Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: środa, 10.08.2022
Imieniny: Bogdana, Borysa, Filomeny

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

 • Uroczyste obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja

Uroczyste obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja

W 231. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja – w Czernikowie upamiętniono to wydarzenie mszą świętą, uroczystym pochodem oraz złożeniem kwiatów pod Pomnikiem Niepodległości.

 • Uroczystość nadania imienia oraz sztandaru Szkole...

Uroczystość nadania imienia oraz sztandaru Szkole Podstawowej w Makowiskach

W dniu 22 kwietnia 2022 r. odbyła się uroczystość nadania sztandaru oraz imienia Przyjaciół Ziemi Szkole Podstawowej w Makowiskach. Główna część uroczystości poprzedzona została Mszą Świętą w kościele św. Józefa Oblubieńca NMP w Makowiskach w trakcie, której ks. Proboszcz Andrzej Minko dokonał poświęcenia nowego sztandaru.

 • Uroczyste przekazanie promesy dla jednostki OSP w...

Uroczyste przekazanie promesy dla jednostki OSP w Czernikowie

14 kwietnia 2022 r. w Kujawsko Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy odbyło się uroczyste przekazanie promes dla jednostek OSP z terenu województwa kujawsko-pomorskiego na dofinansowanie zakupu nowych pojazdów pożarniczych. Nowy ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy trafi do OSP w Czernikowie.

 • Charytatywny koncert „Miejcie nadzieję…”

Charytatywny koncert „Miejcie nadzieję…”

„Miejcie nadzieję…”- pod takim hasłem odbył się w piątek 8 kwietnia, w Auli Muzycznej w Czernikowie, koncert charytatywny, który poruszył serca wszystkich obecnych.

 • Powitanie wiosny

Powitanie wiosny

Kolejny już rok w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny mieliśmy zaszczyt gościć na terenie Urzędu Gminy Czernikowo uczniów Szkoły Podstawowej w Czernikowie - klasy I-III, przedszkolaków z Przedszkola Publicznego w Czernikowie oraz podopiecznych Żłobka ,,Bajkowa Kraina” w Czernikowie wraz z paniami opiekunkami oraz dyrektorami.

 • Herb Gminy Czernikowo

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej

W związku z zakończeniem oceny wniosków złożonych w ramach konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej poniżej zamieszczamy listę podmiotów, których wnioski zostały pozytywnie zaopiniowane przez Komisję Konkursową, a tym samym otrzymają wsparcie na realizację zadań.

 • Zdjęcie

Spotykanie przy pomniku Armii Krajowej w Toruniu.

14 lutego godz.12.00 odbyło coroczne spotkanie przy pomniku Armii Krajowej. Ideą spotkań jest oddanie czci Żołnierzom Armii Krajowej. Na te spotkania nie ma zaproszeń. Biorą w nich udział organizacje, stowarzyszenia, grupy młodzieży i ci wszyscy, którzy PAMIĘTAJĄ.

 • Przejazd pierwszego po przywróceniu połączenia pociągu...

31 stycznia uruchomiono pociąg relacji Toruń – Sierpc przez Lipno. Do końca lutego wszystkie bilety na tej trasie kosztują złotówkę.

31 stycznia władze województwa przywróciły pociąg relacji Toruń – Sierpc przez Lipno. W pierwszym przejeździe wzieli udział miedzy innymi marszałek województwa Piotr Całbecki, Aneta Jędrzejewska Członek Zarządu, Sławomir Kopyść Członek Zarządu, Wójt Gminy Obrowo Andrzej Wieczyński, Wójt Gminy Lubicz Marek Nicewicz oraz Wójt Gminy Czernikowo Tomasz Krasicki.

 • Herb Gminy Czernikowo

Dbajmy o naszą wspólną własność

Informujemy, że w związku z wybrykami chuligańskimi w Parku 700-lecia, podjęto działania mające na celu prewencję i wyeliminowanie nagannych zachowań i niszczenia mienia publicznego.

 • Plakat otworz sie na pomoc

Otwórz się na pomoc z Gminą Czernikowo

Zauważ problem uzależnienia młodzieży od alkoholu, zagraj z nami, to od Ciebie zależy, jak potoczy się ta historia.

 • 2022-01-17 Spotkanie dot. linii kolejowej...

Szynobusem z Torunia do Czernikowa? Jest na to szansa!

Z inicjatywy Starosty Toruńskiego Marka Olszewskiego w siedzibie starostwa 17 stycznia 2021 odbyło się spotkanie na temat wykorzystania istniejącej linii kolejowej nr 27 Toruń – Sierpc w codziennym transporcie podmiejskim. Linia ta na odcinku Toruń – Czernikowo (Lipno) mogłaby pełnić funkcję tramwaju, co przy odpowiedniej częstotliwości kursów rozwiązałoby problem dojazdu mieszkańców wschodniej części powiatu do grodu Kopernika.

 • 30 finał WOŚP - Rozliczenie

30 finał WOŚP - podsumowanie

Drodzy mieszkańcy gminy Czernikowo, informujemy, że na kwotę zebraną podczas tegorocznego Finału WOŚP złożyły się: kwesta wolontariuszy, licytacje internetowe oraz imprezy towarzyszące: turnieje sportowe, loterie fantowe, kiermasze w szkołach naszej gminy, sobotnie i niedzielne plenerowe spotkania z udziałem mieszkańców przy OSP w Czernikowie, Mazowszu i Makowiskach. Dziękujemy.

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • Antykwariat Wasaczek
  Prowadzimy antykwariat, od 15 lat
  Jesteśmy zainteresowani kupnem książek i regałów od Organów Publicznych . Interesuje nas każda tematyka , nie przeszkadzają nam stemple oraz znaki własnościowe. Skupujemy również płyty cd z muzyką , dvd z filmami , płyty winylowe oraz kasety vhs.
  Zapewniamy Państwa, że książki oraz media zakupione przez nas będą mogły służyć ludziom i nie zostaną zniszczone. Z naszej strony zapewniamy transport oraz załadunek zakupionych przedmiotów. Oczywiście istnieje możliwość udokumentowania transakcji. Proponujemy umowę kupna sprzedaży, fakturę lub inny dokument wystawiony przez Państwa.
 • Wózek dla dziecka -tanio sprzedam
  Wózek 2w1 (gondola+spacerówka) w
  bardzo dobrym stanie,tanio sprzedam.

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

-
Gmina Czernikowo Solidarna z Ukrainą
Szczepienia
Platforma Zakupowa
System Informacji Przestrzennej
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Urząd Skarbowy
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 2/2022
Mapa wyłączeń ENERGA
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 2061 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.