Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: poniedziałek, 15.07.2024
Imieniny: Henryka, Włodzimierza, Egona

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

Ze Starostwa do sieci

Ze Starostwa do sieci

Starostwo Powiatowe w Toruniu systematycznie wprowadza udogodnienia mające ułatwić Klientom załatwianie spraw w Urzędzie. W nowej, przyjaznej Klientom siedzibie wprowadziliśmy możliwość telefonicznego umówienia się na konkretną godzinę, jako pierwszy urząd w regionie umożliwiliśmy regulowanie należności za pomocą kart płatniczych, wprowadziliśmy system udogodnień dla rodziców, którzy przybywają do Starostwa ze swoimi pociechami, a z początkiem marca br. uruchomiliśmy w budynku punkt bezprzewodowego dostępu do sieci Internet, tzw. hot-spot.

Dostęp do sieci nie wymaga podawania hasła, ani innej formy uwierzytelniania. Warto pamiętać, że połączenia z siecią publiczną nie są szyfrowane w związku z czym Starostwo Powiatowe nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną utratę danych osób korzystających z sieci. Zabezpieczenie danych spada więc na użytkownika sieci, który powinien stosować odpowiednie mechanizmy bezpieczeństwa.

Instrukcja połączenia z siecią Wi-Fi w budynku Starostwa Powiatowego:

  1. W panelu odpowiedzialnym za zarządzanie sieciami Wi-Fi należy wybrać sieć o nazwie „Starostwo” i kliknąć „połącz”
  2. Po poprawnym połączeniu w ustawieniach konfiguracyjnych sieci urządzenie powinno dostać poprawny adres z serwera DHCP (IP, MASKA, serwery DNS) - urządzenia powinny otrzymać adresację 10.0.1.0/24 z klasy adresów niepublicznych
  3. Po wykonaniu czynności z pkt. 2 można uruchomić przeglądarkę i wejść na dowolną stronę www - polecamy http://www.powiattorunski.pl:)

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 194425 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.