Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: czwartek, 04.03.2021
Imieniny: Kazimierza, Eugeniusza, Lucji

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

Szanowni Państwo

Szanowni Państwo, 

5 grudnia 2010 roku podjęli Państwo decyzję kluczową dla przyszłości Gminy Czernikowo. Jednego dnia, w jednej chwili, chociaż z pewnością poprzedzonej wnikliwą analizą i skrupulatnym rachunkiem, dokonali Państwo wyboru, który rzutował będzie na najbliższe czterolecie. Wyniki wyborów na wójta świadczą o tym, iż moja praca dla Państwa dobra znalazła uznanie w Państwa oczach. Chcą Państwo, bym w dalszym ciągu reprezentował interes każdego mieszkańca i dbał           o rozwój gminy. Zaufali mi Państwo, a ja zrobię wszystko, by Państwa nie zawieść.
 
Dziękuję za to, że zdecydowali się Państwo sprostać odpowiedzialności za naszą wspólną przyszłość i oddali swój głos, dzięki czemu możemy pochwalić się tak wysoką frekwencją. Możemy mieć pewność, że tak ważna decyzja została podjęta świadomie i odpowiedzialnie przez gminę jako całość. Dziękuję za to, że wybrali Państwo skuteczność i pewność spełnienia obietnic; że opowiedzieli się Państwo za inwestycyjnym zdecydowaniem i dbałością o poziom życia popartą kilometrami nowych dróg i dziesiątkami metrów chodników. Dziękuję rolnikom i przedsiębiorcom za to, że chcą, bym nadal dbał o ich interesy. Dziękuję potrzebującym bezinteresownego, gminnego wsparcia za to, że swym wyborczym głosem nagrodzili moje starania w tej materii. Dziękuję młodym ludziom za to, że zdali sobie sprawę, że jestem także ich wójtem i że chcą, bym słuchał ich głosu przez najbliższe cztery lata. Dziękuję wszystkim mieszkańcom gminy za poparcie, jakiego mi udzielili.
 
Dołożę wszelkich starań, by Gmina Czernikowo piękniała z każdym dniem i by było to przez Państwa dostrzegalne poprzez dalszą poprawę infrastruktury drogowej, rozwój kultury, oświaty         i edukacji, działania prośrodowiskowe i pomoc materialną, kierowaną bezpośrednio do Państwa rąk. Zrobię, co w mojej mocy, by słowność i efektywność nie okazały się pustym frazesem, a dewizą działalności władz samorządowych. Z pełną świadomością odpowiedzialności i powagi zadania, obiecuję nie zawieść Państwa zaufania.
  

Z poważaniem,
Zdzisław Gawroński

 

 

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
  • Dzierżawa gruntów pod fotowoltaikę
    Nasza firma zajmuje się lokalizowaniem terenów pod budowę farm fotowoltaicznych. Interesują nas głównie grunty nie objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oraz oddalonych nie dalej niż pięćset metrów od linii elektroenergetycznej średniego napięcia — 15kv., które mają powierzchnię nie mniejszą niż sześć arów.

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

Platforma Zakupowa
-
System Informacji Przestrzennej
Urząd Skarbowy
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 3/2020
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 65816 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.