Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: czwartek, 11.08.2022
Imieniny: Klary, Ligii, Zuzanny

Wyszukiwarka

Nawigacja:

 • AKTUALNOŚCI

Treść strony

Zwiększyliśmy bezpieczeństwo na ul. Akacjowej

W ubiegłym roku, dzięki środkom Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg dedykowanym poprawie bezpieczeństwa w obrębie przejść dla pieszych udało nam się sfinalizować kluczową inwestycję infrastrukturalną dla centrum Czernikowa – znacząco zwiększyliśmy bezpieczeństwo ruchu drogowego w obrębie ulic Kwiatowej, Słowackiego i Szkolnej. Pod koniec czerwca oddaliśmy do użytku przedmiot umowy obejmującej „Przebudowę przejścia dla pieszych na ul. Akacjowej w miejscowości Czernikowo wraz z obszarem oddziaływania” – także sfinansowany dzięki resortowej dotacji.

Inwestycja zakładała korektę lokalizacji przejścia dla pieszych, znajdującego się wcześniej w cmentarnej bramie (z dostosowaniem go do resortowych wymogów bezpieczeństwa), a także przebudowę jezdni i chodników na odcinku od cmentarza do skrzyżowania z drogą krajową nr 10. Całkowita wartość projektu (obejmującego także koszty nadzoru inwestorskiego) wyniosła 404 485,07 zł, zaś dofinansowania – 200 000,00 zł. Wykonawstwo zadania powierzone zostało Przedsiębiorstwu Robót Drogowych Sp. z o. o. z Lipna. Nadzór inwestorski sprawowała firma ATS Tomasza Sulerzyckiego w Wielkiej Nieszawki.

W związku z wysokim poziomem maksymalnego dofinansowania (80%), środki RFRD dedykowane przejściom dla pieszych są łakomym kąskiem dla samorządów. Kolejny nabór wniosków planowany jest w najbliższych miesiącach – zamierzamy stanąć w szranki z projektami obejmującymi ul. Góry oraz część ulicy Reja, by bezpieczeństwo pieszych wzrosło w obrębie Parku 700-lecia oraz zlokalizowanych w pobliżu placówek handlowo-usługowych.

 • Zwiększyliśmy bezpieczeństwo na ul. Akacjowej
 • Zwiększyliśmy bezpieczeństwo na ul. Akacjowej
 • Zwiększyliśmy bezpieczeństwo na ul. Akacjowej

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • Antykwariat Wasaczek
  Prowadzimy antykwariat, od 15 lat
  Jesteśmy zainteresowani kupnem książek i regałów od Organów Publicznych . Interesuje nas każda tematyka , nie przeszkadzają nam stemple oraz znaki własnościowe. Skupujemy również płyty cd z muzyką , dvd z filmami , płyty winylowe oraz kasety vhs.
  Zapewniamy Państwa, że książki oraz media zakupione przez nas będą mogły służyć ludziom i nie zostaną zniszczone. Z naszej strony zapewniamy transport oraz załadunek zakupionych przedmiotów. Oczywiście istnieje możliwość udokumentowania transakcji. Proponujemy umowę kupna sprzedaży, fakturę lub inny dokument wystawiony przez Państwa.
 • Wózek dla dziecka -tanio sprzedam
  Wózek 2w1 (gondola+spacerówka) w
  bardzo dobrym stanie,tanio sprzedam.

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

-
Gmina Czernikowo Solidarna z Ukrainą
Szczepienia
Platforma Zakupowa
System Informacji Przestrzennej
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Urząd Skarbowy
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 2/2022
Mapa wyłączeń ENERGA
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 4364050 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.