Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: sobota, 25.05.2024
Imieniny: Grzegorza, Magdy, Urbana

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

 • Logo Regionalnej Ligi Siatkówki

Regionalna Liga Siatkówki 2023/2024 zakończona!

W ostatni weekend lutego odbyła się finałowa kolejka Regionalnej Ligi Siatkówki w sezonie 2023/2024 organizowanej przez Gminę Czernikowo i KS „Olimpijczyk”. Poznaliśmy ostateczną kolejność w tabeli i laureatów nagród indywidualnych.

 • Logo Regionalnej Ligi Siatkówki

Kolorowe Motylki Toruń zwycięzcami Regionalnej Ligi Siatkówki

Na jedną kolejkę przed końcem Kolorowe Motylki Toruń zapewniły sobie zwycięstwo w Regionalnej Lidze Siatkówki w sezonie 2023/2024. Tym samym wiadomo, że na drugim miejscu rywalizację zakończy gospodarz rozgrywek - Setbol Czernikowo.

 • Logo Regionalnej Ligi Siatkówki

Setbol lepszy od Libero w siatkarskich Derbach Czernikowa

Regionalna Liga Siatkówki 2023/2024 wjeżdża na ostatnią prostą. W 12. kolejce cenne zwycięstwa odniosły drużyny Wagen-Montu i Kolorowych Motylków. Jednostronne okazały się Derby Czernikowa, w których zdecydowaną wygraną odniósł Setbol.

 • Logo Regionalnej Ligi Siatkówki

Setbol Czernikowo znów walczył w pięciosetowym boju

11. kolejka Regionalnej Ligi Siatkówki odbyła się w niedzielę 21 stycznia. Łączona była z 32. finałem WOŚP i podczas zawodów można było wesprzeć szlachetną zbiórkę. Na parkiecie trudną rywalizację zaliczył Setbol Czernikowo. Znów grał aż pięć setów.

 • Logo Regionalnej Ligi Siatkówki

Odbyły się kolejne mecze w Regionalnej Lidze Siatkówki

W niedzielę 14 stycznia odbyła się 10. kolejka Regionalnej Ligi Siatkówki organizowanej przez Gminę Czerrnikowo i Klub Sportowy „Olimpijczyk”. Z drużyn z Czernikowa pauzował Setbol, za to grało Libero. Odnotowało jednak kolejną porażkę.

 • Logo Regionalnej Ligi Siatkówki

Regionalna Liga Siatkówki powróciła po przerwie

Po trzytygodniowej przerwie powróciła Regionalna Liga Siatkówki 2023/2024. W pierwszej kolejce spotkań w nowym roku zwycięstwa odnotowały zespoły Setbola Czernikowo, Orpak Volley Chalin i Team Gminy Lipno.

 • Logo Regionalnej Ligi Siatkówki

Rozpoczęły się rewanże w Regionalnej Lidze Siatkówki

Jeszcze przed przerwą świąteczno-noworoczną w Regionalnej Lidze Siatkówki zaczęła się runda rewanżowa. W niedzielę 17 grudnia wysokie zwycięstwa zanotowały drużyny Team Gminy Lipno, Kolorowych Motylków Toruń i Setbola Czernikowo.

 • Logo Regionalnej Ligi Siatkówki

Hit ligi nie zawiódł. Tie-break dla Torunia

Nie zawiódł mecz na szczycie Regionalnej Ligi Siatkówki, który odbył się w ramach 7. kolejki. Setbol Czernikowo był bliski zwycięstwa, ale tym razem minimalnie lepsze okazały się Kolorowe Motylki Toruń, które wygrały spotkanie po tie-breaku (3:2).

 • Logo Regionalnej Ligi Siatkówki

Setbol z piątą wygraną, Libero z piątą przegraną

W 6. kolejce Regionalnej Ligi Siatkówki ze zmiennym szczęściem rywalizowały dwie drużyny z Czernikowa. Libero mimo udanego początku przegrało z Nadleśnictwem (1:3), z kolei Setbol w świetnym stylu pokonał mistrzów ligi z Lipna (3:0).

 • Logo Regionalnej Ligi Siatkówki

Kolorowe Motylki i Setbol od zwycięstwa do zwycięstwa

Przyspiesza Regionalna Liga Siatkówki organizowana przez Gminę Czernikowo i Klub Sportowy „Olimpijczyk”. Po pięciu kolejkach ton rywalizacji nadają niepokonane w czterech spotkaniach Kolorowe Motylki Toruń i Setbol Czernikowo.

 • Logo Regionalnej Ligi Siatkówki

Bardzo dobry występ Setbola Czernikowo

Setbol Czernikowo wciąż na zwycięskiej ścieżce w Regionalnej Lidze Siatkówki. W trzecim meczu tego sezonu w bardzo dobrym stylu pokonał Orpak Volley Chalin (3:0) i obok Kolorowych Motylków Toruń pozostaje w tych rozgrywkach niepokonany.

 • Logo Regionalnej Ligi Siatkówki

Trzecia kolejka Regionalnej Ligi Siatkówki za nami

Regionalna Liga Siatkówki rozpędza się, co potwierdza jedno z kolejnych zaciętych spotkań. Tym razem w tie-breaku walczyły ze sobą zespoły z Lipna i Chalina. Wcześniej spokojne wygrane odnotowały te z Bobrownik/Radomic i Torunia.

 • Logo Regionalnej Ligi Siatkówki

Setbol liderem Regionalnej Ligi Siatkówki

Druga kolejka Regionalnej Ligi Siatkówki organizowanej przez Gminę Czernikowo oraz Klub Sportowy „Olimpijczyk” odbyła się 5 listopada. Zwycięstwa odniosły zespoły z Czernikowa i Chalina.

 • Logo Regionalnej Ligi Siatkówki

Ruszyła druga edycja Regionalnej Ligi Siatkówki

W dniach 27 i 29 października rozpoczął się drugi sezon Regionalnej Ligi Siatkówki organizowanej przez Gminę Czernikowo oraz Klub Sportowy „Olimpijczyk”. W rozgrywkach biorą udział dwie drużyny z Czernikowa – Libero i Setbol.

W Czernikowie rusza Regionalna Liga Siatkówki

KS "Olimpijczyk" i Gmina Czernikowo podjęły się organizacji Regionalnej Ligi Siatkówki, w której w sezonie 2022/2023 wystąpi siedem drużyn. Rozgrywki trwać będą od 6 listopada do 26 lutego. Wszystkie mecze odbywać się będą w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Czernikowie. Początek każdej kolejki spotkań w niedziele od godziny 9:00.
 • -

Setbol Czernikowo wygrywa ligę!

Nasi siatkarze obronili tytuł najlepszej drużyny w Lipnowskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej. To już trzecie (poprzednio w 2016 i w 2018 r.) zwycięstwo w całych rozgrywkach tejże ligi. W sezonie 2019/2020 Setbol zrobił to w iście mistrzowskim stylu, bo z kompletem wygranych w 16 meczach

 • logo

Setbol Czernikowo ponownie mistrzem!

Siatkarze Setbola Czernikowo odnieśli kolejny sukces. Pod koniec grudnia okazali się najlepsi w Lipnowskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej, zdobywając drugie mistrzostwo w historii w tych rozgrywkach.
 • logo

Amatorska Liga Piłki Siatkowej - inauguracja rozgrywek

W październiku rozpoczęły się rozgrywki Lipnowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Do zawodów przystąpiło 9 zespołów, naszą gminę reprezentuje Setbol Czernikowo. Mecze odbywają się w soboty i w niedziele w hali LO w Lipnie.
 • -

Dożynkowy turniej siatkówki plażowej.

W niedzielę 30 sierpnia 2015 roku odbył się dożynkowy turniej siatkówki plażowej. Organizatorem imprezy był Uczniowski Klub Sportowy "Olimpijczyk".
 • -

Dożynkowy turniej siatkówki plażowej

W niedzielę 31 sierpnia 2014 r. odbył się Dożynkowy turniej siatkówki plażowej. Wystąpiło 5 drużyn z gminy Czernikowo i gminy Bobrowniki. Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. Zwyciężyła para z Czernikowa - Michał Wiśniewski i Radosław Świątecki.
 • -

Setbol po raz trzeci wygrywa ligę!

Siatkarze Setbola Czernikowo trzeci sezon z rzędu wygrali Regionalną Ligę Siatkówki. Drużyna wygrała wszystkie 8 spotkań, zdecydowanie pokonując rywali z Kikoła, Chocenia, Lipna i Skępego. Dzięki dobrej atmosferze w zespole oraz umiejętnemu połączeniu rutyny z młodością Czernikowo od trzech lat dominuje na siatkarskich parkietach w regionie.
 • -

Komplet zwycięstw Setbola w pierwszej rundzie

Zakończyła się pierwsza faza rozgrywek Regionalnej Ligi Siatkówki Mężczyzn. W ostatnim meczu SETBOL Czernikowo odniósł czwarte zwycięstwo, pokonując na własnym parkiecie Błękitnych Skępe 3:0 (25:10, 25:21, 25:22). Dzięki kolejnej wygranej, na półmetku sezonu jesteśmy liderem tabeli.
 • -

Trzeci mecz, trzecia wygrana

W dniu 8 grudnia 2013 r. SETBOL Czernikowo rozegrał trzecie spotkanie w Regionalnej Lidze Siatkówki Mężczyzn 2013/2014. Zawodnicy z Czernikowa pojechali na mecz do Lipna w mocno okrojonym składzie. Mimo braków kadrowych, SETBOL zwyciężył z Unią Choceń 3:0 (29:27, 25:15, 25:19).
 • -

Druga wygrana SETBOLA

W Regionalnej Lidze Siatkówki Mężczyzn 2013/2014 siatkarze SETBOLA Czernikowo odnieśli drugie zwycięstwo. W Skępem pokonali drużynę Lipnowiaka Lipno 3:1 (-29, 18, 16, 18).
 • -

Udana inauguracja SETBOLA

Od zwycięstwa rozpoczęli kolejny sezon ligowy siatkarze SETBOLA Czernikowo. W pierwszym meczu XXII Edycji Regionalnej Ligi Siatkówki pokonali po wyrównanym pojedynku drużynę gospodarzy Ogończyka Kikół 3:2. Kolejny mecz rozegramy w najbliższą niedzielę 24.11 o godz. 11 w Skępem. Przeciwnikiem będzie pozostający bez punktów Lipnowiak Lipno.
 • -

Setbol Czernikowo zdominował ligę!

4 marca w Choceniu odbyły się finałowe mecze Regionalnej Ligi Siatkówki Mężczyzn. Zwycięzcami XXI Edycji po raz drugi z rzędu okazali się nasi siatkarze. Warto podkreślić, że Setbol zwyciężył we wszystkich meczach tego sezonu tracąc w 7 meczach zaledwie 4 sety!
 • -

Setbol Czernikowo udanie rozpoczął nowy sezon

Od zwycięstwa rozpoczęli XXI Edycję Regionalnej Ligi Siatkówki siatkarze z naszej miejscowości. W pierwszym meczu pokonali jednego z kandydatów do zajęcia czołowego miejsca w lidze: Dobrzyń 3:2. Sukces smakuje podwójnie, gdyż nasza drużyna nie grała w najmocniejszym składzie.
 • -

Młodzi siatkarze nagrodzeni

W dniu 8 czerwca w Urzędzie Gminy odbyło się spotkanie Wójta Gminy Czernikowo Zdzisława Gawrońskiego z młodymi siatkarzami z naszej miejscowości, którzy odnieśli znaczące sukcesy sportowe w tym sezonie.
 • -

Siatkarze Setbola Czernikowo najlepsi w lidze!

15 kwietnia odbyły się finałowe mecze Regionalnej Ligi Siatkówki Mężczyzn. Zwycięzcami Jubileuszowej XX Edycji Ligi okazali się nasi siatkarze, którzy w pięknym stylu pokonali w meczu o pierwsze miejsce gospodarzy Unię Choceń 3:0. To największy sukces naszego zespołu, który w ubiegłym roku obchodził jubileusz 20-lecia istnienia.
 • -

Młodzi siatkarze o krok od awansu do finałów

W dniach 16-18.03.2012 w Pile odbył się półfinał Mistrzostw Polski Juniorów w siatkówce. Juniorzy UKS Budowlanka Toruń grali w bardzo mocnej, wyrównanej grupie. Wygrali jeden mecz, przegrali dwa i niestety nie awansowali do finałów Mistrzostw Polski 2012. Zajęli w turnieju trzecie miejsce, a żeby awansować musieli zająć przynajmniej drugą lokatę. Wychowankowie z Czernikowa: Tomasz Janiszewski, Damian Gajewski, Kamil Więciorkowski i Dawid Wieczyński byli podstawowymi i wyróżniającymi się zawodnikami zespołu.
 • -

Wielki sukces siatkarzy!

W dniach 17-19.02.2012 w Skarżysku Kamiennej odbył się ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów w Siatkówce. Juniorzy UKS Budowlanka Toruń wygrali dwa mecze i awansowali do Półfinału Mistrzostw Polski 2012. To największy sukces w historii klubu, do którego walnie przyczynili się wychowankowie z Czernikowa: Tomasz Janiszewski, Damian Gajewski, Kamil Więciorkowski i Dawid Wieczyński.
 • -

Nasi juniorzy w 1/4 Mistrzostw Polski!

Wychowankowie z Czernikowa, obecnie uczniowie X LO w Toruniu i siatkarze UKS Budowlanka Toruń: Tomasz Janiszewski, Damian Gajewski, Kamil Więciorkowski i Dawid Wieczyński odnieśli wraz z zespołem bardzo duży sukces zwyciężając w 1/8 Mistrzostw Polski Juniorów. Toruńska drużyna pokonała 3:0 Starogard Gdański, 3:0 Darłowo oraz 3:1 Olsztyn i z pierwszego miejsca awansowała do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski.
 • -

Setbol Czernikowo

Drużyna piłki siatkowej Setbol Czernikowo zajmuje aktualnie drugie miejsce w lidze regionalnej. Zespół rozegrał w tym sezonie 5 meczów, odnosząc 4 zwycięstwa: z Kikołem, Aleksandrowem Kuj., Lipnem i Brzózem. Do końca fazy zasadniczej pozostały jeszcze trzy mecze, a zajęcie minimum czwartego miejsca zapewnia play-off i walkę o podium.
 • -

20–lecie istnienia Czernikowskiego Klubu Piłki Siatkowej SETBOL

W dniu 4 listopada odbyła się uroczysta konferencja poświęcona jubileuszowi 20 – lecia istnienia Czernikowskiego Klubu Piłki Siatkowej SETBOL. W konferencji udział wzięli: Wójt Gminy Czernikowo wraz z Małżonką, obecni i byli zawodnicy, sponsorzy i osoby związane z drużyną. Spotkanie przebiegło w miłej i wesołej atmosferze. Zawodnicy otrzymali z rąk Wójta list pochwalny oraz okazały puchar.
 • -

"Setbol".

Drużyna naszych siatkarzy zakończyła sezon w regionalnej lidze siatkówki na siódmym miejscu. W sumie odniosła 8 zwycięstw i doznała 5 porażek. Na pocieszenie pozostaje fakt, że jako jedyna pokonała zwycięzcę ligi - Jastrzębie Lipno. Po raz drugi z rzędu najlepszym atakującym ligi wybrano Radosława Szylo, a wyróżnionym zawodnikiem drużyny został Waldemar Gutowski.

IV Powiatowy Turniej w Piłce Siatkowej Radnych i Pracowników Samorządowych

W niedzielę 26.11.2006 roku w salach ZS i SP w Czernikowie rozegrano IV Powiatowy Turniej w Piłce Siatkowej Radnych i Pracowników Samorządowych. Do rywalizacji przystąpiło siedem zespołów z Obrowa, Lubicza, Wielkiej Nieszawki, Chełmży i Czernikowa.
 • autor: chylunek, data: 2006-11-27

Ostatni z cyklu siedmiu turniejów siatkówki plażowej 4 - osobowej

Zawody dożynkowe 10.09.2006r. były ostatnimi z cyklu siedmiu turniejów siatkówki plażowej 4-osobowej. Turnieje wcześniejsze były rozgrywane w czerwcu, lipcu i sierpniu. Nagrodą główną był puchar Wójta Gminy Czernikowo. Wystartowało osiem drużyn. Dożynkowy turniej wygrał Meczbol pokonując w finale 2:1 Borsuki.

III Powiatowy Turniej Radnych i Pracowników Samorządowych w piłce siatkowej

W niedzielę 20.11.2005 roku odbył się III Powiatowy Turniej Radnych i Pracowników Samorządowych w piłce siatkowej. Turniej był rozgrywany na dwóch salach: w SP Czernikowie i Zespole Szkół.
 • autor: chylunek, data: 2005-11-20

Gminny otwarty turniej piłki siatkowej z okazji "Święta Niepodległości"

W czwartek 10.11 i piątek 11.11.2005 roku odbył się gminny otwarty turniej piłki siatkowej z okazji „Święta Niepodległości” o puchar firmy KARCHER. Wystartowało 5 zespołów, zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”.
 • autor: chylunek, data: 2005-11-11

SETBOL CZERNIKOWO

 • -

7 - Grzegorz Grzywiński(Kapitan), 5 - Piotr Buczyński, 4 - Tomasz Lewandowski, 1 - Dariusz Chrobak, 2 - Dariusz Janiszewski, 3 - Bartłomiej Duszyński, 6 - Jarosław Makowski, 9 - Piort Chlebowski, 11 - Andrzej Kwiatkowski, 10 - Waldemar Gutowski.

 • autor: chylunek, data: 2005-09-30

Setbol Czernikowo w turnieju siatkówki plażowej o Puchar Wójta Gminy Bobrowniki

Bobrowniki 10.09.2005
Setbol Czernikowo wystąpił w turnieju siatkówki plażowej o Puchar Wójta Gminy Bobrowniki.
 • -

Turniej dożynkowy kończący cykl zawodów siatkówki plażowej

Turniej dożynkowy 04.09.2005 zakończył cykl zawodów siatkówki plażowej o puchar wójta gminy Czernikowo. Wystartowało 11 zespołów.
 • autor: chylunek, data: 2005-09-05

Setbol w turnieju piłki siatkowej z okazji obchodów 85-lecia klubu „Orlęta Aleksandrów "

W niedzielę 29.05.2005 roku zawodnicy Setbola uczestniczyli w turnieju piłki siatkowej z okazji obchodów 85- lecia klubu „Orlęta Aleksandrów”. W zawodach wystąpiły 4 zespoły: EC, Aleksandrów Kujawski, Rangersi, Setbol.
 • autor: chylunek, data: 2005-05-30

Wyjazd do Bydgoszczy na mecz piłki siatkowej Polska - Argentyna

W dniu 27.05.2005 roku UKS Olimpijczyk zorganizował wyjazd do Bydgoszczy na mecz piłki siatkowej Polska – Argentyna. Mecz odbył się w hali „Łuczniczka”.
 • autor: chylunek, data: 2005-05-30

SETBOL CZERNIKOWO

Siatkarze Setbola Czernikowo wznowili rozgrywki rundy rewanżowej Toruńskiej Ligi Amatorskiej.
 • autor: chylunek, data: 2005-05-06

Gminny turniej piłki siatkowej o puchar Wójta Gminy Czernikowo.

W niedzielę 24.04.2005 roku w hali sportowej przy Zespole Szkół w Czernikowie odbył się gminny turniej piłki siatkowej o puchar Wójta gminy Czernikowo.
Wystąpiły 4 zespoły: Setbol, Borsuki, Meczbol, Osówka.
 • autor: chylunek, data: 2005-04-25

Setbol Czernikowo w charytatywnym turnieju piłki siatkowej o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skępe.

W sobotę 26.02.2005 roku siatkarze Setbola Czernikowo uczestniczyli w charytatywnym turnieju piłki siatkowej o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skępe. Udział wzięło 8 drużyn.
 • autor: chylunek, data: 2005-02-28

Kolejny sukce Setbola !!!:)

W dniu 23.01.2005r. w Czernikowie i Osówce odbył się II Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Samorządowych. Wystartowało 6 drużyn.
 • autor: chylunek, data: 2005-01-24

Sukces SETBOLA......

W sobotę 11.12.2004r w Kończewicach odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Samorządowych.
 • autor: chylunek, data: 2004-12-13

Turniej piłki siatkowej mężczyzn

W dniu 28.11.2004r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Czernikowie odbył się turniej piłki siatkowej mężczyzn.
 • autor: chylunek, data: 2004-11-29

Początki drużyny piłki siatkowej SETBOLA

Początki drużyny piłki siatkowej „SETBOL” Czernikowo sięgają 1991 roku, kiedy to z inicjatywy nauczycieli: Dariusza Janiszewskiego, Piotra Buczyńskiego, Grzegorza Grzywińskiego, Dariusza Chrobaka i Marka Kopaczewskiego zawiązano drużynę siatkarską.
 • autor: m@rkop, data: 2004-11-16

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 67841 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.