Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: wtorek, 26.05.2020
Imieniny: Filipa, Eweliny, Marianny

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

Wręczenie odznaczeń

W dniu 11 października 2012 r.  w Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbyła się uroczystość z Okazji Dnia Edukacji Narodowej organizowanej przez Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty.
W trakcie uroczystości grupa pracowników oświaty z terenu Gminy Czernikowo została odznaczona medalami za długoletnią służbę. Aktu dekoracji dokonały Wojewoda Kujawsko – Pomorski Ewa Mes oraz Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty Pani Anna Łukaszewska.
Lista odznaczonych: p. Andrzej Padlewski (dyrektor Zespołu Szkół w Czernikowie im. Mikołaja Kopernika) – złoty medal za długoletnią służbę, p.Hanna Graczyk (dyrektor Szkoły Podstawowej w Makowiskach) - złoty medal za długoletnią służbę, p. Mariola Ciechacka (dyrektor Szkoły Podstawowej im. mjr Henryka Sucharskiego w Mazowszu)- złoty medal za długoletnią służbę, p. Anna Kopaczewska (nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Henryka Sucharskiego w Mazowszu) - złoty medal za długoletnią służbę, p. Grażyna Kasprowicz (nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Kamila Baczyńskiego w Czernikowie)- złoty medal za długoletnią służbę, p. Dariusz Chrobak (dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kamila Baczyńskiego w Czernikowie) - srebrny medal za długoletnią służbę, p. Beata Gręźlikowska (nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Tony Halika w Osówce) - srebrny medal za długoletnią służbę, p. Jolanta Okrucińska (pracownik Szkoły Podstawowej im. Kamila Baczyńskiego w Czernikowie) - srebrny medal za długoletnią służbę, p. Krystyna Blonkowska (nauczyciel Szkoły Podstawowej im. mjr Henryka Sucharskiego) - srebrny medal za długoletnią służbę, p. Katarzyna Kowalska (nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Tony Halika w Osówce) - srebrny medal za długoletnią służbę, p. Adam Kuczyński (nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Kamila Baczyńskiego w Czernikowie)- srebrny medal za długoletnią służbę, p. Ryszard Ałtyn (dyrektor Szkoły Podstawowej im. Tony Halika w Osówce) - brązowy medal za długoletnią służbę, p. Ewa Prajwowska (nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Tony Halika w Osówce) - brązowy medal za długoletnią służbę, p. Iwona Jasińska (nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Kamila Baczyńskiego w Czernikowie) - brązowy medal za długoletnią służbę, p. Izabela Wyczachowska (nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Kamila Baczyńskiego w Czernikowie) - brązowy medal za długoletnią służbę. Odznaczeni dziękują za pamięć i uznanie codziennej pracy w sektorze oświaty - Wójtowi Gminy Czernikowo mgr inż. Zdzisławowi Gawrońskiemu.  Wszystkim odznaczonym gratulujemy.

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • Praca
  Dam pracę na polu lawendy przy ścinaniu i pielęgnacji. Szkleniec koło Czernikowa tel. 570 316 510
 • Dzierżawa gruntów pod fotowoltaikę
  Posiadasz działkę o powierzchni min. 1,5 ha, o szerokości min. 60 m i klasie gruntów IV, V, VI. Jest to teren niezaciemniony, a w pobliżu działki (do 500 m) znajduje się linia energetyczna.

  Oferujemy od 8000 do 9000 zł rocznie za każdy hektar. Dzierżawa na okres 25 lat.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Sun Hunter z Krakowa, która zajmuje się poszukiwaniem działek do wydzierżawienia pod farmy fotowoltaiczne, mogą być to zarówno grunty gminne jak i prywatne działki mieszkańców.
  Tel. 519 590 611

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

-
System Informacji Przestrzennej
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 1/2020
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. 54 287 50 01
  54 287 50 13
fax 54 230 50 51
e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 7.00 - 15.00
Wtorek 7.00 - 15.00
Środa 7.00 - 17.00
Czwartek 7.00 - 15.00
Piątek 7.00 - 13.00

 

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 84406 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!
Urząd Gminy w Czernikowie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.