Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: poniedziałek, 27.06.2022
Imieniny: Cyryla, Władysława, Maryli

Wyszukiwarka

Nawigacja:

 • AKTUALNOŚCI

Treść strony

 • Loga

Rusza rekrutacja do żłobka!

Z przyjemnością pragniemy ogłosić rozpoczęcie naboru na rok szkolny 2022/2023 do żłobka w Czernikowie. ,,Bajkowa Kraina” zaprasza dzieci, które ukończyły 20 tydzień życia, ale nie ukończyły trzeciego roku życia.

Do dyspozycji maluszków mamy dwie duże, przestronne sale. Opiekę nad dziećmi sprawuje wykwalifikowany personel -  opiekunki, pomoce opiekunek oraz pielęgniarka.

Uzupełnieniem tego miejsca są różnorodne zabawki i akcesoria zapewniające zarówno prawidłowy rozwój, jak i wesołą, przytulną atmosferę. Dysponujemy też sześcioosobowymi wózkami, dzięki którym nasi milusińscy mogą korzystać z codziennych spacerów.

Zapewniamy także odpowiednie miejsce do zabaw na świeżym powietrzu na dobrze wyposażonym placu zabaw przy żłobku oraz wyżywienie dzieci składające się z pięciu posiłków. Całość przyczynia się do tego, że dziecko bardzo łatwo się adaptuje i przychodzi do nas z uśmiechem.

Rekrutacja odbywać się będzie od 20 czerwca 2022 r. do 8 lipca 2022 r.

Dokumenty rekrutacyjne przyjmowane będą w Biurze Rekrutacji w Urzędzie Gminy Czernikowo, ul. Słowackiego 12, 87-640 Czernikowo, pokój nr 24 w godzinach pracy Urzędu tj. : poniedziałek, wtorek, czwartek od 7.00 do 15.00, środa od 7.00 do 17.00, piątek od 7.00 do 13.00 lub w Żłobku ,,Bajkowa Kraina” w Czernikowie, ul. Słowackiego 20, 87-640 Czernikowo w godz. 7.00 do 15.00, a także  elektronicznie na adres e-mail: info@czernikowo.pl lub zlobek@czernikowo.pl.

Dodatkowe informacje uzyskać można w Biurze Rekrutacji lub w żłobku, a także pod nr tel. 54-287-50-01 wew. 38 i nr tel. 537 831 167. Do dokumentów należy dołączyć zaświadczenie o zatrudnieniu, prowadzeniu działalności gospodarczej (zaświadczenie z CEIDG), zaświadczenie o zarejestrowaniu jako osoba bezrobotna lub w przypadku braku rejestracji w PUP oświadczenie osoby biernej zawodowo. Szczegółowe informacje o kryteriach rekrutacji zawarte są   w regulaminie rekrutacji zamieszczonym w załączniku.

Inwestycja realizowana jest w związku z uzyskaniem dofinansowania z:

 1. projektu pn. „Budowa miejsca opieki nad dziećmi do lat 3 w miejscowości Czernikowo” realizowanego w ramach Osi priorytetowej 6 Solidarne społeczeństwo i konkurencyjne kadry, Działania 6.1 Inwestycje w infrastrukturę zdrowotną i społeczną, Poddziałania 6.1.2 Inwestycje w infrastrukturę społeczną, Schemat: Inwestycje związane z budową, adaptacją, modernizacją oraz wyposażeniem obiektów na potrzeby świadczenia usług opieki nad dziećmi do lat 3 (w tym żłobków, klubów dziecięcych) ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-2020;
 2. projektu pn. „Tworzenie nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 na terenie gminy Czernikowo poprzez utworzenie żłobka” realizowanego w ramach Osi Priorytetowej 8. Aktywni na rynku pracy, Działania 8.4 Godzenie życia zawodowego i rodzinnego, Poddziałania 8.4.2 Rozwój usług opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020;
 3. projektu pn. „Budowa miejsca opieki nad dziećmi do 3 lat w miejscowości Czernikowo” realizowanego w ramach resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi do lat 3 „Maluch +” 2020 ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej;
 4. programu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na rzecz rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 MALUCH + 2021 Moduł 2 – ,,Zapewnienie funkcjonowania miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 tworzonych przez jednostki samorządu terytorialnego”.
 5. programu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na rzecz rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 – ,,Dofinansowanie wydatków gminy na podstawie art. 63 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi do lat 3’’.
 • Plakat

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • USŁUGI ROLNICZE
  Firma AgroPower Sambor Filarski zajmuje się świadczeniem USŁUG ROLNICZYCH na terenie gminy CZERNIKOWO. W ofercie m.in.
  - prasowanie słomy i sianokiszonki z możliwością owijania
  - zbiór zboża i RZEPAKU kombajnem Fendt
  - koszenie kukurydzy na kiszonkę z możliwością odwozu i ugniatania pryzmy
  - zbiór kukurydzy na ziarno
  - usługi ładowarką teleskopową
  - wywóz obornika
  - wapnowanie
  - mulczowanie łąk i nieużytków oraz ścierniska po kukurydzy

  Świadczymy usługi na najwyższym poziomie oraz oferujemy dogodne terminy płatności.

  Zapraszamy do skorzystanie z naszych usług. Tel. 726089410
 • Wydzierżawię
  Oddam w dzierżawę 2 ha klasy III i IV
 • Zajęcia jogi
  Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych na zajęcia jogi, które odbywają się w każdą środę w godz. 17.45 - 19.00 w sali OSP w Czernikowie. Dzięki regularnym ćwiczeniom zniwelujesz skutki działania przewlekłego stresu jak bóle kręgosłupa, karku, uczucie sztywności i napięcia, zrelaksujesz się i oderwiesz myśli od codziennych spraw. Wiek i sprawność nie ma znaczenia.
  Chęć udziału w zajęciach proszę zgłaszać telefonicznie pod nr 698 653 846
  Anna Kroplewska,
  https://rudajoga.pl/

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

-
Gmina Czernikowo Solidarna z Ukrainą
Szczepienia
Platforma Zakupowa
System Informacji Przestrzennej
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Urząd Skarbowy
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 1/2022
Mapa wyłączeń ENERGA
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 4324295 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.