Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: wtorek, 09.08.2022
Imieniny: Romana, Edyty, Rolanda

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

Szanowni Państwo

Szanowni Państwo, 

5 grudnia 2010 roku podjęli Państwo decyzję kluczową dla przyszłości Gminy Czernikowo. Jednego dnia, w jednej chwili, chociaż z pewnością poprzedzonej wnikliwą analizą i skrupulatnym rachunkiem, dokonali Państwo wyboru, który rzutował będzie na najbliższe czterolecie. Wyniki wyborów na wójta świadczą o tym, iż moja praca dla Państwa dobra znalazła uznanie w Państwa oczach. Chcą Państwo, bym w dalszym ciągu reprezentował interes każdego mieszkańca i dbał           o rozwój gminy. Zaufali mi Państwo, a ja zrobię wszystko, by Państwa nie zawieść.
 
Dziękuję za to, że zdecydowali się Państwo sprostać odpowiedzialności za naszą wspólną przyszłość i oddali swój głos, dzięki czemu możemy pochwalić się tak wysoką frekwencją. Możemy mieć pewność, że tak ważna decyzja została podjęta świadomie i odpowiedzialnie przez gminę jako całość. Dziękuję za to, że wybrali Państwo skuteczność i pewność spełnienia obietnic; że opowiedzieli się Państwo za inwestycyjnym zdecydowaniem i dbałością o poziom życia popartą kilometrami nowych dróg i dziesiątkami metrów chodników. Dziękuję rolnikom i przedsiębiorcom za to, że chcą, bym nadal dbał o ich interesy. Dziękuję potrzebującym bezinteresownego, gminnego wsparcia za to, że swym wyborczym głosem nagrodzili moje starania w tej materii. Dziękuję młodym ludziom za to, że zdali sobie sprawę, że jestem także ich wójtem i że chcą, bym słuchał ich głosu przez najbliższe cztery lata. Dziękuję wszystkim mieszkańcom gminy za poparcie, jakiego mi udzielili.
 
Dołożę wszelkich starań, by Gmina Czernikowo piękniała z każdym dniem i by było to przez Państwa dostrzegalne poprzez dalszą poprawę infrastruktury drogowej, rozwój kultury, oświaty         i edukacji, działania prośrodowiskowe i pomoc materialną, kierowaną bezpośrednio do Państwa rąk. Zrobię, co w mojej mocy, by słowność i efektywność nie okazały się pustym frazesem, a dewizą działalności władz samorządowych. Z pełną świadomością odpowiedzialności i powagi zadania, obiecuję nie zawieść Państwa zaufania.
  

Z poważaniem,
Zdzisław Gawroński

 

 

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • Antykwariat Wasaczek
  Prowadzimy antykwariat, od 15 lat
  Jesteśmy zainteresowani kupnem książek i regałów od Organów Publicznych . Interesuje nas każda tematyka , nie przeszkadzają nam stemple oraz znaki własnościowe. Skupujemy również płyty cd z muzyką , dvd z filmami , płyty winylowe oraz kasety vhs.
  Zapewniamy Państwa, że książki oraz media zakupione przez nas będą mogły służyć ludziom i nie zostaną zniszczone. Z naszej strony zapewniamy transport oraz załadunek zakupionych przedmiotów. Oczywiście istnieje możliwość udokumentowania transakcji. Proponujemy umowę kupna sprzedaży, fakturę lub inny dokument wystawiony przez Państwa.
 • Wózek dla dziecka -tanio sprzedam
  Wózek 2w1 (gondola+spacerówka) w
  bardzo dobrym stanie,tanio sprzedam.

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

-
Gmina Czernikowo Solidarna z Ukrainą
Szczepienia
Platforma Zakupowa
System Informacji Przestrzennej
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Urząd Skarbowy
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 2/2022
Mapa wyłączeń ENERGA
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 99807 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.