Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: poniedziałek, 18.10.2021
Imieniny: Łukasza, Juliana, Bogumiły

Wyszukiwarka

Nawigacja:

  • AKTUALNOŚCI

Treść strony

Unijna pożyczka 0% dla firm z województwa kujawsko-pomorskiego

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. zachęca mikroprzedsiębiorców z regionu do skorzystania z unijnej pożyczki płynnościowej 0%. Pożyczka przeznaczona jest dla firm poszkodowanych przez pandemię Covid-19.

W ramach środków, którymi obecnie dysponuje Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy, pożyczka ta będzie udzielana tylko do końca bieżącego roku.

Oferta przeznaczona jest dla firm działające krócej niż 5 lat, ale zarejestrowanych najpóźniej 31.12.2019 r., ale także pozostałe przedsiębiorstwa z sektora MŚP znajdą dla siebie na stronie www.kpfp.org.pl ofertę innych niskooprocentowanych pożyczek płynnościowych i inwestycyjno-obrotowych.

Pożyczka płynnościowa dla mikroprzedsiębiorców działających do 5 lat to do 100 tys. zł z przeznaczeniem na finansowanie płynnościowe w związku z negatywnymi konsekwencjami spowodowanymi epidemią COVID-19. Oprocentowanie pożyczki płynnościowej to 0%. Okres spłaty wynosi do 6 lat, karencja w spłacie rat kapitałowych lub kapitałowych – do 6 miesięcy. Pożyczkobiorcy przysługuje także prawo do dwukrotnego skorzystania z miesięcznych „wakacji kredytowych” (raz w I i raz w II roku spłaty pożyczki).

Pożyczkę można przeznaczyć m.in. na: koszty wynagrodzenia pracowników (w tym składki ZUS i US), zatowarowanie, półprodukty, rachunki – pokrycie kosztów użytkowania infrastruktury, czy bieżące raty kredytów i leasingów.

Aby otrzymać pożyczkę, należy zapoznać się ze szczegółami oferty na stronie https://kpfp.org.pl/pozyczki-dla-twojej-firmy/pozyczka-plynnosciowa-dla-mikroprzedsiebiorcow/ , a następnie przygotować wniosek pożyczkowy wraz z załącznikami i dostarczyć do jednego z biur K-PFP w Toruniu, Bydgoszczy, Grudziądzu, Włocławku, lub na dyżur konsultanta pożyczkowego w Brodnicy. Pomocne w przygotowaniu do złożenia wniosku pożyczkowego może być obejrzenie filmiku-animacji dostępnego pod adresem: https://youtu.be/uEueecFase0.

Menadżerem projektu, w ramach których udzielane są pożyczki, jest Bank Gospodarstwa Krajowego. Środki na pożyczki pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. (www.kpfp.org.pl) to spółka samorządu województwa kujawsko-pomorskiego. Główną działalność spółki stanowi udzielanie niskooprocentowanych pożyczek inwestycyjnych i obrotowych dla kujawsko-pomorskich firm sektora MŚP. Pracownicy Funduszu są do dyspozycji przedsiębiorców w kontakcie telefonicznym od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30.

  • Plakat
  • Plakat

« wstecz

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 4092476 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.