Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: czwartek, 11.08.2022
Imieniny: Klary, Ligii, Zuzanny

Wyszukiwarka

Nawigacja:

 • AKTUALNOŚCI

Treść strony

Kijaszkowskie drogi po odbiorze, prace w Makowiskach i Kiełpinach – od sierpnia

Inwestycja „Przebudowa dróg gminnych nr 101101C i 101108C z odgałęzieniami wraz z przebudową skrzyżowania z drogą powiatową nr 2132C”, wsparta resortowymi środkami Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, to kolejne przedsięwzięcie infrastrukturalne, które udało się zwieńczyć podpisaniem dokumentów odbiorowych. Przebudowa dróg w Kijaszkowie obejmowała odcinek od skrzyżowania z „powiatówką” do sklepu WSHU (w tym zakresie wybudowano także chodnik) oraz dwa odcinki po drugiej stronie drogi powiatowej do miejsca, w którym łączą się ze sobą w kierunku Kijaszkówca. Kosztem 1 252 860,33 zł (dofinansowanie na poziomie 50% kosztów kwalifikowalnych) wykonawstwo  zrealizowało Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o. o. z Lipna. Nadzór inwestorski pełnił Tomasz Sulerzycki z Wielkiej Nieszawki.

Mieszkańcom zabudowań zlokalizowanych w dalszej części zdegradowanej drogi nr 101101C (w kierunku Rembiochy) pragniemy wyjaśnić, iż nie było możliwości przebudowy całej drogi, ponieważ dofinansowanie przyznane zostało na podstawie projektu budowlanego opracowanego na podstawie zlecenia z 2019 roku, kiedy to stan nawierzchni drogi był zadowalający. Mając świadomość konieczności „ratowania” odcinka powzięliśmy działania, które mają umożliwić modernizację nawierzchni od sklepu WSHU do granicy gminy już w przyszłym roku.

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg to obecnie kluczowy dla rozwoju infrastruktury drogowej program wsparcia. W poprzednim numerze kwartalnika informowaliśmy o otrzymanym dofinansowaniu na zadanie „Przebudowa dróg gminnych nr 101158C, 101159C oraz 101160C w miejscowościach Makowiska i Kiełpiny” – dziś możemy pochwalić się podpisaniem umowy wykonawczej. Najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu przetargowym – o wartości 4 797 298,94 zł - złożył Zakład Drogowo-Budowalny Mariusza Wilczyńskiego z Rogowa. Całkowita wartość zadania obejmuje też koszty nadzoru inwestorskiego oraz tablic informacyjnych.

 • Kijaszkowskie drogi po odbiorze, prace w Makowiskach i...
 • Kijaszkowskie drogi po odbiorze, prace w Makowiskach i...
 • Kijaszkowskie drogi po odbiorze, prace w Makowiskach i...

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • Antykwariat Wasaczek
  Prowadzimy antykwariat, od 15 lat
  Jesteśmy zainteresowani kupnem książek i regałów od Organów Publicznych . Interesuje nas każda tematyka , nie przeszkadzają nam stemple oraz znaki własnościowe. Skupujemy również płyty cd z muzyką , dvd z filmami , płyty winylowe oraz kasety vhs.
  Zapewniamy Państwa, że książki oraz media zakupione przez nas będą mogły służyć ludziom i nie zostaną zniszczone. Z naszej strony zapewniamy transport oraz załadunek zakupionych przedmiotów. Oczywiście istnieje możliwość udokumentowania transakcji. Proponujemy umowę kupna sprzedaży, fakturę lub inny dokument wystawiony przez Państwa.
 • Wózek dla dziecka -tanio sprzedam
  Wózek 2w1 (gondola+spacerówka) w
  bardzo dobrym stanie,tanio sprzedam.

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

-
Gmina Czernikowo Solidarna z Ukrainą
Szczepienia
Platforma Zakupowa
System Informacji Przestrzennej
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Urząd Skarbowy
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 2/2022
Mapa wyłączeń ENERGA
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 4364028 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.