Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: wtorek, 18.12.2018
Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laurencji

Wyszukiwarka

Nawigacja:

  • AKTUALNOŚCI

Treść strony

Trąby, flety, saksofony i perkusja nad wodą w Parku 700-lecia w Czernikowie

Tego jeszcze w naszym powiecie nie było. Startuje projekt – realizowany w ramach budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego - "Jezioro możliwości - koncerty Powiatowej i Miejskiej Orkiestry Dętej nad akwenami powiatu toruńskiego". Dla słuchaczy będzie to wyjątkowa możliwość posłuchania muzyki w pięknych okolicznościach przyrody, a dla muzyków – okazja, by wypróbować nowe instrumenty zakupione przy wsparciu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Mimo, że orkiestra w tym roku świętuje swoje 150-lecie, to wciąż młoda duchem, pełna energii i otwarta na nowe wyzwania rusza z koncertami nad wody powiatu.

 

Pierwszy już 23 sierpnia - czwartek, o godz. 18.00, na plaży nad Jeziorem Chełmżyńskim. Dzień później, o tej samej porze - na mostku w Parku 700-lecia w Czernikowie (w razie deszczu koncert odbędzie się w Auli Szkoły Muzycznej ul. Gimnazjalna 1), a w niedzielę o 17:00 na plaży w Kamionkach Małych.

 

Uczestnicy letnich koncertów usłyszą nie tylko muzykę marszową, ale także rozrywkową. Nie zabraknie utworów z repertuaru Skaldów, z pewnością usłyszymy także takie utwory takie jak Kamień z napisem Love, Jozin z Bazin, Sweet Caroline czy też Dancing Queen.

 

Na chętnych czekać będą koce plażowe, na których będzie można przysiąść i wysłuchać koncertu. Organizatorzy zadbają także o podniebienie melomanów - dla których przygotowane będą owocowe przekąski. Będzie także okazja, by otrzymać płytę Orkiestry, która nagrana została w pierwszej edycji budżetu obywatelskiego.

 

Czyż taki koncert nie będzie miłym akcentem na zakończenie wakacji?

My z pewnością będziemy na tych niepowtarzalnych koncertach.

Bądźcie razem z nami!

« wstecz

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo
tel. / fax  54 287 50 01
                       287 50 13
                 56 678 23 88
e-mail:   info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 7.00 - 15.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 7.00 - 15.00
Czwartek 7.00 - 15.00
Piątek 7.00 - 15.00

 

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 3210650 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!
Urząd Gminy w Czernikowie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.