Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: wtorek, 22.10.2019
Imieniny: Filipa, Kordiana, Marka

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

 • logo

Setbol Czernikowo ponownie mistrzem!

Siatkarze Setbola Czernikowo odnieśli kolejny sukces. Pod koniec grudnia okazali się najlepsi w Lipnowskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej, zdobywając drugie mistrzostwo w historii w tych rozgrywkach.
 • logo

Amatorska Liga Piłki Siatkowej - inauguracja rozgrywek

W październiku rozpoczęły się rozgrywki Lipnowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Do zawodów przystąpiło 9 zespołów, naszą gminę reprezentuje Setbol Czernikowo. Mecze odbywają się w soboty i w niedziele w hali LO w Lipnie.

Dożynkowy turniej siatkówki plażowej.

W niedzielę 30 sierpnia 2015 roku odbył się dożynkowy turniej siatkówki plażowej. Organizatorem imprezy był Uczniowski Klub Sportowy "Olimpijczyk".

Dożynkowy turniej siatkówki plażowej

W niedzielę 31 sierpnia 2014 r. odbył się Dożynkowy turniej siatkówki plażowej. Wystąpiło 5 drużyn z gminy Czernikowo i gminy Bobrowniki. Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. Zwyciężyła para z Czernikowa - Michał Wiśniewski i Radosław Świątecki.

Setbol po raz trzeci wygrywa ligę!

Siatkarze Setbola Czernikowo trzeci sezon z rzędu wygrali Regionalną Ligę Siatkówki. Drużyna wygrała wszystkie 8 spotkań, zdecydowanie pokonując rywali z Kikoła, Chocenia, Lipna i Skępego. Dzięki dobrej atmosferze w zespole oraz umiejętnemu połączeniu rutyny z młodością Czernikowo od trzech lat dominuje na siatkarskich parkietach w regionie.

Komplet zwycięstw Setbola w pierwszej rundzie

Zakończyła się pierwsza faza rozgrywek Regionalnej Ligi Siatkówki Mężczyzn. W ostatnim meczu SETBOL Czernikowo odniósł czwarte zwycięstwo, pokonując na własnym parkiecie Błękitnych Skępe 3:0 (25:10, 25:21, 25:22). Dzięki kolejnej wygranej, na półmetku sezonu jesteśmy liderem tabeli.

Trzeci mecz, trzecia wygrana

W dniu 8 grudnia 2013 r. SETBOL Czernikowo rozegrał trzecie spotkanie w Regionalnej Lidze Siatkówki Mężczyzn 2013/2014. Zawodnicy z Czernikowa pojechali na mecz do Lipna w mocno okrojonym składzie. Mimo braków kadrowych, SETBOL zwyciężył z Unią Choceń 3:0 (29:27, 25:15, 25:19).

Druga wygrana SETBOLA

W Regionalnej Lidze Siatkówki Mężczyzn 2013/2014 siatkarze SETBOLA Czernikowo odnieśli drugie zwycięstwo. W Skępem pokonali drużynę Lipnowiaka Lipno 3:1 (-29, 18, 16, 18).

Udana inauguracja SETBOLA

Od zwycięstwa rozpoczęli kolejny sezon ligowy siatkarze SETBOLA Czernikowo. W pierwszym meczu XXII Edycji Regionalnej Ligi Siatkówki pokonali po wyrównanym pojedynku drużynę gospodarzy Ogończyka Kikół 3:2. Kolejny mecz rozegramy w najbliższą niedzielę 24.11 o godz. 11 w Skępem. Przeciwnikiem będzie pozostający bez punktów Lipnowiak Lipno.

Setbol Czernikowo zdominował ligę!

4 marca w Choceniu odbyły się finałowe mecze Regionalnej Ligi Siatkówki Mężczyzn. Zwycięzcami XXI Edycji po raz drugi z rzędu okazali się nasi siatkarze. Warto podkreślić, że Setbol zwyciężył we wszystkich meczach tego sezonu tracąc w 7 meczach zaledwie 4 sety!

Setbol Czernikowo udanie rozpoczął nowy sezon

Od zwycięstwa rozpoczęli XXI Edycję Regionalnej Ligi Siatkówki siatkarze z naszej miejscowości. W pierwszym meczu pokonali jednego z kandydatów do zajęcia czołowego miejsca w lidze: Dobrzyń 3:2. Sukces smakuje podwójnie, gdyż nasza drużyna nie grała w najmocniejszym składzie.

Młodzi siatkarze nagrodzeni

W dniu 8 czerwca w Urzędzie Gminy odbyło się spotkanie Wójta Gminy Czernikowo Zdzisława Gawrońskiego z młodymi siatkarzami z naszej miejscowości, którzy odnieśli znaczące sukcesy sportowe w tym sezonie.

Siatkarze Setbola Czernikowo najlepsi w lidze!

15 kwietnia odbyły się finałowe mecze Regionalnej Ligi Siatkówki Mężczyzn. Zwycięzcami Jubileuszowej XX Edycji Ligi okazali się nasi siatkarze, którzy w pięknym stylu pokonali w meczu o pierwsze miejsce gospodarzy Unię Choceń 3:0. To największy sukces naszego zespołu, który w ubiegłym roku obchodził jubileusz 20-lecia istnienia.

Młodzi siatkarze o krok od awansu do finałów

W dniach 16-18.03.2012 w Pile odbył się półfinał Mistrzostw Polski Juniorów w siatkówce. Juniorzy UKS Budowlanka Toruń grali w bardzo mocnej, wyrównanej grupie. Wygrali jeden mecz, przegrali dwa i niestety nie awansowali do finałów Mistrzostw Polski 2012. Zajęli w turnieju trzecie miejsce, a żeby awansować musieli zająć przynajmniej drugą lokatę. Wychowankowie z Czernikowa: Tomasz Janiszewski, Damian Gajewski, Kamil Więciorkowski i Dawid Wieczyński byli podstawowymi i wyróżniającymi się zawodnikami zespołu.

Wielki sukces siatkarzy!

W dniach 17-19.02.2012 w Skarżysku Kamiennej odbył się ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów w Siatkówce. Juniorzy UKS Budowlanka Toruń wygrali dwa mecze i awansowali do Półfinału Mistrzostw Polski 2012. To największy sukces w historii klubu, do którego walnie przyczynili się wychowankowie z Czernikowa: Tomasz Janiszewski, Damian Gajewski, Kamil Więciorkowski i Dawid Wieczyński.

Nasi juniorzy w 1/4 Mistrzostw Polski!

Wychowankowie z Czernikowa, obecnie uczniowie X LO w Toruniu i siatkarze UKS Budowlanka Toruń: Tomasz Janiszewski, Damian Gajewski, Kamil Więciorkowski i Dawid Wieczyński odnieśli wraz z zespołem bardzo duży sukces zwyciężając w 1/8 Mistrzostw Polski Juniorów. Toruńska drużyna pokonała 3:0 Starogard Gdański, 3:0 Darłowo oraz 3:1 Olsztyn i z pierwszego miejsca awansowała do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski.

Setbol Czernikowo

Drużyna piłki siatkowej Setbol Czernikowo zajmuje aktualnie drugie miejsce w lidze regionalnej. Zespół rozegrał w tym sezonie 5 meczów, odnosząc 4 zwycięstwa: z Kikołem, Aleksandrowem Kuj., Lipnem i Brzózem. Do końca fazy zasadniczej pozostały jeszcze trzy mecze, a zajęcie minimum czwartego miejsca zapewnia play-off i walkę o podium.

20–lecie istnienia Czernikowskiego Klubu Piłki Siatkowej SETBOL

W dniu 4 listopada odbyła się uroczysta konferencja poświęcona jubileuszowi 20 – lecia istnienia Czernikowskiego Klubu Piłki Siatkowej SETBOL. W konferencji udział wzięli: Wójt Gminy Czernikowo wraz z Małżonką, obecni i byli zawodnicy, sponsorzy i osoby związane z drużyną. Spotkanie przebiegło w miłej i wesołej atmosferze. Zawodnicy otrzymali z rąk Wójta list pochwalny oraz okazały puchar.

"Setbol".

Drużyna naszych siatkarzy zakończyła sezon w regionalnej lidze siatkówki na siódmym miejscu. W sumie odniosła 8 zwycięstw i doznała 5 porażek. Na pocieszenie pozostaje fakt, że jako jedyna pokonała zwycięzcę ligi - Jastrzębie Lipno. Po raz drugi z rzędu najlepszym atakującym ligi wybrano Radosława Szylo, a wyróżnionym zawodnikiem drużyny został Waldemar Gutowski.

IV Powiatowy Turniej w Piłce Siatkowej Radnych i Pracowników Samorządowych

W niedzielę 26.11.2006 roku w salach ZS i SP w Czernikowie rozegrano IV Powiatowy Turniej w Piłce Siatkowej Radnych i Pracowników Samorządowych. Do rywalizacji przystąpiło siedem zespołów z Obrowa, Lubicza, Wielkiej Nieszawki, Chełmży i Czernikowa.
 • autor: chylunek, data: 27.11.2006

Ostatni z cyklu siedmiu turniejów siatkówki plażowej 4 - osobowej

Zawody dożynkowe 10.09.2006r. były ostatnimi z cyklu siedmiu turniejów siatkówki plażowej 4-osobowej. Turnieje wcześniejsze były rozgrywane w czerwcu, lipcu i sierpniu. Nagrodą główną był puchar Wójta Gminy Czernikowo. Wystartowało osiem drużyn. Dożynkowy turniej wygrał Meczbol pokonując w finale 2:1 Borsuki.

III Powiatowy Turniej Radnych i Pracowników Samorządowych w piłce siatkowej

W niedzielę 20.11.2005 roku odbył się III Powiatowy Turniej Radnych i Pracowników Samorządowych w piłce siatkowej. Turniej był rozgrywany na dwóch salach: w SP Czernikowie i Zespole Szkół.
 • autor: chylunek, data: 20.11.2005

Gminny otwarty turniej piłki siatkowej z okazji "Święta Niepodległości"

W czwartek 10.11 i piątek 11.11.2005 roku odbył się gminny otwarty turniej piłki siatkowej z okazji „Święta Niepodległości” o puchar firmy KARCHER. Wystartowało 5 zespołów, zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”.
 • autor: chylunek, data: 11.11.2005

SETBOL CZERNIKOWO

7 - Grzegorz Grzywiński(Kapitan), 5 - Piotr Buczyński, 4 - Tomasz Lewandowski, 1 - Dariusz Chrobak, 2 - Dariusz Janiszewski, 3 - Bartłomiej Duszyński, 6 - Jarosław Makowski, 9 - Piort Chlebowski, 11 - Andrzej Kwiatkowski, 10 - Waldemar Gutowski.

 • autor: chylunek, data: 30.09.2005

Setbol Czernikowo w turnieju siatkówki plażowej o Puchar Wójta Gminy Bobrowniki

Bobrowniki 10.09.2005
Setbol Czernikowo wystąpił w turnieju siatkówki plażowej o Puchar Wójta Gminy Bobrowniki.

Turniej dożynkowy kończący cykl zawodów siatkówki plażowej

Turniej dożynkowy 04.09.2005 zakończył cykl zawodów siatkówki plażowej o puchar wójta gminy Czernikowo. Wystartowało 11 zespołów.
 • autor: chylunek, data: 05.09.2005

Setbol w turnieju piłki siatkowej z okazji obchodów 85-lecia klubu „Orlęta Aleksandrów "

W niedzielę 29.05.2005 roku zawodnicy Setbola uczestniczyli w turnieju piłki siatkowej z okazji obchodów 85- lecia klubu „Orlęta Aleksandrów”. W zawodach wystąpiły 4 zespoły: EC, Aleksandrów Kujawski, Rangersi, Setbol.
 • autor: chylunek, data: 30.05.2005

Wyjazd do Bydgoszczy na mecz piłki siatkowej Polska - Argentyna

W dniu 27.05.2005 roku UKS Olimpijczyk zorganizował wyjazd do Bydgoszczy na mecz piłki siatkowej Polska – Argentyna. Mecz odbył się w hali „Łuczniczka”.
 • autor: chylunek, data: 30.05.2005

SETBOL CZERNIKOWO

Siatkarze Setbola Czernikowo wznowili rozgrywki rundy rewanżowej Toruńskiej Ligi Amatorskiej.
 • autor: chylunek, data: 06.05.2005

Gminny turniej piłki siatkowej o puchar Wójta Gminy Czernikowo.

W niedzielę 24.04.2005 roku w hali sportowej przy Zespole Szkół w Czernikowie odbył się gminny turniej piłki siatkowej o puchar Wójta gminy Czernikowo.
Wystąpiły 4 zespoły: Setbol, Borsuki, Meczbol, Osówka.
 • autor: chylunek, data: 25.04.2005

Setbol Czernikowo w charytatywnym turnieju piłki siatkowej o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skępe.

W sobotę 26.02.2005 roku siatkarze Setbola Czernikowo uczestniczyli w charytatywnym turnieju piłki siatkowej o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skępe. Udział wzięło 8 drużyn.
 • autor: chylunek, data: 28.02.2005

Kolejny sukce Setbola !!!:)

W dniu 23.01.2005r. w Czernikowie i Osówce odbył się II Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Samorządowych. Wystartowało 6 drużyn.
 • autor: chylunek, data: 24.01.2005

Sukces SETBOLA......

W sobotę 11.12.2004r w Kończewicach odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Samorządowych.
 • autor: chylunek, data: 13.12.2004

Turniej piłki siatkowej mężczyzn

W dniu 28.11.2004r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Czernikowie odbył się turniej piłki siatkowej mężczyzn.
 • autor: chylunek, data: 29.11.2004

Początki drużyny piłki siatkowej SETBOLA

Początki drużyny piłki siatkowej „SETBOL” Czernikowo sięgają 1991 roku, kiedy to z inicjatywy nauczycieli: Dariusza Janiszewskiego, Piotra Buczyńskiego, Grzegorza Grzywińskiego, Dariusza Chrobaka i Marka Kopaczewskiego zawiązano drużynę siatkarską.
 • autor: m@rkop, data: 16.11.2004

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • Ekogroszek - WYPRZEDAŻ
  Hurtownia
  F.H.U. GOSŁAW
  ul. Toruńska 25A
  87-640 Czernikowo
  kom. 505-093-518

  Do dnia 31.10.2019 prowadzimy wyprzedaż ekogroszka

  Ekogroszek Premium:
  -Kaloryczność : ~28MJ
  -Wymiary ziarna: 5-25mm
  -Siarka : do 0,8%
  -Popiół do 8%

  Dla klientów którzy cenią sobie wysoką jakość.

  CENA: 1000zł

  Przy zakupie min. 1 tony
 • sprzedaż nieruchomości
  WSHU w Czernikowie sprzeda nieruchomość wraz z budynkiem /Sklep/ w miejscowości Liciszewy.
  Kontakt 500082305
  Wydzierżawimy sklep nr 15 Steklin /PGR/ Sklep nr 18 Czernikowo Pawilon przy kościele/

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

-
System Informacji Przestrzennej
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 2/2019
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
-
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo
tel. / fax  54 287 50 01
                       287 50 13
                 56 678 23 88
e-mail:   info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 7.00 - 15.00
Wtorek 7.00 - 15.00
Środa 7.00 - 17.00
Czwartek 7.00 - 15.00
Piątek 7.00 - 13.00

 

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 31433 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!
Urząd Gminy w Czernikowie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.