Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: czwartek, 04.03.2021
Imieniny: Kazimierza, Eugeniusza, Lucji

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

WOŚP 2010

   Sztab WOŚP przy SP Czernikowo po raz kolejny podjął próbę wsparcia akcji poprzez Koncert Charytatywny i zbiórki. Poza SP Czernikowo w akcję zaangażowały się SP Osówka, Steklin, Mazowsze i Makowiska. Odbywały się tam oprócz zbiórki pieniędzy imprezy towarzyszące, np. turniej sportowy.
   W samym Czernikowie ponad 4 tysiące uzyskano z koncertu charytatywnego, na którym wspaniale wystąpiły chóry SP Czernikowo i ZS Czernikowo z pięknymi kolędami. "Teatr 4-5-6" przypomniał dowcipną sztukę "Świat dorosłych". Zachwycił występ filharmoników toruńskich na akordeon i skrzypce i rozbawiło do łez przedstawienie aktorów z teatrów toruńskich (Baj, Horzyca) - "Piosenki PRL-u -2". Artyści regionalni przekazali dochód ze sprzedaży swoich prac- obrazów, rzeźb. Łącznie z koncertu i zbiórek uzyskano prawie:

 8 tysięcy 400 zł.

   DZIĘKUJEMY SERDECZNIE WSZYSTKIM ARTYSTOM, GOŚCIOM, którzy stworzyli wspólnie z artystami wspaniały klimat potwierdzający sens tego typu działań. Dziękujemy autorom, występującym dzieciom, rodzicom za dowóz, pracownikom szkoły ( SP im. K.K. Baczyńskiego) i nauczycielom za przygotowanie szkoły, poczęstunku i dekoracji.
   Posiłki zapewniły nam firmy: H.D.Czajkowscy - "Piekarz", Lisińscy, Chlebowscy- "Domex", Miętkiewicz, Miliszewy, J. Jaszewski, "Rytkówka".
   Na organizację imprezy wsparcie złożyły: Bank Spółdzielczy w Czernikowie, Stowarzyswzenie "Czyż-nie", WSH-U w Czernikowie, Urząd Gminy w Czernikowie, Zgliniccy, Nierychlewscy, Karbowscy, Grodzińscy, Wyborska, Starosta Powiatu Toruńskiego.

  • -

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
  • Dzierżawa gruntów pod fotowoltaikę
    Nasza firma zajmuje się lokalizowaniem terenów pod budowę farm fotowoltaicznych. Interesują nas głównie grunty nie objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oraz oddalonych nie dalej niż pięćset metrów od linii elektroenergetycznej średniego napięcia — 15kv., które mają powierzchnię nie mniejszą niż sześć arów.

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

Platforma Zakupowa
-
System Informacji Przestrzennej
Urząd Skarbowy
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 3/2020
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 65832 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.