Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: niedziela, 20.06.2021
Imieniny: Bogny, Florentyny, Diny

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

Wolontariusz Roku Powiatu Toruńskiego

Laureatami Konkursu ,,Wolontariusz Roku Powiatu Toruńskiego 2013”, który odbył się 16 stycznia 2014 r. w Starostwie Powiatowym w Toruniu zostali w kategorii poniżej 18 lat członkowie Międzyszkolnego Klubu Wolontariatu z Chełmży w składzie: pani Małgorzata Jagielska, pani Anna Pawełek, pani Zuzanna Werner, pani Joanna Zegarska oraz pan Krzysztof Pająk wraz z koordynatorkami Klubu paniami Justyną Beszczyńską oraz Dorotą Jarzemską.

W kategorii powyżej 18 lat laureatami zostali państwo Krystyna i Jerzy Rębacz z Górska. W tym roku ze względu na bardzo dużą liczbę zgłoszeń i ich bardzo wysoki poziom komisja postanowiła wyróżnić aż 6 osób.

Wśród wyróżnionych wolontariuszy znaleźli się: pan Wojciech Cabaj z Chełmży, pani Bronisława Duszyńska ze Złotorii, pani Paula Garbacik z Wielkiej Nieszawki, pan Adam Kozłowski z Łysomic, pan Przemysław Piotrowski z Czernikowa oraz pan Rafał Rutkowski z Czernikowa. 

Pan Przemysław Piotrowski jest nauczycielem informatyki i chemii oraz wychowawcą  w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Obrowie. Powołał do życia wspólnie z innymi nauczycielami Obrowskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji, Kultury i Sportu „Nasza Szkoła”, gdzie aktywnie działa pełniąc funkcję prezesa. Swój czas poświęca na realizację wielu zajęć, projektów i akcji.

Pan Rafał Rutkowski pracuje jako nauczyciel fizyki w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Czernikowie. Jest radnym gminy Czernikowo. Pełni także funkcje Sekretarza w Czernikowskim Stowarzyszeniu na Rzecz Wspierania Edukacji, Kultury i Sportu „Czyż-Nie” oraz Sekretarza w Parafialnym Zespole Charytatywnym. Utworzył Szkolny Klub Wolontariusza, jest członkiem Sztabu WOŚP oraz wolontariuszem w Szlachetnej Paczce.

 • -
 • -
 • -
 • -
 • -

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • Pomóc internautom - w skutecznym znalezieniu pracy.
  Nasz serwis ogłoszeniowy GoWork posiada dział ofert pracy z gminy Czernikowo i okolic pod adresem: https://www.gowork.pl/praca/czernikowo;l
 • wynajem mieszkania w Czernikowie
  Wynajmę umeblowane mieszkanie w domu dwurodzinnym o powierzchni 99 m2 (dwie sypialnie, jadalnia, salon, kuchnia , łazienka, pralnia ).
  Do dyspozycji mieszkańców ogród.
  W cenie garaż jednostanowiskowy.
  Cena najmu 1500 zł plus opłaty.

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

Szczepienia
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
Platforma Zakupowa
-
System Informacji Przestrzennej
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Urząd Skarbowy
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 1/2021
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 83600 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.