. Zabawa trwała kilka godzin i urozmaicona była wieloma konkursami dla dzieci.
 • Herb Gminy Czernikowo

Absolutorium udzielone jednogłośnie!

Dnia 01 czerwca 2015 r. o godzinie 15.00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy odbyła się VII Sesja Rady Gminy w Czernikowie. Radni przyjęli porządek posiedzenia i protokół z poprzedniej sesji, po czym przystąpili do głosowania nad uchwałami, które nie wzbudziły większych dyskusji i zapytań, ponieważ zostały pozytywnie zaopiniowane na wcześniejszym posiedzeniu wszystkich komisji Rady Gminy, o czym poinformował przewodniczący Komisji Rewizyjnej pan Mieczysław Kasprowicz.
 • -

Otwarcie kompleksu boisk w Steklinku

W wigilię Dnia Dziecka, 31 maja 2015 roku, uroczyście oddano do użytku kompleks boisk (piłkarskie oraz siatkarskie), powstałych w Steklinku w pobliżu trasy do Hornówka.
 • -

Kolejna akcja poboru krwi

31 maja 2015 r. Parafialny Zespół Charytatywny zorganizował akcję poboru krwi. W rezultacie przeprowadzonej akcji zebrano 25 litrów krwi.
 • -

Otwarcie boiska sportowego przy ul. Kwiatowej

30 maja odbyło się oficjalne otwarcie boiska sportowego przy ul. Kwiatowej w Czernikowie, połączone z turniejem koszykówki. Wśród gości znaleźli się Wójt Gminy Czernikowo Zdzisław Gawroński, Przewodnicząca Rady Gminy Jadwiga Padlewska oraz ks. wikariusz Marcin Lewandowski.
 • -

Absolutorium dla zarządu Stowarzyszenia Czyż - Nie

27 maja odbyło się walne zebranie członków Stowarzyszenia Czyż - Nie. Po przedstawieniu sprawozdania finansowego oraz merytorycznego uczestnicy jednogłośnie udzielili absolutorium zarządowi.
 • -

Spotkanie uczniów z Wójtem Gminy

20 maja gośćmi Urzędu Gminy oraz Wójta Zdzisława Gawrońskiego byli uczniowie klas V-VI szkół podstawowych oraz czernikowscy licealiści.
 • -

XXV Lat Samorządu - wyniki konkursów szkolnych

Jubileuszowe obchody samorządności terytorialnej, oprócz uroczystości podsumowującej dokonania w minionym ćwierćwieczu, miały także wymiar konkursowy – zarówno w zakresie posiadanej wiedzy, jak i zdolności artystycznych.
 • -

,,Ognisko Narodowe" z okazji uchwalenia konstytucji z 1791 r.

3 maja w naszej gminie odbyło się Ognisko Narodowe z okazji uchwalenia konstytucji z 1791 roku. Rozpoczęcie nastąpiło o godzinie 19.00.
 • -

Dzień Strażaka 2015

Swoją bezinteresownością i ochotniczym zaangażowaniem członkowie jednostek OSP na dzień świąteczny zasługują bezwzględnie. 3 maja 2015 roku odbyły się obchody Dnia św. Floriana.
 • -

Uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej w Osówce

Ponad 0,75 mln zł (uwzględniając dofinansowanie ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2014 w kwocie przekraczającej 0,46 mln zł) pozwoliło zmodernizować wysłużoną remizę OSP w Osówce i adaptować obiekt na świetlicę. 30 kwietnia nastąpiło uroczyste otwarcie oraz poświęcenie budynku.
 • -

Gminny Konkurs z Języka Angielskiego - „Mazowsze English Language Competition 2015”

21 maja 2015 r. w Szkole Podstawowej im. mjr. H. Sucharskiego w Mazowszu odbyła się kolejna edycja Konkursu Gminnego z Języka Angielskiego. Zorganizowany pod nazwą „Mazowsze English Language Competition 2015” po raz trzeci z rzędu wygrała grupa podopiecznych Roberta Szwajkowskiego reprezentujących szkołę w Mazowszu.
 • -

Gminny rajd rowerowy z PTTK

W niedzielę 26 kwietnia odbył się kolejny coroczny rajd rowerowy, tym razem szlakiem Jezior Gminy Czernikowo.
 • -

150 - lecie Szkoły Podstawowej w Czernikowie

W dniu 24 kwietnia 2015 r. odbyła się uroczystość 150-lecia Szkoły Podstawowej w Czernikowie. Uroczystość odbyła w dwóch etapach: apel dla uczniów i gości oraz zjazd absolwentów.
 • -

Czernikowo przeciw białaczce

Sukcesem zakończyła się pierwsza akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku w Czernikowie, która odbyła się 19 kwietnia 2015 roku. W ciągu sześciu godzin aż 45 osób wyraziło chęć uratowania życia osobom chorym m.in. na nowotwory krwi.
 • -

VI Sesja Rady Gminy w Czernikowie - skrót

Dnia 27 marca 2015 r. o godzinie 13.00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy odbyła się VI Sesja Rady Gminy w Czernikowie. Radni przyjęli porządek posiedzenia i protokół z poprzedniej sesji, po czym przystąpili do głosowania nad uchwałami, które nie wzbudziły większych dyskusji i zapytań, ponieważ zostały pozytywnie zaopiniowane na wcześniejszym posiedzeniu wszystkich komisji Rady Gminy, o czym poinformował przewodniczący Komisji Rewizyjnej pan Mieczysław Kasprowicz.
 • -

Podsumowanie sołeckiej kadencji

25 marca w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Czernikowo odbyło się spotkanie z sołtysami, na którym Wójt Gminy Czernikowo Zdzisław Gawroński oraz Przewodnicząca Rady Gminy Czernikowo Jadwiga Padlewska podziękowali włodarzom sołectw za ich zaangażowanie w pracę społeczną w mijającej kadencji.
 • -

Dyngus z „Czyż-nie”

W ramach przypominania i odnawiania tradycji w wielkanocny lany poniedziałek grupa dyngusowa „Czyż-nie” zajęła się śmigusem-dyngusem.
 • -

Konferencja podsumowująca projekt „Pełnosprawni w pracy II”

Toruński Hotel Copernicus 30 marca gościł uczestników konferencji wieńczącej projekt „Pełnosprawni w pracy II”. W wydarzeniu wzięli udział Wójt Gminy Czernikowo Zdzisław Gawroński oraz uczestnik projektu Krzysztof Seweryn.
 • -

Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”

21 marca 2015 roku w Muzeum Ziemi Szubińskiej im. Zenona Erdmanna odbyło się wojewódzkie podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”, którego organizatorem jest Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP.
 • -

Jacek Szyłkowski dla wszystkich Pań

Aksamitny głos Jacka Szyłkowskiego wypełnił czernikowski Zespół Szkół w przeddzień Dnia Kobiet za sprawą zorganizowanego przez Wójta Gminy Czernikowo koncertu dla wszystkich mieszkanek gminy.
 • -

Sukces PIKOLO

Międzyszkolny Zespół Wokalny PIKOLO z powodzeniem przebrnął ogólnopolskie eliminacje i w połowie czerwca wystąpi w 36. Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. PIKOLO znalazł się, podobnie jak dwa lata temu, wśród 9 najlepszych zespołów z całej Polski nominowanych do etapu międzynarodowego.
 • -

Złota kareta dla Dyrektora SP Czernikowo

6 marca Dyrektor SP Czernikowo Dariusz Chrobak odebrał w toruńskim Dworze Artusa ZŁOTĄ KARETĘ - nagrodę Dziennika Toruńskiego Nowości w kategorii Nauka i edukacja.
 • -

XXXVIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

Dnia 14 marca 2015 r. w Szkole Podstawowej w Osówce odbyły się powiatowe eliminacje do XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom", w którym naszą Gminę reprezentowało 5 uczniów, a zarazem strażaków z OSP w Czernikowie - Bartosz Machtylski, Osówce - Inez Biernat i Steklinie - Bernadeta Marchlewska, Iza Cieszyńska, Wiktoria Traczykowska.
 • -

Muzyczne popołudnie z utworami A. Osieckiej

8 marca 2015 r. w Centrum Integracji Kulturalnej w Czernikowie słuchaliśmy mówionych i śpiewanych utworów A. Osieckiej. Dorota Bułakowska z muzykami (Trio Jazzowe z Torunia) rewelacyjnie wyśpiewała tęsknoty, marzenia i refleksje autorki " Okularników".
 • Herb Gminy Czernikowo

V Sesja Rady Gminy w Czernikowie - skrót

Dnia 27 lutego 2015 r. o godzinie 13.00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy odbyła się V Sesja Rady Gminy w Czernikowie. Radni przyjęli porządek posiedzenia i protokół z poprzedniej sesji, po czym przystąpili do głosowania nad uchwałami, które nie wzbudziły większych dyskusji i zapytań, ponieważ zostały pozytywnie zaopiniowane na wcześniejszym posiedzeniu wszystkich komisji Rady Gminy, o czym poinformował przewodniczący Komisji Rewizyjnej pan Mieczysław Kasprowicz.
 • -

Kobiece Metamorfozy

8 marca w świetlicy wiejskiej w Steklinku miała miejsce uroczystość z okazji ,,Dnia Kobiet”.
 • -

Ferie z Bogiem

Zespół Charytatywny działający przy parafii św. Bartłomieja w Czernikowie w dniach od 23 - 27 lutego zorganizował ,,Ferie z Bogiem” dla dzieci z naszej parafii.
 • -

Kolejna akcja poboru krwi

22 lutego Parafialny Zespół Charytatywny zorganizował kolejna akcja poboru krwi, wzięło w niej udział 62 dawców z czego 50 oddało krew.
 • Herb Gminy Czernikowo

IV Sesja Rady Gminy w Czernikowie - skrót

Dnia 30 stycznia 2015 r. o godzinie 13.00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy odbyła się IV Sesja Rady Gminy w Czernikowie. Radni przyjęli porządek posiedzenia i protokół z poprzedniej sesji, po czym przystąpili do głosowania nad uchwałami, które nie wzbudziły większych dyskusji i zapytań, ponieważ zostały pozytywnie zaopiniowane na wcześniejszym posiedzeniu wszystkich komisji Rady Gminy, o czym poinformował przewodniczący Komisji Rewizyjnej pan Mieczysław Kasprowicz.
 • -

Podsumowanie 23. Finału WOŚP

Sztab WOŚP Czernikowo z radością informuje, że podczas 23.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dzięki Państwa hojności zebrano około 28.000 zł.
 • -

XVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Zapobiegamy pożarom"

Dnia 08.01.2015 r. w świetlicy Komendy Miejskiej PSP w Toruniu odbyło się podsumowanie XVII edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego pod hasłem „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”, w którym naszą Gminę reprezentowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Steklinie oraz Zespołu Szkół Gimnazjum w Czernikowie.
 • -

Orszak Trzech Króli w Mazowszu

6 stycznia 2015 r. przez Mazowsze już po raz drugi przeszedł Orszak Trzech Króli. Uroczystość zorganizowana została przez Stowarzyszenie Przyjaciół Mazowsza „Nasz Czas” oraz Szkołę Podstawową w Mazowszu.

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • Pielgrzymki Ogrodników na Jasną Górę
  Instytut Ogrodnictwa – Państwowy Instytut Badawczy jest tegorocznym organizatorem XXXIX Ogólnopolskiej Pielgrzymki Ogrodników na Jasną Górę, która odbędzie się 11 czerwca 2023 roku. Ze względów organizacyjnych będziemy wdzięczni za potwierdzenie udziału (szczególnie pocztów sztandarowych) w spotkaniu: mgr Ewelina Szczechowicz, Zakład Upowszechniania i Promocji Instytutu Ogrodnictwa – PIB (tel. 509707074, 46 8345480, e-mail: ewelina.szczechowicz@inhort.pl) do dnia 2 czerwca 2023 r.

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

-
Gmina Czernikowo Solidarna z Ukrainą
Szczepienia
Platforma Zakupowa
System Informacji Przestrzennej
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Urząd Skarbowy
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 1/2023
Mapa wyłączeń ENERGA
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 110935 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.