Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: poniedziałek, 21.09.2020
Imieniny: Mateusza, Jonasza, Hipolita

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

XXV Lat Samorządu - wyniki konkursów szkolnych

Jubileuszowe obchody samorządności terytorialnej, oprócz uroczystości podsumowującej dokonania w minionym ćwierćwieczu, miały także wymiar konkursowy – zarówno w zakresie posiadanej wiedzy, jak i zdolności artystycznych.

W konkursie wiedzy o gminie Czernikowo w kategorii szkół podstawowych triumfowała Wiktoria Traczykowska przed Weroniką Luberadzką (obie SP Steklin). Trzeci był Kacper Krasiński, a czwarte miejsce ex-aequo zajęli Kacper Witomski (obaj SP Mazowsze) i Jakub Chrobak (SP Makowiska). Na piątym miejscu uplasowała się Martyna Krasicka (SP Czernikowo)

W konkursie wiedzy o samorządzie terytorialnym w kategorii gimnazjalnej wygrała Dorota Rygielska, wyprzedzając Klaudię Szafrańską, Pawła Lewandowskiego, Alicję Sztuczkę i Julię Wasilewską. Dorota Rygielska zwyciężyła także w konkursie wiedzy o gminie Czernikowo. Drugie miejsce zajęła Lidia Woźniczka, trzecie – Michał Przewięźlikowski i Paweł Lewandowski. Czwarta była Nikola Pietruszyńska, a piąta – Julia Wasilewska.

W konkursie plastycznym w kategorii oddziałów przedszkolnych najlepsza pracę zaprezentowała Nadia Dobrzyńska. W kategorii klas I-III szkół podstawowych wyróżniono Jakuba Bombolewskiego, Adriana Rad, Mikołaja Bułakowskiego, Dorotę Paczkowską, Filipa Działdowskiego i Jakuba Czarneckiego. W kategorii klas VI-VI nagrodzono Sandrę Sierocką, Patryka Kozakiewicz, Kacpra Urbańskiego oraz Justynę Grabowską. Najlepiej w grona gimnazjalistów poradziła sobie natomiast Alicja Sztuczka. Wyróżniono także prace zbiorowe oddziału zerowego z Osówki i Szkoły Podstawowej w Czernikowie.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, a także wszystkim uczestnikom konkursów, przede wszystkim za samo zaangażowanie w upamiętnienie samorządowego jubileuszu.

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
  • Oddam
    Oddam za darmo gołębie pocztowe

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

Platforma Zakupowa
-
System Informacji Przestrzennej
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 2/2020
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. 54 287 50 01
  54 287 50 13
fax 54 230 50 51
e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 7.00 - 15.00
Wtorek 7.00 - 15.00
Środa 7.00 - 17.00
Czwartek 7.00 - 15.00
Piątek 7.00 - 13.00

 

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 54919 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!
Urząd Gminy w Czernikowie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.