Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: sobota, 12.06.2021
Imieniny: Onufrego, Jana, Janiny

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

Uśmiech zagościł w Makowiskach…

         W szkole Podstawowej w Makowiskach 1 czerwca na twarzach dzieci zagościł uśmiech. Stało się tak za sprawą dotacji na warsztaty wokalne dla uzdolnionych muzycznie dzieci ze szkół podstawowych z Makowisk i Osówki. Właśnie w Makowiskach przedstawiciele Banku Zachodniego WBK S.A. oficjalnie potwierdzili pozyskanie dotacji przez Czernikowskie Stowarzyszenie „Czyż-Nie”. Na twarzach dzieci było widać wielką radość oraz niesamowite wzruszenie. Ten ważny dzień uświetniły występy dzieci w konkursie wokalnym. Goście z Banku Zachodniego WBK S.A. oraz Stowarzyszenia „Czyż-Nie” nie kryli wzruszenia, które gościło im podczas konkursu.
Dotacja z Banku Zachodniego WBK S.A. została pozyskana dzięki współpracy stowarzyszenia „Czyż-Nie” (wnioskodawca projektu) z Młodzieżową Radą Gminy Czernikowo (inicjator i pomysłodawca projektu).
Realizacja projektu rozpocznie się od września bieżącego roku, a zakończy się w marcu przyszłego roku. W ramach projektu będą odbywały się zajęcia z trenerem wokalnym. Poza tym będą organizowane wyjazdy dla dzieci do filharmonii w Bydgoszczy oraz do Młodzieżowego Domu Kultury w Toruniu.
Koordynatorem projektu jest Jarosław Ostrowski Przewodniczący Młodzieżowej rady Gminy, członek Stowarzyszenia „Czyż-Nie”.

« wstecz

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 58895 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.