Zwycięstwo trampkarzy w lidze
Trampkarze Victorii Czernikowo w sezonie 20092010 grając w lidze podokręgu toruńskiego zajęli 1 miejsce w swojej grupie wiekowej i tym samym awansowali do ligi wojewódzkiej.
Sezon 2009-2010 Trampkarzy Victorii Czernikowo
Runda Jesienna:
1. LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Victoria Czernikowo 3:3
2. Victoria Czernikowo - LKS Piast Łasin 2:1
3. LKS Promień Kowalewo Pomorskie - Victoria Czernikowo 3:3
4. PUKS Tęcza Osiek - Victoria Czernikowo 0:3
5. Victoria Czernikowo - MKS Drwęca Golub Dobrzyń 4:0
6. MKS Unia Wąbrzeźno - Victoria Czernikowo 1:0
7. Victoria Czernikowo - GLKS Gruta SPN Cukrownik Mełno 5:2
8. GTP Nadwiślanin Grudziądz - Victoria Czernikowo 2:5
9. Victoria Czernikowo - KS Stal Grudziądz 5:1
Runda Wiosenna:
1. Victoria Czernikowo - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 6:1
2. Piast Łasin - Victoria Czernikowo 2:3
3. Victoria Czernikowo - Kowalewo Pomorskie 4:2
4. Victoria Czernikowo - Tęcza Osiek 3:0
5. Golub Dobrzyń - Victoria Czernikowo 3:2
6. Vitoria Czernikowo - Unia Wąbrzeźno 1:0
7. Cukownik Mełno - Victoria Czernikowo 1:6
8. Victoria Czernikowo - Nadwiślanin Grudziądz 6:0
9. Stal Grudziądz - Victoria Czernikowo 0:2
Poz.
|
Nazwa drużyny
|
Meczów
|
Pkt.
|
Wyg.
|
Rem.
|
Por.
|
Bramki
|
Bilans
bramkowy
|
1.
|
Victoria Czernikowo
|
18
|
44
|
14
|
2
|
2
|
63 - 22
|
+41
|
2.
|
MKS Drwęca Golub Dobrzyń
|
18
|
42
|
14
|
0
|
4
|
63 - 27
|
+36
|
3.
|
LKS Promień Kowalewo Pomorskie
|
18
|
35
|
11
|
2
|
5
|
52 - 32
|
+20
|
4.
|
LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie
|
18
|
33
|
10
|
3
|
5
|
66 - 28
|
+38
|
5.
|
KS Stal Grudziądz
|
17
|
31
|
10
|
1
|
6
|
76 - 26
|
+50
|
6.
|
LKS Piast Łasin
|
18
|
31
|
9
|
4
|
5
|
58 - 33
|
+25
|
7.
|
MKS Unia Wąbrzeźno
|
17
|
18
|
6
|
0
|
11
|
31 - 43
|
-12
|
8.
|
GTP Nadwiślanin Grudziądz
|
18
|
14
|
4
|
2
|
12
|
37 - 79
|
-42
|
9.
|
PUKS Tęcza Osiek
|
18
|
6
|
2
|
0
|
16
|
7 - 75
|
-68
|
10.
|
GLKS Gruta SPN Cukrownik Mełno
|
18
|
6
|
2
|
0
|
16
|
19 - 107
|
-88
|
Skład Trampkarzy:
1. Kamil Rutkowski - kapitan
2. Dominik Dobrzeński - najlepszy bramkarz ligi
3. Kalinowski Damian
4. Kołaczyński Damian
5. Wierzbicki Adrian
6. Maślewski Mateusz
7. Blonkowski Paweł
8. Blonkowski Piotr
9. Kułakowski Damian
10. Duszyński Łukasz
11. Kołkowski Cezary
12. Wnuczyński Paweł
13. Ciechacki Błażej
14. Gronczewski Kamil
15. Wróblewski Szymon
16. Jabłoński Łukasz
17. Kowalski Kamil
18. Kuczyński Przemysław
19. Grodzicki Dawid
20. Chylicki Andrzej
Trener - Danuta Chylicka
« wstecz