Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: sobota, 15.06.2024
Imieniny: Jolanty, Wita, Bernarda

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

WOŚP 2010

   Sztab WOŚP przy SP Czernikowo po raz kolejny podjął próbę wsparcia akcji poprzez Koncert Charytatywny i zbiórki. Poza SP Czernikowo w akcję zaangażowały się SP Osówka, Steklin, Mazowsze i Makowiska. Odbywały się tam oprócz zbiórki pieniędzy imprezy towarzyszące, np. turniej sportowy.
   W samym Czernikowie ponad 4 tysiące uzyskano z koncertu charytatywnego, na którym wspaniale wystąpiły chóry SP Czernikowo i ZS Czernikowo z pięknymi kolędami. "Teatr 4-5-6" przypomniał dowcipną sztukę "Świat dorosłych". Zachwycił występ filharmoników toruńskich na akordeon i skrzypce i rozbawiło do łez przedstawienie aktorów z teatrów toruńskich (Baj, Horzyca) - "Piosenki PRL-u -2". Artyści regionalni przekazali dochód ze sprzedaży swoich prac- obrazów, rzeźb. Łącznie z koncertu i zbiórek uzyskano prawie:

 8 tysięcy 400 zł.

   DZIĘKUJEMY SERDECZNIE WSZYSTKIM ARTYSTOM, GOŚCIOM, którzy stworzyli wspólnie z artystami wspaniały klimat potwierdzający sens tego typu działań. Dziękujemy autorom, występującym dzieciom, rodzicom za dowóz, pracownikom szkoły ( SP im. K.K. Baczyńskiego) i nauczycielom za przygotowanie szkoły, poczęstunku i dekoracji.
   Posiłki zapewniły nam firmy: H.D.Czajkowscy - "Piekarz", Lisińscy, Chlebowscy- "Domex", Miętkiewicz, Miliszewy, J. Jaszewski, "Rytkówka".
   Na organizację imprezy wsparcie złożyły: Bank Spółdzielczy w Czernikowie, Stowarzyswzenie "Czyż-nie", WSH-U w Czernikowie, Urząd Gminy w Czernikowie, Zgliniccy, Nierychlewscy, Karbowscy, Grodzińscy, Wyborska, Starosta Powiatu Toruńskiego.

  • -

« wstecz

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 123048 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.