Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: wtorek, 28.05.2024
Imieniny: Jaromira, Augustyna, Justyny

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

Mocny początek młodzików z Mazowsza

W ubiegły weekend drużyny mazowieckich bejsbolistów rozegrały wyjazdowe mecze w Osielsku.

W sobotę 17. Maja na boisko wybiegli najmłodsi z kategorii tee ball. Ich rywalem w dwumeczu była zaprzyjaźniona drużyna Dębów z Osielska. Gospodarze szybko objęli prowadzenie i trzymali je do końca, zarówno w pierwszym jak i drugim meczu. I choć pierwszy mecz zaznaczył wyraźna przewagę Osielszczan 23:13, drugi z wynikiem 19:15 pokazał, że Mazowsze grało z każdą zmianą lepiej.

W niedzielę 18. Maja w szranki stanęli młodzicy. Ich rywalami były drużyny Bazy Bydgoszcz oraz Dębów Osielsko. Choć były to mecze sparingowe stanowiły przedbiegi i doskonały sprawdzian przed Mistrzostwami Województwa, które będą miały miejsce w podbydgoskim Osielsku w pierwszej dekadzie czerwca. W pierwszym meczu Komety pewnie pokonały Bydgoszczan 14:3. W drugim również zwycięskim Mazowsze ograło gospodarzy 14:13. Trenerzy sprawdzali ustawienie w obronie i ataku, ale także lub przede wszystkim miotaczy. W Mazowszu wielkim odkryciem okazał się Kacper Witomski, który grając na górce wyautował na strajki aż 13 pałkarzy. 

Na rewanże nie przyjdzie czekać długo. Już 24. Maja, w sobotę, młodzicy z Osielska zawitają do Mazowsza, by na tamtejszym boisku im. Raymonda Doleckiego wziąć rewanż na Kometach. Dwumecz rozpocznie się o godz. 10.00.

Tydzień później w sobotę 31. Maja do Mazowsza przyjadą tee balliści z Osielska, również na dwumecz.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania. Grają nasi.

Składy drużyn UKS Comets:

Tee ball – Nicolas Fischer, Bartłomiej Szulc, Szczepaniak Szymon, Szwajkowska Kornelia, Tejza Martyna, Zaporowicz Marcin, Witomska Aleksandra, Wiligalski Dorian, Bejger Aleksander, Fajfer Szymon, Grabowski Adam.

Młodzik – Tański Jacek, Krasiński Kacper, Stasiak Marcin, Witomski Kacper, Michałkiewicz Milena, Gutmański Bartosz, Wnukowski Arkadiusz, Tejza Patryk, Szulc Jakub.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

« wstecz

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 36449 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.