Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: poniedziałek, 06.07.2020
Imieniny: Dominiki, Łucji, Teresy

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

WOŚP 2009 w gminie Czernikowo.

      W tym roku odbył się XVII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jesteśmy w Czernikowie z WOŚP od początku a od kilkunastu lat prowadzimy przy SP im. K.K. Baczyńskiego sztab. Nauczyciele i dzieci pod przewodnictwem P. Buczyńskiego jako wolontariusze zbierają pieniądze na szczytne cele. Nieważne są tylko same pieniądze ale zapał, zaangażowanie i potrzeba serca. W tym roku zbieraliśmy na dzieci z chorobami onkologicznymi. Udało nam się zebrać 10650,84 zł.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. Na licytację prace plastyczne otrzymaliśmy od Michała Kokota, Jolanty Zaniewskiej, Mikołaja i Mariusza Konczalskich, Pana Myszkowskiego, Adama Kowalskiego. Choćby skromne wsparcie idei pomocy pozostanie symbolem współuczestnictwa  w działaniu. Orkiestra w tym roku grała w Szkole Podstawowej w Czernikowie ale i w SP w Osówce, Mazowszu, Steklinie i w Makowiskach oraz w Gimnazjum. Odbyły się zawody sportowe, bieg po zdrowie i występy Chórów Gimnazjum i SP Czernikowo w remizie OSP. Prócz zbiórki w tradycyjnych puszkach zbierano na występach w OSP i na licytacji. Znacząca impreza wspierająca WOŚP to bal charytatywny w SP Czernikowo. W tym roku bal był pod hasłem CZAR PRL-u. Imprezę sponsorowali: Państwo Lisińscy, P. Miętkiewicz,  P. Chlebowcy (Domex), P. Czajkowscy (Piekarz), WSH-U, Pan St. Strychalski, Zakład Mięsny Miliszewy, Państwo Grodzińscy, Zgliniccy,  Urząd Gminy, Stowarzyszeni CZYŻ-NIE, , Bank Spółdzielczy, Sklepik Izabella, P. Jaszewski. Bal przygotowali pracownicy szkoły (kuchnia i obsługa) oraz nauczyciele i A.Mazurek, St. Lewandowski (oprawa wystawy). Były występy filharmoników i teatrów toruńskich (Wiczy, zespołu z Horzycy i Baja, TOK).Była dobra zabawa. A cel szczytny. Jeszcze raz dziękujemy. Zapraszamy za rok.

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
  • Koszenie
    Zlecę koszenie łąki w Pokrzywnie.

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

-
System Informacji Przestrzennej
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 1/2020
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. 54 287 50 01
  54 287 50 13
fax 54 230 50 51
e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 7.00 - 15.00
Wtorek 7.00 - 15.00
Środa 7.00 - 17.00
Czwartek 7.00 - 15.00
Piątek 7.00 - 13.00

 

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 44677 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!
Urząd Gminy w Czernikowie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.