Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: poniedziałek, 18.10.2021
Imieniny: Łukasza, Juliana, Bogumiły

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

Kujawsko-Pomorska Mała Infrastruktura Sportowa pomoże zmodernizować boisko w Osówce

Kujawsko-Pomorska Mała Infrastruktura Sportowa pomoże zmodernizować boisko w Osówce

   Samorząd Województwa przeznaczył 450 tys. złotych na realizację siedemnastu projektów związanych z poprawą stanu lokalnej infrastruktury sportowej w ramach drugiej edycji projektu Kujawsko-Pomorska Mała Infrastruktura Sportowa. Dofinansowanie w tym zakresie zyskało przedsięwzięcie „Modernizacja wielofunkcyjnego boiska sportowego w miejscowości Osówka”. 29 lipca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego wójt Tomasz Krasicki odebrał umowę z rąk członka zarządu województwa Anety Jędrzejewskiej.

  Wsparte dotacją celową z budżetu województwa zostało zadanie inwestycyjne obejmujące wymianę nawierzchni boiska wielofunkcyjnego, które znajduje się przy Szkole Podstawowej w Osówce. Boisko w obecnym kształcie powstało w 2003 roku, z nawierzchnią z krótkiej trawy syntetycznej wypełnionej pisakiem (boisko typu "Śnieżka"). Celem zadania jest poprawa stanu technicznego i rozszerzenie zakresu użytkowego obiektu oraz  umożliwienie korzystania przez osoby niepełnosprawne. Zmodernizowane boisko będzie miało wymiary 20 na 40 metrów z nawierzchnią poliuretanową. Wskutek zmiany nawierzchni zwiększy się ilość dyscyplin, które będzie można uprawiać na obiekcie. Całość uzupełni stałe wyposażenie sportowe (bramki, stojaki do koszykówki, tuleje) oraz piłkochwyty.

  Dofinansowanie wyniosło 44 000,00 zł. Wykonawcą przedsięwzięcia została firma Timber Project, która wykona przedmiot podpisanej 26 września umowy za kwotę 160 999,62 zł.

 

  • Kujawsko-Pomorska Mała Infrastruktura

« wstecz

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 127169 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.