Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: niedziela, 21.07.2024
Imieniny: Daniela, Andrzeja, Benedykta

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

  • Logo "Ciepłe Mieszkanie"

Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach drugiego etapu Programu Priorytetowego pn. „Ciepłe Mieszkanie” w Gminie Czernikowo

Wójt Gminy Czernikowo ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie na m.in. wymiany źródła ciepła w ramach drugiego etapu  Programu Priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” w Gminie Czernikowo. Nabór wniosków trwa od 26 czerwca 2024 r. do wyczerpania otrzymanego grantu.

  • Logo "Ciepłe Mieszkanie"

Ponowny nabór wstępnych deklaracji do udziału w Programie ,,Ciepłe Mieszkanie”

W związku ze zwiększonym zainteresowaniem mieszkańców w zakresie wymiany źródła ciepła oraz termomodernizacji informujemy, że Urząd Gminy Czernikowo ponownie zbiera wstępne deklaracje chętnych osób fizycznych będących właścicielami lokali mieszkalnych znajdujących się w budynkach wielorodzinnych oraz wspólnot mieszkaniowych obejmujących od 3 do 7 lokali zlokalizowanych na terenie gminy Czernikowo, w celu oszacowania liczby osób zainteresowanych udziałem w Programie „Ciepłe Mieszkanie – drugi nabór”.

  • Logo "Ciepłe Mieszkanie"

Ciepłe Mieszkanie – drugi nabór

Urząd Gminy Czernikowo zbiera wstępne deklaracje chętnych osób fizycznych będących właścicielami lokali mieszkalnych znajdujących się w budynkach wielorodzinnych oraz wspólnot mieszkaniowych obejmujących od 3 do 7 lokali zlokalizowanych na terenie gminy Czernikowo, w celu oszacowania liczby osób zainteresowanych udziałem w Programie „Ciepłe Mieszkanie – drugi nabór”.

  • Logo "Ciepłe Mieszkanie"

Wstępna deklaracja udziału w Programie „Ciepłe Mieszkanie”

Urząd Gminy Czernikowo po raz kolejny zbiera wstępne deklaracje chętnych właścicieli lokali mieszkalnych znajdujących się w budynkach wielorodzinnych zlokalizowanych na terenie gminy Czernikowo, w celu oszacowania liczby osób zainteresowanych udziałem w Programie „Ciepłe Mieszkanie”.

  • Logo "Ciepłe Mieszkanie"

Wstępna deklaracja udziału w Programie „Ciepłe Mieszkanie”

Urząd Gminy Czernikowo zbiera wstępne deklaracje chętnych właścicieli lokali mieszkalnych znajdujących się w budynkach wielorodzinnych zlokalizowanych na terenie gminy Czernikowo, w celu oszacowania liczby osób zainteresowanych udziałem w Programie „Ciepłe Mieszkanie”.

  • Herb Gminy Czernikowo

Zaproszenie na spotkanie dot. Ciepłe Mieszkanie

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby fizyczne - właścicieli/współwłaścicieli lokali, dla których założona jest księga wieczysta, na spotkanie dotyczące Programu „Ciepłe Mieszkanie”, które odbędzie się 12 października 2022 r. o godz. 15.00 w sali konferencyjnej w Urzędzie Gminy Czernikowo. Osoby zainteresowane proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa w spotkaniu do dnia 11.10.2022 r. telefonicznie na numer 54 287-50-01 wew. 72 lub 883-688-341 lub pocztą elektroniczną na adres: b.gogolinska@czernikowo.pl do godz. 12.00.

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 210 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.