Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: niedziela, 25.07.2021
Imieniny: Jakuba, Krzysztofa, Walentego

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

Kolejny punkt szczepień w Czernikowie już otwarty

Informujemy, iż ruszyła rejestracja w nowym punkcie szczepień, który znajduje się w Aptece im. Jana Pawła II, przy ul. 3 Maja 26 w Czernikowie.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 54 288 40 02, w godzinach otwarcia apteki.

W przypadku trudności z zorganizowaniem transportu do punktu szczepień mogą Państwo liczyć na wsparcie gminy. Prosimy o zgłaszanie takich sytuacji do koordynatora gminnego ds. szczepień pod numerem 883 688 640.

 • linia

Informacje o szczepienie przeciwko COVID-19

W związku z ogłoszeniem przez Ministerstwo Zdrowia Narodowego Programu Szczepień Miejska Przychodnia Specjalistyczna informuje, że  w dniach 12,13,18 czerwca br zaprasza wszystkich chętnych na szczepienie przeciwko COVID-19.

Szczepienia odbędą się w następujących lokalizacjach:

12 czerwca br – Centrum Handlowe Plaza ul. Broniewskiego 90 w Toruniu w godz. 9:00 - 17:00

13 czerwca br – Miejska Przychodnia Specjalistyczna ul. Uniwersytecka w Toruniu w godz. 9:00 - 17:00

18 czerwca br - Motoarena ul. Pera Jonssona 7 w godz. 15:00 - 22:00.

Dostępna szczepionka jednodawkowa Johnson&Johnnson.

W razie pytań zapraszam do kontaktu

Miejska Przychodnia Specjalistyczna, ul. Uniwersytecka 17, 87-100 Toruń, NIP 956-19-50-790, www.mps.torun.pl

 • linia

W jaki sposób szybko zapisać się na termin szczepienia? Istnieją cztery możliwości:

 • Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię – 989

Możesz to zrobić sam lub może to zrobić ktoś bliski z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL. Numer telefonu komórkowego nie jest wymagany, ale jeśli zostanie podany, przyjdzie SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. W ten sposób można zarejestrować swoich dziadków lub rodziców. Wystarczy numer PESEL bliskiej osoby.

Podczas rejestracji będzie można wybrać dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Następnie – jeśli numer telefonu został podany – przyjdzie SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.

 • Elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl

Teraz nie trzeba posiadać już Profilu Zaufanego. Wystarczy wpisać swój numer PESEL, nazwisko i numer telefonu.

Ważne! Szybka ścieżka rejestracji bez Profilu Zaufanego służy tylko do umawiania terminu szczepienia – nie można go jednak w ten sposób zmienić lub anulować.

Podczas rejestracji przez Internet, system zaproponuje pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko adresu zamieszkania. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie pasował albo dany punkt szczepień. Będzie można skorzystać z dostępnej wyszukiwarki i wskazać dogodną datę i lokalizację.

Zaraz po dokonaniu rezerwacji, przyjdzie powiadomienie SMS, a następnie ponownie przypomnienie o szczepieniu dzień przed planowanym terminem.

 • Kontakt z wybranym punktem szczepień

Jeżeli istnieje potrzeba zaszczepienia się w konkretnym punkcie szczepień – koniecznie trzeba się z nim skontaktować. Mapa i dane kontaktowe punktów szczepień dostępne są tutaj.

W wybranym punkcie szczepień nie ma dogodnego terminu? Można wykonać telefon na infolinię NFZ pod numer 989. Konsultanci pomogą znaleźć inny punkt szczepień niedaleko dogodnej lokalizacji z terminem, który odpowiada.

 • SMS na numer 880 333 333 o treści: SzczepimySie

Wysyłając SMS na numer 880 333 333 można połączyć się z systemem, który pokieruj krok po kroku. Najpierw nastąpi przekazanie numeru PESEL, a potem prośba o przesłanie kodu pocztowego. System zaproponuje najbliższy termin na szczepienie w punkcie położonym blisko miejsca zamieszkania. Jeśli ten termin nie będzie dogodny, będzie można wybrać inne daty. Po zarejestrowaniu, na dobę przed szczepieniem przyjdzie SMS przypominający o terminie i miejscu wizyty.

Ważne! Jeżeli w systemie rejestracji nie będzie wolnego terminu, do wszystkich osób, które wyślą SMS oddzwoni infolinia w chwili uruchomienia nowych terminów szczepień.

 • linia

Punkt Szczepień Powszechnych w Lubiczu

Zgodnie z ustaleniami Wojewody Kujawsko – Pomorskiego oraz Dyrektor Narodowego Funduszu Zdrowia w powiecie toruńskim zostały zakwalifikowane do realizacji świadczeń szczepiennych 2 punkty we wskazanych poniżej lokalizacjach:

 • Hala Widowiskowo - Sportowa w Chełmży przy ul. Gen. J. Hallera 17A,
 • Hala sportowa Szkoły Podstawowej, ul. Piaskowa 23 w Lubiczu Górnym, który będzie obsługiwał przede wszystkim gminę Czernikowo, Lubicz, Obrowo i Wielką Nieszawkę.

W środę 28 kwietnia Punkt Szczepień Powszechnych w hali Szkoły Podstawowej w Lubiczu Górnym (ul. Piaskowa 23) został uruchomiony.

Rejestracja na szczepienia odbywa się na ogólnych zasad ogłaszanych przez rząd za pomocą platformy pacjent.gov.pl lub poprzez ogólnopolską infolinię 989.

Dziennie w PSP w Lubiczu Górnym zostanie zaszczepionych kilkaset osób. Każdy pacjent powinien mieć przy sobie wyraźnie wypełniony kwestionariusz – druk załączamy niżej w pdf, aby nie powodować opóźnień i przesunięć w kolejce. Proszę zabrać też ze sobą dowód osobisty, własny długopis i ubrać się w luźny strój (np. bez koszul z guzikami, krawatów i innych elementów garderoby wpływających na wydłużenie czasu szczepienia). Ważne jest sprawne i terminowe przyjmowanie kolejnych osób, ponieważ wizyty są wyznaczone na konkretne godziny w odstępach kilkuminutowych.

Punkt Szczepień Powszechnych zlokalizowany w hali szkoły w Lubiczu Górnym (ul. Piaskowa 23) obecnie jest czynny w środy i czwartki w godz. 14.00-22.00, a w soboty i niedziele w godz. 9.00-19.00. Do Punktu wejdziemy: od strony ul. Piaskowej - drzwiami prowadzącymi do ZEASiP-u lub z tyłu szkoły; parkingi - przed szkołą, na jej terenie (wjazd przy sali gimnastycznej) oraz na Placu Niepodległości.

Źródło: www.lubicz.pl

 • widok budynku
 • widok budynku
 • linia

Rozszerzony Narodowy Program Szczepień: od poniedziałku (17 maja) rusza rejestracja dla młodzieży powyżej 16. roku życia

Od poniedziałku, 17 maja, rusza rejestracja na szczepienia dla młodzieży w wieku 16 i 17 lat. Tego dnia e-skierowania będą wystawione osobom, które do 17 maja 2021 r. skończyły 16 lat oraz wszystkim nastolatkom z rocznika 2004. Młodzież z rocznika 2005, która 16 lat skończy w nadchodzących tygodniach – otrzyma e-skierowanie w momencie ukończenia 16. roku życia. E-skierowania dla tego rocznika będą wystawiane raz w tygodniu – w poniedziałki. Co ważne, dzięki uruchomieniu szczepień dla osób niepełnoletnich, osoby z rocznika 2003 nie muszą już czekać z rejestracją do dnia ukończenia 18 lat. Od poniedziałku wszystkie osoby z rocznika 2003 będą miały wystawione e-skierowanie i będą mogły zarejestrować się na szczepienie przeciw COVID-19.

Szczepienia dla nastolatków – rejestracja młodzieży w wieku 16 i 17 lat

Już 17 maja, zostanie otwarta rejestracja dla osób powyżej 16. roku życia. Oznacza to, że w poniedziałek e-skierowania zostaną wystawione osobom, które do 17 maja 2021 r. skończyły 16 lat oraz wszystkim osobom z rocznika 2004.

Co z osobami z rocznika 2005, które 16 lat skończą dopiero w nadchodzących tygodniach? E-skierowania będą wystawiane wraz z ukończeniem 16 lat – raz w tygodniu, w poniedziałki. Jeśli więc 16. urodziny przypadają np. 19 maja, to e-skierowanie będzie wystawione w poniedziałek 24 maja. Wtedy będzie możliwość zapisu się na termin i godzinę szczepienia przeciw COVID-19.

Dzięki uruchomieniu szczepień dla osób niepełnoletnich, osoby z rocznika 2003 nie muszą już czekać z rejestracją do dnia ukończenia 18 lat. Od poniedziałku wszystkie osoby z rocznika 2003 będą miały wystawione e-skierowanie i będą mogły zarejestrować się na szczepienie przeciw COVID-19.

Proces szczepień młodzieży – kwestionariusz i zgoda opiekuna

16 i 17-latkowie przed przystąpieniem do szczepienia muszą wypełnić formularzKwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19. Można to zrobić w domu – kwestionariusz jest dostępny do pobrania i wydruku tutaj. Zachęcamy do tego rozwiązania! Wcześniej uzupełniony i podpisany kwestionariusz oraz zgoda, to brak konieczności obecności rodzica podczas szczepienia.

Ważne! Kwestionariusz wypełnia zarówno osoba szczepiona, jak i rodzic lub opiekun prawny nastolatka.

Jeśli do Punktu Szczepień osoba niepełnoletnia przyjdzie bez wypełnionego formularza – otrzyma go do wypełnienia w placówce. W takiej sytuacji osoba niepełnoletnia musi przyjść na szczepienie z rodzicem lub opiekunem prawnym, który wyraża zgodę na zaszczepienie.

Rejestracja na szczepienie – możliwa na kilka prostych sposobów

W jaki sposób szybko zapisać się na termin szczepienia? Są cztery możliwości:

 • Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię – 989
 • Elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl
 • Skontaktuj się z wybranym punktem szczepień
 • Wyślij SMS na numer 880 333 333 o treści: SzczepimySie
 • linia

Od 10 maja ułatwienia w punktach szczepień dla osób z niepełnosprawnościami

Od 10 maja osoby z niepełnosprawnościami – wraz z opiekunami – będą mogły zaszczepić się w powszechnych punktach szczepień bez konieczności wcześniejszego umówienia wizyty. Dodatkowo szczepienia będą mogły odbywać się też m.in. na warsztatach terapii zajęciowej, w zakładach aktywności zawodowej czy centrach i klubach integracji społecznej.

Osoby z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności wraz z opiekunami od poniedziałku 10 maja  będą miały możliwość zaszczepienia się w punktach szczepień powszechnych bez konieczności wcześniejszego umówienia się, czy to za pośrednictwem infolinii, czy elektronicznego formularza. Takie osoby będą mogły przyjechać do punktu szczepień powszechnych i po zarejestrowaniu się oraz zakwalifikowaniu do szczepienia od razu przyjąć szczepienie.

Żeby osoby z niepełnosprawnością mogły zostać zaszczepione bez rejestracji, muszą zgłosić się do powszechnego punktu szczepień (a nie populacyjnego). Jak znaleźć punkt szczepień dostosowany do obsługi osób niepełnosprawnych?

 1. Wejdź na stronę gov.pl/szczepimy się w zakładkę z mapą punktów szczepień.
 2. Poniżej wyszukiwarki znajdziesz dwa filtry z typem punktów – populacyjnym i powszechnym.
 3. Wybierz typ: powszechny.

Dla mieszkańców Gminy Czernikowo powszechny punkt szczepień zlokalizowany jest w hala sportowej Szkoły Podstawowej, ul. Piaskowa 23 w Lubiczu Górnym.

Szczepienie nie tylko w punkcie szczepień powszechnych

Szczepienia będą mogły odbywać się również m.in. w:

 • środowiskowych domach i klubach samopomocy,
 • warsztatach terapii zajęciowej,
 • zakładach aktywności zawodowej,
 • centrach i klubach integracji społecznej.

Chodzi o ułatwienie dostępu do szczepień dla osób, które ze względu na niepełnosprawność mogłyby mieć problem z dotarciem do punktu szczepień. Będą mogły z nich skorzystać osoby ze szczególnymi potrzebami, w tym osoby z niepełnosprawnościami, ich opiekunowie oraz pracownicy tych placówek.

Proces zbierania zgłoszeń do szczepień powinien zorganizować kierownik podmiotu, którego uczestnicy wyrazili chęć zaszczepienia się przeciw COVID-19.

Osoby z niepełnosprawnościami będą mogły być również objęte szczepieniami w innych miejscach, np. mobilnych jednostkach szczepiących oraz w drive thru.

Więcej informacji na stronie https://www.gov.pl

 • linia

Punkty Szczepień Masowych (PSM)

Zgodnie z ustaleniami przekazanymi przez Wojewodę Kujawsko – Pomorskiego oraz Dyrektor Narodowego Funduszu Zdrowia na wideokonferencji w dniu 13.04.2021 r. w sprawie organizacji Punktów Szczepień Masowych (PSM) informujemy, że w powiecie toruńskim zostały zakwalifikowane do realizacji świadczeń szczepiennych we wskazanych poniżej lokalizacjach poniższe punkty:

 • Hala Widowiskowo - Sportowa w Chełmży przy ul. Gen. J. Hallera 17A,
 • Hala sportowa Szkoły Podstawowej, ul. Piaskowa 23 w Lubiczu Górnym, który będzie obsługiwał przede wszystkim gminę Czernikowo, Lubicz, Obrowo i Wielką Nieszawkę.

Będziemy na bieżąco informować Państwa o postępach przy organizacji PSM.

 • linia

Trwa rejestracja dla osób 60+

Trwa rejestracja na szczepienia dla osób w wieku 60 lat i więcej. Nie warto zwlekać: przyjęcie szczepionki jest obecnie jedną z najważniejszych zasad profilaktyki w dobie pandemii.

Zarejestrować się można na cztery sposoby

Jest kilka sposób zapisu na szczepienie przeciw Covid-19:

 • REJESTRACJA PRZEZ INFOLINIĘ 989 – do zapisu potrzebny jest numer PESEL. Można także podać numer telefonu komórkowego. Podczas rejestracji można wybrać dla siebie dogodny termin i miejsce szczepienia. Jeśli podasz numer telefonu komórkowego, po umówieniu wizyty, otrzymasz SMS-a z potwierdzeniem.
 • REJESTRACJA ONLINE NA PACJENT.GOV.PL – po otwarciu tej strony można zobaczyć komunikat o możliwości skorzystania z e-Rejestracji na szczepienie. System zaproponuje pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko adresu zamieszkania. Jeżeli propozycje nie będą odpowiadały, można wybrać datę i konkretny punkt szczepień za pomocą dostępnej wyszukiwarki. Zaraz po dokonaniu rezerwacji przyjdzie powiadomienie SMS.
 • WYSŁANIE SMS – do wyboru dwa numery: 880 333 333 lub 664 908 556. Należy przygotować PESEL oraz właściwy dla adresu zamieszkania kod pocztowy. Na wybrany numer należy wysłać wiadomość o treści „SzczepimySie”. Nastąpi połączenie z systemem, a po podaniu kodu pocztowego i numeru PESEL, zostaną podane terminy w konkretnym punkcie szczepień. Jeśli ten termin nie będzie dogodny, będzie możliwość wybrania innej daty. Po zarejestrowaniu, na dobę przed szczepieniem przyjdzie SMS przypominający o terminie i miejscu wizyty.

Jeżeli w systemie rejestracji nie będzie wolnego terminu, system zachowa numer telefonu. Gdy tylko pojawi się możliwość zaszczepienia, system automatycznie wyśle informację.

 • REJESTRACJA SIĘ W PUNKCIE SZCZEPIEŃ – to kolejny, dostępny sposób. Warto umówić się telefonicznie. Numery do punktów szczepień dostępne są m.in. na stronie gov.pl/szczepimysie.

W Polsce wykonano łącznie 6 081 824 szczepienia, w tym 4 062 784 pierwszą dawką i 2 019 040 drugą – wynika z zestawienia opublikowanego w środę na rządowej stronie gov.pl.

Źródło: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/trwa-rejestracja-dla-osob-60-zarejestruj-sie-juz-dzis-chron-siebie-i-innych

 • linia

Przyspieszenie procesu szczepień

Przyspieszenie procesu szczepień

Trwająca trzecia fala pandemii COVID-19, a także większa dostępność szczepionek sprawiają, że zostaje przyspieszona realizacja Narodowego Programu Szczepień. Przed rozpoczęciem kolejnych tur zapisów, zostaną wystawione e-skierowania i umożliwiony jest zapis osobom 40+ i 50+, które wcześniej wypełniły formularz online na stronie pacjent.gov.pl.

Szybsze szczepienia – zapisy dla pacjentów 40+ i 50+

W ostatnich dniach można zaobserwować mniejszą dynamikę rejestracji na szczepienia wśród osób 60+. Zwiększa się także dostępność szczepionek. Dlatego, aby efektywnie wykorzystać terminy w kwietniu i maju, została podjęta decyzja  na udostępnienie zapisów pacjentom w wieku 40-59 lat, którzy wcześniej wypełnili formularz online na stronie pacjent.gov.pl.

To nie pierwsze tego typu rozwiązanie. Dokładnie taki sposób działania został podjęty także w przypadku grupy 60+, a wcześniej 70+. Każdy, kto wypełnił formularz, otrzymał wcześniejszą propozycję terminu szczepienia przeciw COVID-19. Informacja o tym była już w styczniu.

Zgłoszona chęć zaszczepienia się? Można skorzystać z wcześniejszego terminu

Od stycznia można było zgłaszać chęć zaszczepienia się przez formularz online na stronie pacjent.gov.pl. Osoby w wieku 40-59 lat, które wysłały formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia, skorzystają teraz z wcześniejszych terminów szczepień.

Niestety, w trakcie zapisów pacjentów 40+ wystąpiła awaria systemu rejestracji. Błąd polegał na złym wyznaczaniu terminu szczepienia pacjentom grupy wiekowej 40-49. Usterka jest w trakcie naprawy. Do momentu jej usunięcia, rejestracja dla pacjentów w wieku 40-59 lat została wstrzymana.

Ważne! Pacjenci w wieku 40-49 lat, którzy uzyskali termin do 5 kwietnia - dla tych osób termin pozostaje bez zmian.

Pacjenci w wieku 40-49 lat, którzy uzyskali termin w dniach 6-30 kwietnia otrzymają telefon i SMS z propozycją nowego terminu szczepienia (po 10 maja).

Termin szczepień dla pacjentów z grupy wiekowej 50-59 pozostaje bez zmian.

Źródło: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/przyspieszenie-procesu-szczepien-wyjasniamy-kiedy-rusza-rejestracja-dla-osob-40

 • linia

Punkty Szczepień Masowych na terenie powiatu toruńskiego

Zgodnie z wytycznymi Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na terenie powiatu toruńskiego obok dotychczasowych 11 punktów szczepień planowane są do powołania 2 Punkty Szczepień Masowych (PSM). Z uwagi na najdogodniejszą lokalizację do utworzenia PSM została wybrana gmina Lubicz. Punkt będzie znajdował się w hali sportowej w Lubiczu i obsługiwał będzie przede wszystkim gminę Czernikowo, Lubicz, Obrowo i Wielką Nieszawkę. Z kolei drugi PSM zostanie utworzony w hali sportowej Chełmży i będzie obsługiwał mieszkańców miasta oraz gminy Chełmża, Łubianka, Łysomice i Zławieś Wielka. O sprawność szczepień zadba kilka zespołów medycznych umieszczonych w każdym z obiektów. Rozpoczęcie pracy nowych Punktów Szczepień Masowych, w sytuacji spełnienia odpowiednich wymogów, przewiduje się na 25 kwietnia.

 • linia

Przyspieszenie rejestracji na szczepienia dla kolejnych grup – szczepienia dla osób 60+

Obecnie trwają zapisy na szczepienia seniorów w wieku 67 i 68 lat.

Zgodnie z planem w poniedziałek 22 marca rozpoczęła się rejestrację seniorów z roczników 1955-1956.

Natomiast już od wtorku, 23 marca ruszy rejestracja dla roczników 1957-1961.

W czwartek 25 marca wznowione będą też zapisy dla seniorów powyżej 70 lat. Zachęcamy do rejestracji, bo jest to kwestia bezpieczeństwa nas wszystkich.

Więcej: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/posiedzenie-rzadowego-zespolu-zarzadzania-kryzysowego-przyspieszenie-rejestracji-na-szczepienia-dla-osob-60

 • linia

Dystrybucja ulotek nt. szczepień

W ostatnich dniach strażacy Ochotniczych Straży Pożarnych w terenu gminy Czernikowo przeprowadzili akcję informacyjną polegającą na dystrybucji ulotek dla mieszkańców na temat szczepień przeciwko COVID-19.

Ulotki zawierają podstawowe informacje o szczepionkach, sposobach zapisania się na szczepienie i możliwościach uzyskania pomocy w transporcie do punktu szczepień. Akcja roznoszenia ulotek jest ogólnopolska, koordynują ją komendy Państwowej Straży Pożarnej.

Więcej informacji na temat szczepień znajduje się pod linkiem: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/

 • linia

Szczepienia przeciwko COVID-19

Marzec to otwarcie rejestracji i szczepień dla kolejnych grup z etapu I Narodowego Programu Szczepień. Ważne daty w tym miesiącu to:

 • 7 marca – zakończenie szczepień nauczycieli;
 • 8 marca – rozpoczęcie dodatkowych szczepień z grupy 0;
 • 10 marca – otwarcie rejestracji dla pacjentów chorych przewlekle;
 • 15 marca – rozpoczęcie szczepień pacjentów chorych przewlekle;
 • 22 marca – rozpoczęcie szczepień pacjentów w wieku 69 lat;
 • 29 marca – rozpoczęcie szczepień służb mundurowych.

Rejestracja osób w wieku od 65 – 69 lat

11 marca uruchomiona zostanie rejestracja na szczepienia dla osób z wieku od 65 do 69 lat.

Rejestracja będzie realizowana zgodnie z harmonogramem

Ponieważ uprawnionych do szczepień w tej grupie wiekowej są ponad 3 miliony osób, wprowadzony został harmonogram rejestracji aby uporządkować i ułatwić cały proces.

DATA GRUPA

11.03 - 13.03  Rocznik 1952

18.03 - 20.03  Rocznik 1952 - 1954

22.03 - 24.03  Rocznik 1952 - 1956

25.03 - 27.03  Grupa 70+

Uwaga! Pierwszeństwo mają osoby najstarsze, ale to nie znaczy, że jeśli miną podane terminy, seniorzy z danej grupy wiekowej nie będą mogli zapisać się później.

 • linia

Szczepienia  przeciwko COVID – 19 – aktualizacja – 25. 01.2021 r.

25 stycznia rozpoczynają się szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów, które odbędą się zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Każdy senior zainteresowany szczepieniem przeciwko koronawirusowi zostanie zaszczepiony. Z powodu braku szczepionek nie ma obecnie wolnych terminów. Aby seniorzy nie musieli wielokrotnie dzwonić i szukać wolnych miejsc i terminów, uruchomiono nowe funkcjonalności, które mają pomóc starszym osobom:

 • jeżeli dzwoniąc na infolinię nr 989 senior usłyszy, że obecnie nie ma wolnych terminów na szczepienie w miejscu jego zamieszkania lub w pobliżu  - powinien podać konsultantowi telefon kontaktowy. Kiedy zwiększy się liczba dostarczanych do Polski szczepionek i pojawią się wolne miejsca – seniorzy zostaną o tym poinformowani .
 • senior (samodzielnie lub przy pomocy osób bliskich) może wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie https://szczepimysie.pacjent.gov.pl/, podając swoje dane kontaktowe. Podobnie, jak w przypadku infolinii -  gdy tylko wzrosną dostawy szczepionek przez producentów i w rezultacie pojawią się wolne terminy na szczepienie  - seniorzy zostaną o tym poinformowani.
 • można również wysłać smsa o treści Szczepimysie pod numer 664 908 556.
  W odpowiedzi senior otrzyma prośbę o podanie nr PESEL i kodu pocztowego. I podobnie jak powyżej – jeżeli w systemie rejestracji nie będzie wolnego terminu – pacjent zostanie poinformowany w chwili uruchomienia nowych terminów szczepień.

Apelujemy, aby seniorzy, którzy jeszcze nie zarejestrowali się na szczepienia nie udawali się osobiście do POZ celem rejestracji, tylko skorzystali z powyższych narzędzi.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego

 • linia

Od 15 stycznia 2021 r. osoby powyżej 80. roku życia mogą zarejestrować się na szczepienia przeciwko Covid-19.

Powszechne szczepienia zaczynają się od seniorów.

Seniorzy będą szczepieni w Polsce w ramach szczepień powszechnych w pierwszej kolejności.

Jak wygląda harmonogram rejestracji?

 • od 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat.
 • od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia.

Szczepienia zarejestrowanych seniorów rozpoczną się 25 stycznia 2021 roku.

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • Ekogroszek - PROMOCJA
  Hurtownia Ogrodniczo-Rolna
  F.H.U. GOSŁAW
  ul. Toruńska 25A

  EKOGROSZEK EKOBRAN PLATINUM

  CENA: 940zł / tonę

  Właściwości:

  - kaloryczność 28-29MJ/kg
  - Wymiar ziarna 8-25mm
  - Siarka do 0,5%
  - Popiół do 3-5%
  - Spiekalność niespiekalny


  CENA: 940zł /tonę

  PROMOCJA
  Cena obowiązuje do końca lipca lub do wyczerpania zapasów

  TEL. 505-093-518

  ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW.

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

Szczepienia
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
Platforma Zakupowa
-
System Informacji Przestrzennej
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Urząd Skarbowy
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 2/2021
Mapa wyłączeń ENERGA
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 604 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.