Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: wtorek, 26.05.2020
Imieniny: Filipa, Eweliny, Marianny

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

Szanowni Państwo

Szanowni Państwo, 

5 grudnia 2010 roku podjęli Państwo decyzję kluczową dla przyszłości Gminy Czernikowo. Jednego dnia, w jednej chwili, chociaż z pewnością poprzedzonej wnikliwą analizą i skrupulatnym rachunkiem, dokonali Państwo wyboru, który rzutował będzie na najbliższe czterolecie. Wyniki wyborów na wójta świadczą o tym, iż moja praca dla Państwa dobra znalazła uznanie w Państwa oczach. Chcą Państwo, bym w dalszym ciągu reprezentował interes każdego mieszkańca i dbał           o rozwój gminy. Zaufali mi Państwo, a ja zrobię wszystko, by Państwa nie zawieść.
 
Dziękuję za to, że zdecydowali się Państwo sprostać odpowiedzialności za naszą wspólną przyszłość i oddali swój głos, dzięki czemu możemy pochwalić się tak wysoką frekwencją. Możemy mieć pewność, że tak ważna decyzja została podjęta świadomie i odpowiedzialnie przez gminę jako całość. Dziękuję za to, że wybrali Państwo skuteczność i pewność spełnienia obietnic; że opowiedzieli się Państwo za inwestycyjnym zdecydowaniem i dbałością o poziom życia popartą kilometrami nowych dróg i dziesiątkami metrów chodników. Dziękuję rolnikom i przedsiębiorcom za to, że chcą, bym nadal dbał o ich interesy. Dziękuję potrzebującym bezinteresownego, gminnego wsparcia za to, że swym wyborczym głosem nagrodzili moje starania w tej materii. Dziękuję młodym ludziom za to, że zdali sobie sprawę, że jestem także ich wójtem i że chcą, bym słuchał ich głosu przez najbliższe cztery lata. Dziękuję wszystkim mieszkańcom gminy za poparcie, jakiego mi udzielili.
 
Dołożę wszelkich starań, by Gmina Czernikowo piękniała z każdym dniem i by było to przez Państwa dostrzegalne poprzez dalszą poprawę infrastruktury drogowej, rozwój kultury, oświaty         i edukacji, działania prośrodowiskowe i pomoc materialną, kierowaną bezpośrednio do Państwa rąk. Zrobię, co w mojej mocy, by słowność i efektywność nie okazały się pustym frazesem, a dewizą działalności władz samorządowych. Z pełną świadomością odpowiedzialności i powagi zadania, obiecuję nie zawieść Państwa zaufania.
  

Z poważaniem,
Zdzisław Gawroński

 

 

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • Praca
  Dam pracę na polu lawendy przy ścinaniu i pielęgnacji. Szkleniec koło Czernikowa tel. 570 316 510
 • Dzierżawa gruntów pod fotowoltaikę
  Posiadasz działkę o powierzchni min. 1,5 ha, o szerokości min. 60 m i klasie gruntów IV, V, VI. Jest to teren niezaciemniony, a w pobliżu działki (do 500 m) znajduje się linia energetyczna.

  Oferujemy od 8000 do 9000 zł rocznie za każdy hektar. Dzierżawa na okres 25 lat.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Sun Hunter z Krakowa, która zajmuje się poszukiwaniem działek do wydzierżawienia pod farmy fotowoltaiczne, mogą być to zarówno grunty gminne jak i prywatne działki mieszkańców.
  Tel. 519 590 611

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

-
System Informacji Przestrzennej
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 1/2020
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. 54 287 50 01
  54 287 50 13
fax 54 230 50 51
e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 7.00 - 15.00
Wtorek 7.00 - 15.00
Środa 7.00 - 17.00
Czwartek 7.00 - 15.00
Piątek 7.00 - 13.00

 

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 50478 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!
Urząd Gminy w Czernikowie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.