Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: sobota, 15.05.2021
Imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

Spotkanie Prezesów PTTK woj. Kujawsko – Pomorskiego z Wójtem Gminy Czernikowo

   W dniu 23 marca w Steklinie odbyło się spotkanie Prezesów PTTK woj. Kujawsko – Pomorskiego z udziałem Wójta Gminy Czernikowo. Podczas tego spotkania Pan Henryk  Miłoszewski – Przewodniczący Sejmiku Prezesów Oddziałów PTTK Województwa Kujawsko - Pomorskiego wręczył Wójtowi Zdzisławowi Gawrońskiemu „Pamiątkowy medal z okazji 90-lecia Oddziału Miejskiego PTTK w Toruniu” za wybitne zasługi na rzecz rozwoju turystyki kwalifikowanej i krajoznawstwa w Toruniu i regionie oraz aktywną współpracę.
   Bieżący rok uchwałą Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego został ogłoszony „Rokiem Turystyki Rowerowej” co oznacza, że aktywnie i promocyjnie będą preferowane wycieczki i imprezy turystyki rowerowe z dużym akcentem pokładanym na prozdrowotne i proekologiczne wartości uprawiania tej formy turystyki kwalifikowanej.
   Podczas spotkania wszyscy zebrani zapoznali się również z „Kalendarzem Imprez Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na 2012 rok”, który ma umożliwić zaplanowanie i wzięcie udziału w wielu imprezach i wycieczkach turystyki kwalifikowanej przygotowanych w trakcie roku przez poszczególne Oddziały PTTK.
   Wiceprezes Oddziału Toruńskiego PTTK na ręce Wójta Zdzisława Gawrońskiego złożył również zaproszenie dla wszystkich mieszkańców gminy Czernikowo do korzystania z przygotowanych i organizowanych wycieczek i imprez turystyki kwalifikowanej, podczas których będzie istniała możliwość poznania walorów krajoznawczo – turystycznych usytuowanych na szlakach turystycznych, tych najbliżej poprowadzonych i tych dalekich, na których prawdopodobnie  znajdziemy się jedyny raz w życiu.
   Planowane przez poszczególne oddziały PTTK imprezy i wycieczki, podobnie jak i turystyczne szlaki piesze, rowerowei kajakowe umożliwiają poznanie naszej „Małej Ojczyzny” jaką jest region kujawsko - pomorski, a w nim gmina Czernikowo.
   Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę PTTK woj. Kujawsko – Pomorskiego (www.pttk.pl), na której mogą Państwo, poznać wiele szczegółów dotyczących poszczególnych rodzajów turystki, organizowanych imprez rekreacyjnych, jak również szlaków turystycznych w naszym regionie.

 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • Szukam kawalerki do wynajęcia
  Szukam do wynajęcia kawalerki
  w Czernikowie lub okolicy
 • SIEW KUKURYDZY i Inne Usługi Rolnicze
  Firma AgroPower wykonuje usługowy siew kukurydzy. Cena 120-130 zł / ha. Tel. 726089410
  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.facebook.com/AgroPowerZebowo

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

Szczepienia
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
Platforma Zakupowa
-
System Informacji Przestrzennej
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Urząd Skarbowy
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 1/2021
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 115084 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.