Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: poniedziałek, 29.05.2023
Imieniny: Magdaleny, Teodozji, Urszuli

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

Wolontariusz Roku Powiatu Toruńskiego

Laureatami Konkursu ,,Wolontariusz Roku Powiatu Toruńskiego 2013”, który odbył się 16 stycznia 2014 r. w Starostwie Powiatowym w Toruniu zostali w kategorii poniżej 18 lat członkowie Międzyszkolnego Klubu Wolontariatu z Chełmży w składzie: pani Małgorzata Jagielska, pani Anna Pawełek, pani Zuzanna Werner, pani Joanna Zegarska oraz pan Krzysztof Pająk wraz z koordynatorkami Klubu paniami Justyną Beszczyńską oraz Dorotą Jarzemską.

W kategorii powyżej 18 lat laureatami zostali państwo Krystyna i Jerzy Rębacz z Górska. W tym roku ze względu na bardzo dużą liczbę zgłoszeń i ich bardzo wysoki poziom komisja postanowiła wyróżnić aż 6 osób.

Wśród wyróżnionych wolontariuszy znaleźli się: pan Wojciech Cabaj z Chełmży, pani Bronisława Duszyńska ze Złotorii, pani Paula Garbacik z Wielkiej Nieszawki, pan Adam Kozłowski z Łysomic, pan Przemysław Piotrowski z Czernikowa oraz pan Rafał Rutkowski z Czernikowa. 

Pan Przemysław Piotrowski jest nauczycielem informatyki i chemii oraz wychowawcą  w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Obrowie. Powołał do życia wspólnie z innymi nauczycielami Obrowskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji, Kultury i Sportu „Nasza Szkoła”, gdzie aktywnie działa pełniąc funkcję prezesa. Swój czas poświęca na realizację wielu zajęć, projektów i akcji.

Pan Rafał Rutkowski pracuje jako nauczyciel fizyki w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Czernikowie. Jest radnym gminy Czernikowo. Pełni także funkcje Sekretarza w Czernikowskim Stowarzyszeniu na Rzecz Wspierania Edukacji, Kultury i Sportu „Czyż-Nie” oraz Sekretarza w Parafialnym Zespole Charytatywnym. Utworzył Szkolny Klub Wolontariusza, jest członkiem Sztabu WOŚP oraz wolontariuszem w Szlachetnej Paczce.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
  • Pielgrzymki Ogrodników na Jasną Górę
    Instytut Ogrodnictwa – Państwowy Instytut Badawczy jest tegorocznym organizatorem XXXIX Ogólnopolskiej Pielgrzymki Ogrodników na Jasną Górę, która odbędzie się 11 czerwca 2023 roku. Ze względów organizacyjnych będziemy wdzięczni za potwierdzenie udziału (szczególnie pocztów sztandarowych) w spotkaniu: mgr Ewelina Szczechowicz, Zakład Upowszechniania i Promocji Instytutu Ogrodnictwa – PIB (tel. 509707074, 46 8345480, e-mail: ewelina.szczechowicz@inhort.pl) do dnia 2 czerwca 2023 r.

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

-
Gmina Czernikowo Solidarna z Ukrainą
Szczepienia
Platforma Zakupowa
System Informacji Przestrzennej
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Urząd Skarbowy
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 1/2023
Mapa wyłączeń ENERGA
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 126445 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.