Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: sobota, 30.05.2020
Imieniny: Ferdynanda, Jana, Feliksa

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

WOŚP 2009 w gminie Czernikowo.

      W tym roku odbył się XVII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jesteśmy w Czernikowie z WOŚP od początku a od kilkunastu lat prowadzimy przy SP im. K.K. Baczyńskiego sztab. Nauczyciele i dzieci pod przewodnictwem P. Buczyńskiego jako wolontariusze zbierają pieniądze na szczytne cele. Nieważne są tylko same pieniądze ale zapał, zaangażowanie i potrzeba serca. W tym roku zbieraliśmy na dzieci z chorobami onkologicznymi. Udało nam się zebrać 10650,84 zł.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. Na licytację prace plastyczne otrzymaliśmy od Michała Kokota, Jolanty Zaniewskiej, Mikołaja i Mariusza Konczalskich, Pana Myszkowskiego, Adama Kowalskiego. Choćby skromne wsparcie idei pomocy pozostanie symbolem współuczestnictwa  w działaniu. Orkiestra w tym roku grała w Szkole Podstawowej w Czernikowie ale i w SP w Osówce, Mazowszu, Steklinie i w Makowiskach oraz w Gimnazjum. Odbyły się zawody sportowe, bieg po zdrowie i występy Chórów Gimnazjum i SP Czernikowo w remizie OSP. Prócz zbiórki w tradycyjnych puszkach zbierano na występach w OSP i na licytacji. Znacząca impreza wspierająca WOŚP to bal charytatywny w SP Czernikowo. W tym roku bal był pod hasłem CZAR PRL-u. Imprezę sponsorowali: Państwo Lisińscy, P. Miętkiewicz,  P. Chlebowcy (Domex), P. Czajkowscy (Piekarz), WSH-U, Pan St. Strychalski, Zakład Mięsny Miliszewy, Państwo Grodzińscy, Zgliniccy,  Urząd Gminy, Stowarzyszeni CZYŻ-NIE, , Bank Spółdzielczy, Sklepik Izabella, P. Jaszewski. Bal przygotowali pracownicy szkoły (kuchnia i obsługa) oraz nauczyciele i A.Mazurek, St. Lewandowski (oprawa wystawy). Były występy filharmoników i teatrów toruńskich (Wiczy, zespołu z Horzycy i Baja, TOK).Była dobra zabawa. A cel szczytny. Jeszcze raz dziękujemy. Zapraszamy za rok.

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • Praca
  Dam pracę na polu lawendy przy ścinaniu i pielęgnacji. Szkleniec koło Czernikowa tel. 570 316 510
 • Dzierżawa gruntów pod fotowoltaikę
  Posiadasz działkę o powierzchni min. 1,5 ha, o szerokości min. 60 m i klasie gruntów IV, V, VI. Jest to teren niezaciemniony, a w pobliżu działki (do 500 m) znajduje się linia energetyczna.

  Oferujemy od 8000 do 9000 zł rocznie za każdy hektar. Dzierżawa na okres 25 lat.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Sun Hunter z Krakowa, która zajmuje się poszukiwaniem działek do wydzierżawienia pod farmy fotowoltaiczne, mogą być to zarówno grunty gminne jak i prywatne działki mieszkańców.
  Tel. 519 590 611

Biuletyn Informacji Publicznych

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. 54 287 50 01
  54 287 50 13
fax 54 230 50 51
e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 7.00 - 15.00
Wtorek 7.00 - 15.00
Środa 7.00 - 17.00
Czwartek 7.00 - 15.00
Piątek 7.00 - 13.00

 

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 42777 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!
Urząd Gminy w Czernikowie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.