Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: poniedziałek, 24.06.2024
Imieniny: Jana, Danuty, Emilii

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

Oświadczenie Wójta Gminy Czernikowo w sprawie publikacji treści nawołujących do poparcia projektu ustawy „STOP LGBT”

Oświadczenie Wójta Gminy Czernikowo

w sprawie publikacji treści nawołujących do poparcia projektu ustawy „STOP LGBT”

  W związku z pojawiającymi się informacjami dotyczącymi promowania przez Urząd Gminy Czernikowo treści nawołujących do poparcia projektu ustawy „STOP LGBT” oświadczam, że taka sytuacja nie miała, nie ma i nie będzie mieć miejsca.

  Nigdy nie byłem zwolennikiem i propagatorem jakichkolwiek postaw dyskryminacyjnych. Równość i tolerancja to dla mnie wartości wiodące, które pielęgnuję także w swoim otoczeniu zawodowym. Gmina Czernikowo to wspólnota, w której każdy, niezależnie od narodowości, płci, przekonań politycznych czy orientacji seksualnej, jest tak samo ważny i ma takie same prawa.

  Ogłoszenie dotyczące zbiórki podpisów „pod zakazem marszów LGBT na ulicach polskich miast” opublikowane zostało na stronie Urzędu Gminy Czernikowo w zakładce dedykowanej Parafii pw. Św. Bartłomieja w Czernikowie, zarządzanej przez zewnętrznego, wyznaczonego przez probostwo moderatora. Parafia, podobnie jak część placówek oświatowych i lokalnych stowarzyszeń, na swą prośbę uzyskała możliwość zarządzania treściami dedykowanych podstron w celu zwiększenia płynności informacyjnej.

  Pragnę zaznaczyć, że przedmiotowe ogłoszenie parafialne nie zostało opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Czernikowo. Podstrona parafii nie jest możliwa do wyszukania z poziomu Biuletynu. Pojawiające się w mediach społecznościowych zrzuty ekranu prezentujące treści nawołujące do poparcia projektu ustawy „STOP LGBT” na stronie www.bip.czernikowo.pl wynikają z ingerencji w adres strony, prowadzącej do jej prezentacji w szacie graficznej dedykowanej Biuletynowi Informacji Publicznej.

Wójt Gminy Czernikowo
Tomasz Krasicki

           

« wstecz

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 188476 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.