Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: niedziela, 31.05.2020
Imieniny: Anieli, Petroneli, Kamili

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

Uroczyste otwarcie boiska w Osówce.

               W niedzielę 3 października 2010 r. ok. godz. 15:00 odbyło się uroczyste otwarcie boiska nieopodal lasu w Osówce. W otwarciu wzięli udział: wójt gminy Zdzisław Gawroński, kierownik Gminnego Zakładu Komunalnego Andrzej Sobociński, dyrektor miejscowej szkoły Ryszard Ałtyn, gminny organizator sportu Grzegorz Grzywiński i sołtys wsi Osówka Marek Dejewski. 
                W związku z powyższym zorganizowano okolicznościowy turniej piłkarski, a po części sportowej odbył festyn dla dzieci, młodzieży i dorosłych przy ognisku. 
               Do rozgrywek piłkarskich zgłosiły się trzy drużyny. Drużyna o nazwie ,,Makowiska” w składzie: Piotr Kalinowski ©, Artur Urbańczyk, Kamil Szachach, Bartek Gołębiewski, Dawid Celmer, Adam Lewandowski, Kamil Tarnowski, Tobiasz Białobrzeski, Arkadiusz Lewandowski, Karol Krokowski, Sebastian Gołębiewski, Paweł Borewicz, Marek Lewandowski, Marcin Stanieczny. Druga drużyna o nazwie ,,Osówka-młodzież” w składzie: Niedziałkowski Łukasz ©, Opaczyk Michał, Opaczyk Maciej, Szymanek Michał, Lewadowski Rafał, Niedziałkowski Damian, Urbański Piotr, Niedziałkowski Jan, Boniecki Sławomir oraz drużyna ,,Seniorów z Osówki” w składzie: Adamski Jan, Szymaniak Tomasz, Drągalski Paweł, Lewandowski Sławomir, Lewanowski Krzysztof, Ałtyn Ryszard, Adamski Dariusz, Adamski Kornel, Rusakiewicz Andrzej, Urbański Andrzej, Tatarewicz Wojciech, Sawicki Dariusz, Różycki Bartosz, Mielicki Karol, Lewandowski Mateusz. Sędzią głównym zawodów była nauczycielka wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej
w Czernikowie, trener juniorów ,,Victorii” Czernikowo – Danuta Chylicka. Rozegrano dwa mecze.
              W meczu eliminacyjnym zwyciężyła drużyna z Makowisk, pokonując młodzieżówkę z Osówki 5:1, W meczu finałowym lepsi okazali się zawodnicy seniorów z Osówki, którzy w rzutach karnych pokonali Makowiska 4:1.

 Wyniki klasyfikacji końcowej:
I miejsce Osówka seniorzy, II miejsce Makowiska, III miejsce Osówka młodzież.
W rywalizacji na najskuteczniejszego zawodnika turnieju zwyciężył Artur Urbańczyk z Makowisk (zdobywca 4 bramek w turnieju). 
               Na zakończenie wójt gminy Zdzisław Gawroński wręczył zwycięzcom okolicznościowe puchary, dyplomy i inne nagrody. Uroczystość zakończono wspólnym biesiadowaniem przy ognisku.

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • Praca
  Dam pracę na polu lawendy przy ścinaniu i pielęgnacji. Szkleniec koło Czernikowa tel. 570 316 510
 • Dzierżawa gruntów pod fotowoltaikę
  Posiadasz działkę o powierzchni min. 1,5 ha, o szerokości min. 60 m i klasie gruntów IV, V, VI. Jest to teren niezaciemniony, a w pobliżu działki (do 500 m) znajduje się linia energetyczna.

  Oferujemy od 8000 do 9000 zł rocznie za każdy hektar. Dzierżawa na okres 25 lat.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Sun Hunter z Krakowa, która zajmuje się poszukiwaniem działek do wydzierżawienia pod farmy fotowoltaiczne, mogą być to zarówno grunty gminne jak i prywatne działki mieszkańców.
  Tel. 519 590 611

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

-
System Informacji Przestrzennej
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 1/2020
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. 54 287 50 01
  54 287 50 13
fax 54 230 50 51
e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 7.00 - 15.00
Wtorek 7.00 - 15.00
Środa 7.00 - 17.00
Czwartek 7.00 - 15.00
Piątek 7.00 - 13.00

 

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 50814 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!
Urząd Gminy w Czernikowie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.