Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: poniedziałek, 25.05.2020
Imieniny: Grzegorza, Magdy, Urbana

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

II Turniej Bilardowy - sukcesy Opaczyka i Pujera

W dniach 17-18 grudnia 2011 roku w Wiejskim Domu Kultury odbyły się finały II Turnieju Bilardowego. Rozgrywki toczyły się w dwóch kategoriach wiekowych: 10-16 lat oraz powyżej 17 lat. W sobotę wyłoniono mistrza w młodszej kategorii wiekowej, dzień później poznaliśmy zwycięzcę zawodów seniorskich.

W finałowym turnieju młodzieżowym wzięło udział siedmioro zawodników. Jego zwycięzcą został jedyny reprezentant południowej części gminy – Marcin Opaczyk z Osówki. Kolejne miejsca na podium zajęli gracze z Mazowsza – Daniel Dołęgowski oraz Łukasz Duszyński, ubiegłoroczny wicemistrz. Obrońca tytułu, Damian Kwieciński, był dopiero szósty, znakomicie natomiast zaprezentowały się dziewczęta, szczególnie Oliwia Balińska, która zajęła miejsce czwarte.

Wiele emocji wzbudził turniej seniorów. Dwunastu zawodników zostało podzielonych na trzy grupy, w których rywalizowano o awans do półfinałów. W grupie I porażki nie doznał brat triumfatora zawodów juniorskich, Michał Opaczyk. Grupę następną zdominował Jarosław Lorenc, przepustki do półfinałów nie wywalczył natomiast broniący tytułu Zbigniew Ziółkowski. W grupie trzeciej nie było mocnych na Tomasza Szymaniaka.

Zwycięzcy poszczególnych grup do pojedynków półfinałowych przystępowali jako faworyci, jednak owa kluczowa dla końcowych rozstrzygnięć faza stała się dla nich pogromem. Najpierw po zaciętej walce Opaczyk uległ 2:3 Krzysztofowi Grąbczewskiemu, następnie Przemysław Pujer uporał się w stosunku 3:1 z Lorencem, w trzecim zaś półfinale Dawid Kuczyński zaprezentował szokujące wręcz umiejętności, wygrywając 3:0 z głównym kandydatem do końcowego triumfu, Szymaniakiem.

W grach finałowych najlepiej poradził sobie Przemysław Pujer, zdobywając tytuł mistrza gminy. Srebrny medal trafił na szyję Krzysztofa Grąbczewskiego, brązem zadowolić się musiał Dawid Kuczyński.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy za rok!

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • Praca
  Dam pracę na polu lawendy przy ścinaniu i pielęgnacji. Szkleniec koło Czernikowa tel. 570 316 510
 • Dzierżawa gruntów pod fotowoltaikę
  Posiadasz działkę o powierzchni min. 1,5 ha, o szerokości min. 60 m i klasie gruntów IV, V, VI. Jest to teren niezaciemniony, a w pobliżu działki (do 500 m) znajduje się linia energetyczna.

  Oferujemy od 8000 do 9000 zł rocznie za każdy hektar. Dzierżawa na okres 25 lat.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Sun Hunter z Krakowa, która zajmuje się poszukiwaniem działek do wydzierżawienia pod farmy fotowoltaiczne, mogą być to zarówno grunty gminne jak i prywatne działki mieszkańców.
  Tel. 519 590 611

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

-
System Informacji Przestrzennej
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 1/2020
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. 54 287 50 01
  54 287 50 13
fax 54 230 50 51
e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 7.00 - 15.00
Wtorek 7.00 - 15.00
Środa 7.00 - 17.00
Czwartek 7.00 - 15.00
Piątek 7.00 - 13.00

 

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 9325 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!
Urząd Gminy w Czernikowie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.