Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: czwartek, 04.03.2021
Imieniny: Kazimierza, Eugeniusza, Lucji

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

Uroczyste podpisanie umów na wyposażenie placów zabaw i siłowni zewnętrznych w ramach PROW

W ubiegłym roku do Lokalnej Grupy Działania Gmin Dobrzyńskich Region Południe złożyliśmy trzy wnioski o dofinansowanie w ramach środków Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2023. Pod względem merytorycznym nasza dokumentacja najpierw zyskała uznanie LGD, a następnie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, w siedzibie którego 21 marca 2018 roku odbyło się podpisanie umów regulujących przyznanie unijnego wsparcia.

Projekt "Budowa placu zabaw w Parku 700-lecia w miejscowości Czernikowo" zakłada dostawę i montaż dużego zestawu zabawowego, huśtawki podwójnej, huśtawki typu ważka, karuzeli krzyżowej, dwóch sprężynowców pojedynczych, gry "kółko i krzyżyk" oraz zjazdu linowego. Oprócz tego zamontowane zostaną: ławka z oparciem, regulamin placu zabaw, kosz na śmieci i podwójna lampa solarna. Całkowita wartość zadania to 97 041,94 zł, a dofinansowanie wyniesie 61 552,00 zł.

Projekt "Budowa placu zabaw i siłowni zewnętrznej w miejscowości Mazowsze" realizowany będzie przy Wiejskim Domu Kultury. Przedsięwzięcie zakłada zwiększenie  funkcjonalności i zagospodarowanie terenu rekreacyjnego poprzez dostawę i montaż karuzeli krzyżowej oraz ścianki linowej a także urządzeń siłowni zewnętrznej: krzesła do wyciskania i wyciągu górnego, biegacza i orbitreka, ławki i prostownika pleców, prasy nożnej i wioślarza, roweru i jeźdźca. Oprócz tego zakupione zostaną: ławka z oparciem, regulamin placu zabaw, kosz na śmieci oraz zestaw zawierający stoły i krzesła. Całkowita wartość zadania to 63 938,29 zł, przy wsparciu w wysokości 40 489,00 zł.

Projekt "Budowa placu zabaw i siłowni zewnętrznej w miejscowości Steklinek" realizowany będzie na działce nr 38/2. Plac zabaw zostanie wyposażony w zestaw zabawowy, huśtawkę podwójną, huśtawkę typu ważka oraz czworokąt sprawnościowy. Siłownia zewnętrzna zostanie wyposażona w zestawy na słupie typu: surfer i twister, ławka i prostownik pleców, biegacz i orbitrek. Oprócz tego zamontowane zostaną: ławka z oparciem, regulamin placu zabaw i kosz na śmieci. Całkowita wartość zadania to 64 242,53 zł, z czego dofinansowanie wynosi 40 682,00 zł.

  • Podpisanie umów
  • Podpisanie umów
  • Podpisanie umów
  • Podpisanie umów
  • Podpisanie umów
  • Podpisanie umów

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
  • Dzierżawa gruntów pod fotowoltaikę
    Nasza firma zajmuje się lokalizowaniem terenów pod budowę farm fotowoltaicznych. Interesują nas głównie grunty nie objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oraz oddalonych nie dalej niż pięćset metrów od linii elektroenergetycznej średniego napięcia — 15kv., które mają powierzchnię nie mniejszą niż sześć arów.

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

Platforma Zakupowa
-
System Informacji Przestrzennej
Urząd Skarbowy
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 3/2020
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 107880 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.