Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: poniedziałek, 15.08.2022
Imieniny: Marii, Napoleona, Stelii

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

Sprawozdanie z WOŚP w Steklinie

11 stycznia 2013 roku w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Steklinie w czasie szkolnej choinki graliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Zabawę przygotowali i zasponsorowali rodzice, pracownicy obsługi i nauczyciele, za co wszystkim "wielkie dzięki". W czasie zabawy uczniowie nabyli numerki na "Uśmiech Losu", na który złożyły się zabawki przyniesione przez dzieci, zajadały popcorn, ufundowany przez I. Graczyk i ciasto, które upiekli rodzice z wszystkich klas, przedszkola i zerówki. 12 stycznia 2013 roku mieliśmy "Bal Karnawałowy", na którym licytowaliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prace dzieci, koszulki z autografem Jurka Owsiaka (ufundowane przez Radę Rodziców i Panią Dorotę Weiss) i inne gadżety WOŚP. Tańczyliśmy "Czekoladowego Walczyka" dla WOŚP ( czekolady ufundowała Rada Rodziców). Wszyscy świetnie się bawili. 13 stycznia kwestowałyśmy na ulicach Czernikowa. Nasz Szkolny Sztab reprezentowały wolontariuszki: Iwona Graczyk, Laura Bojarska, Klaudia Lewandowska, Agata Weiss i Zosia Wachowska, która była najmłodszą wolontariuszką w Gminie Czernikowo ( 5 lat) i najwięcej zebrała do puszki (724,82 zł). W czasie tych trzech dni wszystkie nasze szkolne wolontariuszki razem zebrały 1920,12 zł. Serdecznie dziękuję za udział i wsparcie finansowe wszystkim, którzy przyłączyli się do nas i wrzucali do puszek pieniążki. Siema !!!                                  

 • -
 • -
 • -
 • -

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • Antykwariat Wasaczek
  Prowadzimy antykwariat, od 15 lat
  Jesteśmy zainteresowani kupnem książek i regałów od Organów Publicznych . Interesuje nas każda tematyka , nie przeszkadzają nam stemple oraz znaki własnościowe. Skupujemy również płyty cd z muzyką , dvd z filmami , płyty winylowe oraz kasety vhs.
  Zapewniamy Państwa, że książki oraz media zakupione przez nas będą mogły służyć ludziom i nie zostaną zniszczone. Z naszej strony zapewniamy transport oraz załadunek zakupionych przedmiotów. Oczywiście istnieje możliwość udokumentowania transakcji. Proponujemy umowę kupna sprzedaży, fakturę lub inny dokument wystawiony przez Państwa.
 • Wózek dla dziecka -tanio sprzedam
  Wózek 2w1 (gondola+spacerówka) w
  bardzo dobrym stanie,tanio sprzedam.

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

-
Gmina Czernikowo Solidarna z Ukrainą
Szczepienia
Platforma Zakupowa
System Informacji Przestrzennej
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Urząd Skarbowy
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 2/2022
Mapa wyłączeń ENERGA
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 131596 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.