Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: sobota, 22.06.2024
Imieniny: Jana, Pauliny, Tomasza

Wyszukiwarka

Treść strony

Przesłuchania techniczne

Podajemy do wiadomości harmonogram przesłuchań technicznych sekcji dętej, perkusji oraz sekcja instrumentów smyczkowych, fortepianu, akordeonu, gitary i organów

Plan zajęć teoretycznych Pani Anny Marty Konopki

Plan zajęć teoretycznych Pani Anny Marty Konopki.

Plan zajęć teoretycznych Pani Marty Miklaszewskiej

Plan zajęć teoretycznych Pani Marty Miklaszewskiej

Harmonogram spotkań z nauczycielam

Przedstawiamy harmonogram spotkań organizacyjnych z nauczycielami

 • Rozpoczęcie roku szkolnego

Informacja

Informujemy, że badanie przydatności kandydatów do szkoły muzycznej planowane jest na dni 26.05.2021 r. oraz 28.05.2021r. Osoby które złożyły kwestionariusze będą umawiane na konkretne godziny. W związku z tym osoby zainteresowane nauką w naszej szkole proszone są o składanie kwestionariuszy do dnia 21.05.2021r. (piątek)

Konkurs Klasy Wiolonczeli

W dniu 17.05.2021r. ( poniedziałek ) Pani Joanna Olczyk zorganizowała Konkurs dla Klasy wiolonczeli.Dzieci brały udział w quizie oraz wspólnymi siłami tworzyły plakat informujący w jaki sposób należy ćwiczyć grę na instrumencie.

Koncerty przed rekrutacyjne

W ramach promocji szkoły zorganizowane zostały w dniu 12.05.2021r. oraz 13.05.2021r. koncerty przed rekrutacyjne. Gościliśmy uczniów klas I – III z sąsiadujących szkół m.in. SP Czernikowo, SP Działyń, SP Osówka, SP Makowiska, SP Mazowsze, SP Steklin.

VI Międzyszkolny Konkurs Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia

Szkoła Muzyczna I stopnia w Czernikowie zaprasza na VI Międzyszkolny Konkurs Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia, który odbędzie się 12 czerwca 2021 r.

 • Ruszają zapisy do Szkoły Muzycznej na ro szkolny 2021/2022.

Ruszają zapisy do Szkoły Muzycznej na rok szkolny 2021/2022.

Informujemy, że nauka w Szkole Muzycznej jest bezpłatna. Wszyscy zainteresowani proszeni są o dostarczenie wcześniej kwestionariusza osobowego osobiście do sekretariatu szkoły lub za pomocą e-maila na adres muzycznaczernikowo@wp.pl.

 • Konkurs Muzyki Filmowej baner

Szkoła Muzyczna otwarta dla wszystkich

W ramach projektu ,, Szkoła Muzyczna otwarta dla wszystkich’’ zaprosiliśmy w dniu dzisiejszym dzieci z Publicznego Przedszkola w Czernikowie na audycje i koncert w wykonaniu naszych uczniów.

Zajęcia hybrydowe

Informujemy, że od dnia 26.10.2020r. (poniedziałek) zajęcia teoretyczne (kształcenie słuchu, audycje muzyczne, rytmika) oraz zajęcia chóru odbywać się będą za pomocą platformy Microsoft Teams.

Spotkanie z Panem Dyrektorem

Informujemy, że w dniu 10.09.2020r. o godz. 18:30 na auli odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów wszystkich klas. Jest to spotkanie z Panem Dyrektorem.

Plan zajęć chóru

Podajemy do wiadomości plan zajęć chóru

Informacja

Poniżej zamieszczamy plany zajęć teoretycznych, jednocześnie informujemy, że mogą one ulec zmianie ze względu na brak sztywnych planów z Państwa szkół macierzystych

Informacja

Informujemy, że zmianie uległy dwa terminy spotkań organizacyjnych z nauczycielami

Spotkania organizacyjne z nauczycielami

Podajemy do wiadomości harmonogram spotkań organizacyjnych z nauczycielami

Prośba o zabranie ze sobą długopisu

Zwracamy się do Państwa z prośbą o zabranie ze sobą długopisu na rozpoczęcie roku szkolnego, ponieważ będą Państwo wypełniać różnego rodzaju oświadczenia. Nasza prośba wynika z konieczności zapewnienia bezpieczeństwa sanitarnego.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

Zamieszczamy harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Regulamin Pracy na rok szkolny 2020/2021

W związku z sytuacją epidemiologiczną został wprowadzony w naszej szkole Regulamin Pracy na rok szkolny 2020/2021. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią

 • -

Informacja

Lista osób przyjętych do Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie na rok szkolny 2020/2021

Informacja

Podajemy listę osób przyjętych do Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie Klasa I C6

 • -

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Poniżej zamieszczamy harmonogram zakończenia roku szkolnego 2019/2020. Chcielibyśmy przypomnieć, że nadal obowiązuje nas reżim sanitarny

 • Badanie przydatności
 • -

Informacja

Informujemy o przedłużeniu terminu składania kwestionariuszy osobowych kandydatów do Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie na rok szkolny 2020/2021. Kwestionariusze można składać do 19.06.2020r. w sekretariacie szkoły lub drogą mailową

Zdalne nauczanie

Uczniowie uczęszczający na zajęcia teorii do p. Marty Miklaszewskiej oraz p. Anny Marty Konopki proszeni są o kontakt pod wskazany adres mailowy, w celu uzyskania dostępu do dysku, na którym umieszczane będą materiały z kształcenia

 • -

Informacja dotycząca rekrutacji do Szkoły Muzycznej na rok 2020/2021

Szkoła Muzyczna I stopnia w Czernikowie ogłasza nabór na rok szkolny 2020/2021

VI Międzyszkolny Konkurs Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia

Szkoła Muzyczna I stopnia w Czernikowie zaprasza na VI Międzyszkolny Konkurs Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia, który odbędzie się 6 czerwca 2020 r. o godz. 9.00

Koncert uczniów klas pierwszych

Pierwszy występ na scenie przed większą publicznością to emocjonujące wydarzenie. Nasi uczniowie z klasy pierwszej bardzo dobrze poradzili sobie ze stresem i tremą, występując podczas pierwszego dla nich koncertu w dniach 02.03.2020r. oraz 03.03.2020r.

Koncert uczestników przesłuchań CEA

Szkoła Muzyczna I stopnia w Czernikowie zaprasza na koncert uczestników przesłuchań CEA, który odbędzie się 6 marca 2020 r. o godz. 18.00 w Auli Muzycznej.

Warsztaty perkusyjne

W dniu 17.02.2020r. ( poniedziałek ) w naszej szkole odbyły się warsztaty perkusyjne. Zostały one zorganizowane przy współpracy z Publiczną Szkołą Muzyczną I stopnia w Lipnie. Warsztaty poprowadził prof. Grzegorz Jurczyk – wykładowca Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Koncerty dla uczetników przesłuchań CEA

W dniach 13.01.2020r. oraz 14.01.2020r. odbyły się w naszej szkole 2 koncerty z serii Koncertów dla uczestników przesłuchań CEA. Zostały one poprowadzone przez Panią Agatę Uzarską – nauczyciela klasy fortepianu.

Koncert Kolęd

20 grudnia 2019r. w naszej szkole odbył się Koncert Kolęd, został on poprowadzony przez Panią Annę Konopkę – nauczyciela teorii. Na scenie występowali uczniowie różnych specjalności zarówno solo jak i w zespołach.

XXI Ogólnopolskie Warsztaty Fletowe

W dniach od 05 do 11 grudnia 2019r. w Zakopanem odbywały się XXI Ogólnopolskie Warsztaty Fletowe. Wykładowcą była dr hab. ELŻBIETA WOLEŃSKA, profesor w Zhaoqing University w Chinach, gdzie prowadzi klasę fletu.

Wigilia klasy wiolonczeli oraz klasy gitary

Ten tydzień mija nam pod znakiem spotkań wigilijnych w poszczególnych klasach. Za nami Wigilia klasy wiolonczeli oraz klasy gitary.

Koncert Kolęd

Szkoła Muzyczna I Stopnia w Czernikowie zaprasza na Koncert Kolęd, który odbędzie się 20 grudnia 2019 r. o godz. 18.00 w Auli przy Szkole Muzycznej.

Koncert CEA

W dniu 29.11.2019r. nasi uczniowie po raz kolejny zaprezentowali swoje umiejętności podczas Koncertu przygotowującego do Przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej.

Koncert uczestników przesłuchań CEA

W dniu 25.11.2019r. odbył się w naszej szkole kolejny koncert z serii Koncertów uczestników przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej. Został on poprowadzony przez Pana Radosława Stolarczyka – nauczyciela klasy akordeonu.

Warsztaty fletowe

W dniu 21.11.2019r. w naszej szkole obyły się Warsztaty dla klasy fletu. Prowadziła je Pani Monika Nowacka Sekuła – muzyk Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej, nauczyciel w Szkole Muzycznej I stopnia w Chełmży.

Warsztaty fletowe 21.11.2019 r.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty fletowe, które odbędą się 21 listopada 2019 r. (czwartek) w godz. 13:00 - 19.00 . Warsztaty poprowadzi mgr Monika Nowacka Sekuła.

Koncert uczestników CEA

Dnia 17.10.2019r. odbył się w naszej szkole koncert uczniów, którzy w tym roku szkolnym będą uczestniczyć w przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej.

Warsztaty dla klas instrumentów dętych

W dniu 16.10.2019r. w naszej szkole odbyły się warsztaty dla klas instrumentów dętych. Prowadzone były przez Pana Mateusza Szwankowskiego – muzyka Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. Dzieci miały okazję zapoznać się z nowymi dla nich rodzajami klarnetów : klarnet basowy i klarnet Es.

Koncert uczestników CEA

Szkoła Muzyczna w Czernikowie zaprasza na koncert CEA, który odbędzie się 17 października w Auli Muzycznej w Czernikowie o godz. 18.00.

Przesłuchania techniczne semestr I rok szkolny 2019/2020

Przedstawiamy terminarz przesłuchań semestralnych w SM I stopnia w Czernikowie na I semestr roku szkolnego 2019/2020

Zmiana terminu zajęć p. Marta Miklaszewska

Zmiana terminu zajęć p. Marta Miklaszewska

Koncert towarzyski z cyklu Wirtuozi Klasyki

Po raz kolejny w Dworze Artusa odbył się koncert towarzyski z cyklu Wirtuozi Klasyki organizowany przez Centrum Kultury Dwór Artusa i Pomorskie Towarzystwo Muzyczne. Udział w tym niezwykłym wydarzeniu brały również uczennice klasy fletu Pani Anny Poślednik.

Plan zajęć teoretycznych z Panią Iloną Gronkowską

Plan zajęć teoretycznych dla klasy I C4 z Panią Iloną Gronkowską.

Wysokość opłat na rok szkolny 2019/2020

Wysokość opłat w roku szkolnym 2019/2020 na rade rodziców oraz Fundusz Instrumentalny w szkole muzycznej w Czernikowie

Zbiórka okularów

Jeśli posiadają Państwo w domu niepotrzebne okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne, prosimy o przynoszenie ich do sekretariatu Szkoły Muzycznej. Okulary będą przekazane dla dzieci w Afryce. W przypadku okularów korekcyjnych, prosimy opisać rodzaj wady oraz jakie są to szkła. Zachęcamy do włączenia się do akcji.

Plan zajęć teoretycznych p. Marta Miklaszewska

Plan zajęć teoretycznych p. Marta Miklaszewska.

Plan zajęć teoretycznych Pani Anny Marty Konopki

Plan zajęć teoretycznych Pani Anny Marty Konopki.

Spotkania organizacyjne

Plan spotkań z nauczycielami w Szkole Muzycznej I stopnia w Czernikowie.

Spotkanie z rodzicami uczniów klas pierwszych.

Informujemy, że w dniu 02 września 2019r. o godz. 16:30 odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów klas pierwszych.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 02 września 2019r. o godz. 16:00

Uroczyste podsumowanie roku 2018/2019 w klasie fletu

W dniu 11.06.2019r. odbyło się uroczyste podsumowanie roku 2018/2019 w klasie fletu Pani Anny Poślednik. Z tej okazji odbył się koncert, na który zostali zaproszeni rodzice.

Konkurs Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia

08.06.2019r. już po raz piąty w naszej szkole odbył się Konkurs Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia. Uczestnikami Konkursu byli uczniowie Szkół Muzycznych .

Warsztaty Instrumentów Dętych

W dniu 14.05.2019r. w naszej szkole odbyły się Warsztaty dla Instrumentów Dętych. Zostały one poprowdzone przez ad. dr Tomasza Gluskę – trębacza w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy, nauczyciela w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, który ma na koncie występy w kraju jak i za granicą oraz nagrania płytowe z różnymi zespołami wykonującymi muzykę jazzową, klasyczną i rozrywkową.

Koncerty Przedrekrutacyjne

W dniu 20.05.2019r. odbyły się w naszej szkole Koncerty Przedrekrutacyjne. Koncerty miały na celu zapoznać przybyłych gości z instrumentami, na których w Szkole Muzycznej można grać oraz zachęcić do podjęcia u nas nauki. Podczas występów dzieciom rozdawane były ulotki, które zawierały niezbędne informacje dotyczące rekrutacji.

I Konkurs Kompozytorski dla Kontrabasistów

W dniu 15 kwietnia 2019r. odbył się I Konkurs Kompozytorski dla Kontrabasistów, który był organizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Kultury w Kowalewie Pomorskim oraz PSM I stopnia w Golubiu-Dobrzyniu.

Warsztaty Gitarowe 17.05.2019r.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty gitarowe, które odbędą się 17 maja 2019 r. (piątek) o godz. 16:30. Warsztaty poprowadzi prof.  Marek Zieliński.

Przesłuchania Semestralne Semestr II 2018/2019

Przedstawiamy terminarz przesłuchań semestralnych w SM I stopnia w Czernikowie na II semestr roku szkolnego 2018/19

Warsztaty instrumentów dętych 14.05.2019 r.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty instrumentów dętych, które odbędą się 14.05.2019r. (wtorek) w godz. 16:00 - 19:30. Zostaną one poprowadzone przez Pana Tomasza Gluskę

Informacja o zawieszeniu strajku

Drodzy Rodzice i Uczniowie, informujemy, że Od dnia 27.04.2019r. ( sobota ) zgodnie z oficjalnym komunikatem ZNP strajk zostaje zawieszony.

Informację o strajku

Jeżeli dojdzie do akcji strajkowej, od dnia 08.04.2019r. do odwołania zawieszone zostają zajęcia dydaktyczne oraz opiekuńcze w Szkole Muzycznej I stopnia w Czernikowie.

Informacja dotycząca rekrutacji do Szkoły Muzycznej na rok 2019/2020

Szkoła Muzyczna I stopnia w Czernikowie ogłasza nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2019/2020

Dni Otwarte

Szkoła Muzyczna I stopnia w Czernikowie zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się w dniach 15.05.2019 r oraz 16.05.2019 r w godz. 15.00 – 18.00

V Międzyszkolny Konkurs Miniatur Szkół Muzycznych I Stopnia w Czernikowie

Szkoła Muzyczna I Stopnia w Czernikowie organizuje Piąty Międzyszkolny Konkurs Miniatur Szkół Muzycznych I Stopnia. Konkurs odbędzie się 08.VI.2019 r. w Szkole Muzycznej w Czernikowie. Wpisowe w wysokości 30 zł od każdego uczestnika należy wpłacić na konto Rady Rodziców przy Szkole Muzycznej w Czernikowie do dnia 24.V.2019 r.

Warsztaty Wiolonczelowe 27.03.2019r.

W dniu 27.03.2019r. w naszej szkole odbyły się warsztaty dla klasy wiolonczeli. Poprowadzone zostały one przez Pana Wojciecha Okurowskiego -absolwenta Akademii Muzycznej w Poznaniu - wydział instrumentalny.

Koncert Sekcji Instrumentów Smyczkowych i Klawiszowych

W dniu 26.03.2019r. o godz. 17.30 odbył się w naszej szkole Koncert Sekcji Instrumentów Smyczkowych i Klawiszowych.

Warsztaty wiolonczeli 27.03.2019 r.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty klasy wiolonczeli które odbędą się 27 marca 2019 r. (środa) o godz. 14:00. Warsztaty poprowadzi mgr Wojciech Okurowski.

Terminarz przesłuchań technicznych - II semestr 2018/2019

Przedstawiamy terminarz przesłuchań technicznych w SM I stopnia w Czernikowie na II semestr roku szkolnego 2018/19

Konkurs Mistrza Fletu

W dniu 20.03.2019r. ( środa ) odbył się Konkurs Mistrza Fletu w klasie Pani Anny Poślednik. Uczestniczki prezentowały jedną gamę.

Warsztaty Fletowe 07.03.2019 r.

Dnia 07.03.2019r. ( czwartek ) odbyły się w naszej szkole Warsztaty Fletowe. Po raz kolejny zostały one poprowadzone przez Panią Mirosławę Pawłowską – koncertującego muzyka Orkiestry Opery Nova w Bydgoszczy oraz wieloletniego nauczyciela gry na flecie w PZSM im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy. Warsztaty odbywały się w formie zajęć indywidualnych, które opierały się na ćwiczeniach oddechowych, artykulacyjnych oraz pracy nad intonacją.

Warsztaty fletowe 07.03.2019 r.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty fletowe, które odbędą się 07 marca 2019 r. (czwartek) o godz. 13:00. Warsztaty poprowadzi mgr Mirosława Pawłowska.

Koncerty Uczniów Klas Pierwszych

W dniach 25.02.2019 r. oraz 26.02.2019 r. odbywały się w naszej szkole Koncerty Klas Pierwszych.

Warsztaty fletowe 19.02.2019 r.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty fletowe, które odbędą się 19 lutego 2019 r. (wtorek) o godz. 13:00. Warsztaty poprowadzi mgr Mirosława Pawłowska.

Warsztaty akordeonowe 08.02.2019 r.

W dniu 08.02.2019 r. (piątek) w naszej szkole odbyły się Warsztaty Akordeonowe. Zostały one poprowadzone przez Pana Pawła Sulej – nauczyciela w Zespole Szkół Muzycznych w Siedlcach. Warsztaty miały formę zajęć indywidualnych...

Warsztaty skrzypcowe

W dniu 01.12.2018r. ( sobota ) przy współpracy z Publiczną Szkołą Muzyczną w Lipnie byliśmy organizatorami warsztatów skrzypcowych.

Popis przed Przesłuchaniami CEA

W dniu 27.11.2018r. ( wtorek ) odbył się popis uczniów, którzy będą występować podczas Makroregionalnych Przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej.
Koncert poprowadziła Pani Ewa Zwolińska – nauczyciel gry na klarnecie w naszej szkole.

Warsztaty gitarowe

W dniu 06.11.2018r. przy współpracy z Publiczną Szkołą Muzyczną I stopnia w Golubiu Dobrzyniu odbyły się w naszej szkole Warsztaty Gitarowe. Zostały one poprowadzone przez profesora Marka Zielińskiego, który pracuje w zawodzie nauczyciela gry na gitarze klasycznej od ponad 30 lat.

Wizyta na zajęciach rytmiki

Ostatnio zajrzeliśmy z aparatem na zajęcia rytmiki prowadzone przez Panią Annę Martę Konopkę. Dzieci poprzez zabawę rozwijały swoje zdolności ruchowe. Nie zabrakło zabawy z wstążkami, piłkami oraz gry na instrumentach perkusyjnych. Uczniowie na zajęciach rozwijają się również poprzez realizację zadań muzyczno – plastycznych.

Występ klasy wiolonczeli

W Dniu 24.10.2018r. ( wtorek )o godz.18.00 dziewczynki z klasy wiolonczeli Pani Joanny Olczyk, przygotowały audycję dla rodziców.

Warsztaty w Zakopanem

Nasi nauczyciele ciągle doskonalą swoje umiejętności oraz metodykę prowadzenia zajęć z uczniami. Tym razem w warsztatach w Zakopanem, które odbywały się w dniach od 29.09.2018r. do 05.10.2018r., brała udział Pani Anna Poślednik – nauczyciel gry na flecie.

Dzień Edukacji Narodowej

Jak co roku dnia 14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.Z tej okazji 12 października 2018r. o godz. 15.00 odbyła się uroczystość, podczas której doceniony został trud i zaangażowanie nauczycieli oraz pracowników obsługi szkół.

Nowa sala dydaktyczna- klasa organów.

Od roku szkolnego 2018/2019 mamy nową salę dydaktyczną, która powstała dzięki pomocy Wójta Gminy Czernikowo Pana Zdzisława Gawrońskiego. W sali odbywają się zajęcia klasy organów.

Spotkania organizacyjne

Plan spotkań z nauczycielami w Szkole Muzycznej I stopnia w Czernikowie.
Informujemy, że spotkanie organizacyjne z Panem Dyrektorem odbędzie się 11.09.2018r. (wtorek) o godz. 18.00 - klasy pierwsze, o godz. 18.15 - pozostali.

Plan zajęć teoretycznych Pani Anny Konopki

Plan zajęć teoretycznych Pani Anny Marty Konopki.

Informacja dla klasy I C4

Informacja o zajęciach teoretycznych klasy I C4 zostanie podana po 10.09.2018r. (poniedziałek).

Plan zajęć teoretycznych Pani Marty Miklaszewskiej

Plan zajęć teoretycznych Pani Marty Miklaszewskiej (Chylińskiej).

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 03.09.2018r. ( poniedziałek ) o godz. 17.00

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

Dnia 21.06.2018r. zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Po rozpoczęciu uroczystości przez Pana Dyrektora i krótkim podsumowaniu mijającego roku, odbył się koncert uczniów naszej szkoły. Następnie przeszliśmy do rozdania świadectw z wyróżnieniem, nagród i podziękowań.

Koncert Zespołu ,,Kind Of As''

W dniu 19.06.2018r. ( wtorek ) na Auli SM I stopnia w Czernikowie odbył się koncert zespołu „Kind Of Us”.

Koncert fletowy

 • Koncert fletowy

Osiągnięcia w V edycji Międzynarodowego Festiwalu ,,Integracje Muzyczne''.

W dniu 08.06.2018r. uczniowie naszej szkoły brali udział w V edycji Międzynarodowego Festiwalu ,,Integracje Muzyczne" odbywającego się w Szkole Muzycznej I stopnia w Chełmży.

Wyniki IV Międzyszkolnego Konkursu Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia.

W dniu 09.06.2018r. ( sobota ) w Szkole Muzycznej I stopnia w Czernikowie już po raz czwarty odbył się Konkurs Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia.
Swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie z : SM I stopnia w Chełmży, PSM I stopnia w Osieku nad Wisłą, PSM I stopnia w Lipnie, PSM I stopnia w Górsku, PSM I stopnia w Golubiu Dobrzyniu.

Konkurs miniatur.

Dnia 09.06.2018r. w Auli Muzycznej Zespołu Szkół w Czernikowie odbędzie się Czwarty Międzyszkolny Konkurs Miniatur Szkół Muzycznych I Stopnia. Konkurs objęty został patronatem Wójta Gminy Czernikowo. Serdecznie zapraszamy.

Rekrutacja zakończona

LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH DO SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W CZERNIKOWIE NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Koncert dla Matki i Dziecka

Dnia 29.05.2018r. ( wtorek ) o godz. 17.00 w Auli SM I stopnia odbył się koncert z okazji Dnia Matki i Dziecka.

Koncerty Przedrekrutacyjne

Dnia 21.05.2018r. w Szkole Muzycznej I stopnia w Czernikowie odbyły się Koncerty Przedrekrutacyjne, na które zaproszeni zostali uczniowie z pobliskich szkół. Gościliśmy Szkołę Podstawową w Czernikowie, Szkołę Podstawową w Mazowszu, Szkołę Podstawową w Makowiskach, Szkołę Podstawową w Osówce, Szkołę Podstawową w Steklinie.

Terminy egzaminów semestralnych

Przedstawiamy terminarz egzaminów semestralnych w Szkole Muzycznej I stopnia w Czernikowie ze zmianami (dot. klasy perkusji)

Warsztaty metodyczne instrumentów dętych

W dniu 17.05.2018r. w Szkole Muzycznej I stopnia w Czernikowie odbyły się Warsztaty Metodyczne poprowadzone przez dr Tomasza Gluskę - absolwenta Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie trąbki prof. Romana Grynia. Za wyniki osiągnięte w czasie studiów został wpisany do Złotej Księgi Absolwentów tejże uczelni. Na co dzień pracuje jako trębacz-solista Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy.

Informacja dotycząca rekrutacji do Szkoły Muzycznej na rok 2018/2019

Szkoła Muzyczna I stopnia w Czernikowie ogłasza nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2018/2019

IV Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy

W dniach 23 – 24.04 2018r. odbywał się IV Konkurs Wiolonczelowo – Kontrabasowy w Kowalewie Pomorskim organizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Kultury w Kowalewie Pomorskim oraz Publiczna Szkołę Muzyczną I Stopnia w Golubiu-Dobrzyniu. Udział w konkursie brali uczniowie Szkół Muzycznych I oraz II stopnia.

Konkurs Muzyki Filmowej

W dniu 21.04.2018r. ( sobota ) w Szkole Muzycznej I stopnia w Czernikowie odbyła się pierwsza edycja Konkursu Muzyki Filmowej. Brali w nim udział uczniowie : Szkoły Muzycznej I stopnia w Chełmży, Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Lipnie, Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Aleksandrowie Kujawskim, Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Górsku oraz Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie.

Warsztaty Metodyczne klas trąbki

W dniu 19.04.2018r. ( czwartek ) uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie z klasy trąbka Pani Anny Kaźmierczak brali udział w XI Warsztatach Metodycznych dla nauczycieli i uczniów klas trąbki szkół muzycznych I i II stopnia odbywających się w PSM I stopnia w Chełmnie.

Warsztaty Wiolonczelowe i Gitarowe

W dniu 10.04.2018r. w Szkole Muzycznej I stopnia w Czernikowie odbyły się Warsztaty Wiolonczelowe prowadzone przez pana Wojciecha Okurowskiego oraz Warsztaty Gitarowe pod okiem pana Piotra Kaźmierczaka - nauczycieli PSM I i II st. w Inowrocławiu. Uczniowie otrzymali wskazówki dotyczące gry na danym instrumencie.

Koncert uczniów klas pierwszych - 27.03.2018

W dniu 27.03.2018r. ( wtorek ) o godz. 18.00 odbył się Koncert Klas Pierwszych. Uczniowie zaprezentowali na scenie nabyte do tej pory umiejętności. Było to dla nich pierwsze tego typu wystąpienie przed publicznością. Cały koncert poprowadziła Pani Anna Konopka – nauczyciel teorii w naszej szkole.

Terminarz przesłuchań technicznych - II semestr 2017/2018 - AKTUALIZACJA

Przedstawiamy terminarz przesłuchań technicznych w SM I stopnia w Czernikowie na II semestr roku szkolnego 2017/18

Koncert zespołu „ Kind Of Us”

W dniu 07.02.2018r. w Szkole Muzycznej I stopnia odbył się koncert zespołu „ Kind Of Us”. W skład zespołu wchodzą uczniowie naszej szkoły : Katarzyna Popławska – fortepian, Aleksandra Pracowity – wibrafon, Mikołaj Młotkowski – kontrabas.

Warsztaty Fletowe

W dniu 02.02.2018r. ( piątek ) w Szkole Muzycznej I stopnia w Czernikowie odbyły się Warsztaty Fletowe. Były to zajęcia indywidualne, podczas których uczniowie klasy fletu uzyskali cenne wskazówki dotyczące gry na instrumencie.

Instrumenty dawne...

W dniu 08.02.2018r. ( czwartek ) Pan Tomasz Kurjata oraz Pani Pola Berensdorff zaznajomili naszych uczniów z instrumentami dawnymi, przybliżając im ich historię. Każdy z młodych instrumentalistów miał okazję zagrać na : Monochordzie, Lutni średniowiecznej, Teorbie, Gitarze barokowej. Było to miłe urozmaicenie zajęć oraz poszerzenie horyzontów muzycznych.
 • grafika

Zakaz parkowania przy auli muzycznej

Prosimy o nieparkowanie samochodów przy auli muzycznej przed godz. 15.00. Powoduje to trudności w przejeździe autobusów szkolnych.

Terminarz egzaminów semestralnych

Przedstawiamy terminarz egzaminów semestralnych w Szkole Muzycznej I stopnia w Czernikowie.

Koncert kolęd

W dniu 21.12.2017r. (czwartek) w Auli Szkoły Muzycznej odbył się koncert kolęd. Był on prowadzony przez Panią Polę Berensdorff i Pana Tomasza Kurjatę.

Koncert z okazji Dnia Życzliwości

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki w Toruniu gościło nauczycieli ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie, którzy wzięli udział w uroczystym Powiatowym koncercie z okazji Dnia Życzliwości.

IV edycja Międzynarodowego Festiwalu „Integracje Muzyczne”

W dniach 25-29 października 2017 r. miała miejsce IV edycja Międzynarodowego Festiwalu „Integracje Muzyczne”, który odbywa się w Szkole Muzycznej I stopnia w Chełmży. Jak co roku uczniowie naszej szkoły również wzięli w nim udział.

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 12.10.2017 r. (czwartek) miały miejsce uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej. Całą uroczystość poprowadził Pan Grzegorz Kozłowski – dyrektor SP Steklin. Podczas oficjalnej części Wójt Gminy Czernikowo Pan Zdzisław Gawroński wręczył nauczycielom, dyrektorom oraz pracownikom obsługi szkół działających na terenie naszej Gminy Nagrodę Wójta.

Egzaminy

Przedstawiamy szczegółowy wykaz egzaminów w Szkole Muzycznej I stopnia w Czernikowie.

Sprawy organizacyjne

Sprawy organizacyjne Szkoły Muzycznej I Stopnia w Czernikowie.

Plan zajęć teoretycznych

Przedstawiamy plan zajęć teoretycznych przeprowadzanych w SM I Stopnia w Czernikowie.

Spotkania organizacyjne

Plan spotkań organizacyjnych z nauczycielami Szkoły Muzycznej.

Plan zajęć teoretycznych (M. Chylińska)

Plan zajęć teoretycznych (Marta Chylińska)

Plan zajęć teoretycznych (A. M. Konopka)

Plan zajęć teoretycznych (Anna Marta Konopka)

Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Informujemy, że Rozpoczęcie Roku Szkolnego w Szkole Muzycznej I stopnia w Czernikowie odbędzie się 04.09.2017 r. (poniedziałek) o godzinie 16.00.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23.06.2017 r. (piątek) o godzinie 16.00 oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017 i rozpoczęliśmy wakacje w Szkole Muzycznej I stopnia w Czernikowie. Uroczystość otworzyła część artystyczna w wykonaniu naszych uczniów.

Koncert Muzyki Filmowej

W dniu 13.06.2017 r. (wtorek) o godz. 17.00 w SM I stopnia w Czernikowie odbył się Koncert Muzyki Filmowej, który był połączony z Konkursem plastycznym pod hasłem „Filmy i bajki Walta Disneya”.

Trzecia edycja Międzyszkolnego Konkursu Miniatur dla Szkół Muzycznych I stopnia

W dniu 10.06.2017 r. (sobota) odbyła się trzecia edycja Międzyszkolnego Konkursu Miniatur dla Szkół Muzycznych I stopnia, którego organizatorem była Szkoła Muzyczna w Czernikowie. Patronat nad konkursem sprawował natomiast Wójt Gminy Czernikowo Pan Zdzisław Gawroński.

IV Edycja Konkursu Fortepianowego i twórczości Plastycznej pt. ,,Co nam w duszy gra''

W dniu 20 maja 2017 r. uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie brali udział w IV Edycji Konkursu Fortepianowego i twórczości Plastycznej pt. ,,Co nam w duszy gra'', który odbywał się w SM Chełmża.

Lista osób przyjętych do Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie na rok szkolny 2017/2018

Lista osób przyjętych do Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie na rok szkolny 2017/2018.

Grudziądzki Konkurs Instrumentów Dętych

W dniach 19.05.2017 r. oraz 20.05.2017 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Grudziądzkim Konkursie Instrumentów Dętych.

Sukces w Międzynarodowym Konkursie ,,VIII International Music Competition 2017 r.''

Mikołaj Młotkowski - uczeń klasy IC4 p. Krzysztofa Sypka wziął udział w Międzynarodowym Konkursie ,,VIII International Music Competition 2017 r.", który odbył się w Serbii. Zajął tam drugie miejsce.
 • -

Koncerty przedrekrutacyjne

Dnia 16.05.2017 r. (wtorek) w Szkole Muzycznej I Stopnia w Czernikowie odbyły się Koncerty przedrekrutacyjne. Uczniowie zachęcali do nauki w naszej szkole prezentując swój talent podczas gry na instrumentach takich jak: waltornia, akordeon, trąbka, flet poprzeczny, fortepian, gitara, wiolonczela, skrzypce, saksofon, klarnet, puzon.

XI Chełmżyński Konkurs Gitarowy

W dniu 24 kwietnia 2017r. Uczniowie szkoły Muzycznej I stopnia brali udział w XI Chełmżyńskim Konkursie Gitarowym Uczniów Klas Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I stopnia.

Informacja dotycząca rekrutacji do Szkoły Muzycznej na rok 2017/2018

Szkoła Muzyczna I Stopnia w Czernikowie ogłasza nabór do klas pierwszych
na rok szkolny 2017/2018. Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie Szkoły Muzycznej, bądź pod numerem telefonu 533-556-339.

Informacja

Prosimy o uregulowanie należności za wypożyczenie instrumentów ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie.
 • -

Koncerty uczniów klas pierwszych

Dnia 27 oraz 28 marca 2017 roku o godzinie 17.00 w Sali Koncertowej przy Szkole Muzycznej w Czernikowie odbyły się koncerty uczniów klas pierwszych uczęszczających do Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie.

Terminarz wydarzeń semestr II 2016/2017

Terminarz wydarzeń w semestrze II 2016/2017 Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie

Terminarz egzaminów technicznych

Przedstawiamy terminarz egzaminów technicznych w Szkole Muzycznej I stopnia w Czernikowie.
 • -

Ferie w Szkole Muzycznej I stopnia w Czernikowie

W pierwszym tygodniu ferii w Szkole Muzycznej I stopnia w Czernikowie odbyły się warsztaty muzyczne prowadzone przez Panią mgr Monikę Dunajską.
 • -

I Warsztaty dla Orkiestr Dętych i Chórów

25 stycznia 2017 r. w budynku Szkoły Muzycznej w Czernikowie odbyły się I Warsztaty dla Orkiestr Dętych i Chórów. Organizatorem wydarzenia był Urząd Gminy Czernikowo oraz Szkoła Muzyczna I stopnia w Czernikowie.

Terminarz egzaminów semestralnych

Przedstawiamy terminarz egzaminów semestralnych w Szkole Muzycznej I stopnia w Czernikowie.
 • -

Koncert kolęd i pastorałek

We wtorek 20 grudnia odbył się koncert kolęd i pastorałek. Udział w koncercie wzięli uczniowie i nauczyciele Szkoły Muzycznej.

Warsztaty metodyczne z Tomaszem Gluską

Warsztaty metodyczne dla nauczycieli oraz uczniów klas instrumentów dętych z Tomaszem Gluską wykładowcą klasy trąbki Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy 24 listopada 2016

Integracje Muzyczne 2016

W dniach 20 – 21 października 2016 roku Szkoła Muzyczna I stopnia w Czernikowie wzięła udział w zorganizowanym przez Kujawsko – Pomorski Oddział Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” w Toruniu, Starostwo Powiatu Toruńskiego oraz Szkołę Muzyczną I Stopnia w Chełmży z Filią w Lubiczu i z Filią w Czernikowie Międzynarodowym Festiwalu „Integracje Muzyczne”.

Warsztaty instrumentów smyczkowych

Dnia 2 listopada 2016 roku o godzinie 14.00 w Szkole Muzycznej I stopnia w Czernikowie odbędą się warsztaty instrumentów smyczkowych prowadzone przez Pana Roberta Lewandowskiego.

Plan zajęć teoretycznych

Poniżej przedstawiamy wstępne plany zajęć teoretycznych dla klas I-VI cyklu sześcioletniego oraz II-IV cyklu czteroletniego. Plan zajęć teoretycznych dla klasy I cyklu czteroletniego zostanie przedstawiony w późniejszym terminie.

Inauguracja roku szkolnego 2016/2017

Dnia 2 września 2016 roku o godz. 17.00 w Auli przy Szkole Muzycznej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie.

Zebranie z rodzicami uczniów.

15 września 2016 roku (czwartek) w Auli Szkoły Muzycznej odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów.
- godz. 18.00 – spotkanie z rodzicami uczniów klas I-szych
- godz. 18.20 – spotkanie z wszystkimi rodzicami

Lista osób przyjętych do Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie na rok szkolny 2016/2017

Szkoła Muzyczna I stopnia w Czernikowie informuję o możliwości przyjęcia do klasy puzonu (1 miejsce) lub wiolonczeli (1 miejsce). Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20.09.2016 r.
Lista osób przyjętych - stan na dzień 06.09.2016.

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 192827 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.