Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: niedziela, 23.02.2020
Imieniny: Izabeli, Damiana, Romany

Wyszukiwarka

Nawigacja:

  • AKTUALNOŚCI

Treść strony

Debata społeczna „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”

Szanowni Państwo, realizując jedno z priorytetowych zadań Policji, jakim jest zacieśnianie współpracy ze społecznością lokalną, chcielibyśmy zaprosić Mieszkańców gminy Lubicz, Obrowo i Czernikowo do udziału w debacie ewaluacyjnej pod tytułem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”, która zorganizowana zostanie przez Komisariat Policji w Dobrzejewicach w dniu 27 stycznia 2020 roku o godzinie 16:00 w Centrum Integracji Kulturalnej w Czernikowie przy ul. Toruńskiej 20.

Szanowni Państwo, realizując jedno z priorytetowych zadań naszej formacji, jakim jest zacieśnianie współpracy ze społecznością lokalną, chcielibyśmy zaprosić Mieszkańców gminy Lubicz, Obrowo i Czernikowo do udziału w debacie ewaluacyjnej pod tytułem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Celem redebaty jest podsumowanie osiągnięć w zakresie podniesienia poziomu bezpieczeństwa mieszkańców, od czasu poprzedniej debaty społecznej, która odbyła się w dniu 17.06.2019 roku. Ponadto redebata będzie okazją do ponownej dyskusji, podczas której mieszkańcy będą mogli zgłaszać swoje kolejne uwagi dotyczące bezpieczeństwa, które wymagają podjęcia działań prewencyjnych przez Policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Ponadto, podczas redebaty omawiane będą aktualne problemy społeczne zdiagnozowane lokalnie, między innymi poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Jesteśmy przekonani, że spotkanie z Państwem pozwoli nam na ustalenie, o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności oraz na określenie i zaplanowanie działań reaktywnych i zapobiegawczych odpowiadających na aktualne zagrożenia, z uwzględnieniem szczególnej roli dzielnicowego. Debata ewaluacyjne zorganizowana zostanie przez Komisariat Policji w Dobrzejewicach w dniu 27 stycznia 2020 roku o godzinie 16:00 w Gminnym Centrum Informacji w Czernikowie przy ul. Toruńskiej 20.

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
  • dzierżawa
    WSHU w Czernikowie wydzierżawi pomieszczenia magazynowe wraz z placem manewrowym w miejscowości Mazowsze 42
    Wydzierżawimy sklep spożywczy wraz z wyposażeniem w miejscowości Steklin /PGR/
    telefon 500 082 305

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

-
System Informacji Przestrzennej
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 4/2019
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo
tel. / fax  54 287 50 01
                       287 50 13
                 56 678 23 88
e-mail:   info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 7.00 - 15.00
Wtorek 7.00 - 15.00
Środa 7.00 - 17.00
Czwartek 7.00 - 15.00
Piątek 7.00 - 13.00

 

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 3547014 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!
Urząd Gminy w Czernikowie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.