Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: sobota, 12.06.2021
Imieniny: Onufrego, Jana, Janiny

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

Czernikowskie Stowarzyszenie „Czyż-nie” rodzynkiem Województwa Kujawsko-Pomorskiego

W konkursie o Nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego na najlepsze inicjatywy społeczne pn. „Rodzynki z pozarządówki” zostało nagrodzonych dwanaście organizacji pozarządowych, wśród których znalazła się organizacja pozarządowa z naszej gminy. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 25 listopada w teatrze „Baj Pomorski” w Toruniu. Inicjatywa Czernikowskiego Stowarzyszenia „Czyż-nie” pn: „Renowacja cmentarzy ewangelickich na terenie gminy Czernikowo „Tak trzeba” została wyróżniona przez kapitułę Urzędu Marszałkowskiego w tym konkursie. Do decyzji Kapituły przyczyniły się również dotychczasowe osiągnięcia organizacji. W ogólnym rankingu w województwie Czernikowskie Stowarzyszenie „Czyż-nie” znalazło się na piątym miejscu. Jest to ogromny sukces, mając na uwadze fakt, że do konkursu zgłosiło się 49 organizacji z naszego województwa. Z naszego starostwa tylko naszym „Czyżniakom” udało otrzymać tytuł laureata tej prestiżowej nagrody, która oprócz swej powagi ma również wymiar finansowy, który wynosi 2750 zł na działalność statutową. W uroczystości wzięła udział delegacja ze stowarzyszenia w składzie: Anna Zglińska, Piotr Murszewski, Dariusz Chrobak, Rafał Rutkowski na czele z prezesem stowarzyszenia Andrejusem Sivickisem.
Dodatkowo stowarzyszenie zostało wyróżnione przez starostę powiatu toruńskiego Mirosława Graczyka okolicznościowym dyplomem z podziękowaniami oraz statuetką „aniołka” za dotychczasową działalność stowarzyszenia na rzecz społeczności lokalnej.

więcej na stronie: www.kujawsko-pomorskie.pl
 

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

« wstecz

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 58931 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.