Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: poniedziałek, 15.07.2024
Imieniny: Henryka, Włodzimierza, Egona

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

Podpisanie umowy na budowę obiektu dydaktyczno-widowiskowego w Czernikowie

 

 

  • -

W dniu 12 czerwca 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Czernikowie podpisano umowę  na budowę obiektu dydaktyczno-widowiskowego  na  potrzeby  szkoły  muzycznej wraz  z wyposażeniem. Sygnowania aktu dokonał Wójt Gminy Zdzisław Gawroński przy kontrasygnacie Skarbnik Gminy Hanny Koperskiej, w obecności współwłaściciela  Spółki Budowlano-Usługowej "Budex" Lutomirski i Współnicy Sp.j.- Roberta Lutomirskiego. Projekt otrzymał  dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w  wysokości 65% kosztów kwalifikowalnych operacji.

   Warto podkreślić, że inwestycja pn."Rozbudowa Zespołu Szkół w Czernikowie o obiekt dydaktyczno-widowiskowy na potrzeby szkoły muzycznej wraz z wyposażeniem" jest inwestycją  wyjątkową  i jedyną w skali Województwa Kujawsko-Pomorskiego budowaną w ostatnim czasie. Realizacja inwestycji znacznie podniesie poziom infrastruktury edukacyjnej na terenie gminy, stanowiąc m.in. wysokiej jakości bazę działalności filii Szkoły Muzycznej z kompletnym systemem niezbędnych pomieszczeń oraz miejsce organizacji uroczystości, spotkań, zjazdów i innych przedsięwzięć o charakterze  kulturalnym.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 194427 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.