Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: wtorek, 26.05.2020
Imieniny: Filipa, Eweliny, Marianny

Wyszukiwarka

Treść strony


OGŁOSZENIA


Plan zajęć opiekuńczo-wychowawczych od 25.05.2020r.

Plan dowozów na konsultacje - uczniowie klasy ósmej

Przywozy na konsultacje do Osówki:

1) Czwartek na 11.30:

Wąkole 10.45

Nowogródek 11.00

Skwirynowo 11.10

Planowany odwóz ok. 13.10.

 

2) Piątek: na 8.00

Wąkole 7.15

Nowogródek 7.30

Skwirynowo 7.40

Planowany odwóz ok. 12.10.

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Informacja dla rodziców !!

 

             W związku z tym, że w dniu 15 sierpnia przypada dzień świąteczny (t.j. sobota) zgodnie z Kodeksem Pracy i Zarządzeniem Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Tony Halika w Osówce nr 32/2020 z dnia 24 kwietnia 2020 roku uprzejmie informujemy,
że w dniu 30 kwietnia 2020 (czwartek) roku Szkoła Podstawowa w Osówce, nie urzęduje (budynek będzie zamknięty).

           Chcąc załatwić sprawy urzędowe zapraszamy do kontaktu z dyrektorem szkoły w środę 29.04.2020 r. między godziną 7:00 a 15:00. Od dnia 4 maja 2020 roku Szkoła funkcjonuje w ustalonych godzinach pracy.

 

 

Osówka, dn. 24.04.2020 r.

Dyrektor szkoły

Ryszard Ałtyn

Lista dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego i kl. I

Poniżej zamieszczamy listę dzieci przyjętych do Oddziału Przedszkolnego ,,3,4,5,6- latki”  w roku szkolnym 2020/2021 oraz listę dzieci przyjętych do klasy pierwszej  w roku szkolnym 2020/2021 po przeprowadzonej rekrutacji.

KARTKA DLA MEDYKA

Proponujemy Wam  wspólną edukacyjną akcję, która polega na narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyków z województwa kujawsko - pomorskiego.

KOMUNIKAT -NAUCZANIE ZDALNE

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej (https://www.gov.pl/.../ksztalcenie-na-odleglosc--nowe-regulacje-prawne) nasza szkoła organizuje dla uczniów zajęcia w formie lekcji on-line oraz pracy własnej z wykorzystaniem stron i narzędzi dostępnych w Internecie i polecanych przez MEN.

W klasach IV-VIII lekcje będą odbywały się zgodnie z nowym planem, dostępnym na stronie internetowej szkoły. Zostało w nim uwzględnione ograniczenie obciążenia uczniów zajęciami i pracą własną. Oprócz zajęć on-line uczniowie będą wykonywali zadania na platformie e- podręczniki.pl bądź na innych stronach, wybranych przez nauczycieli.

W ten sposób będzie realizowana podstawa programowa. Uczniowie za udział w zajęciach on-line i wykonywanie zadań będą oceniani. Głównym kryterium oceny będzie ich systematyczność pracy.

Każda klasa utrzymuje również kontakt ze swoim wychowawcą w oparciu o ustalony komunikator.

W przedszkolu, zerówce i klasach I-III nauczyciele poinformują rodziców o dostępnych materiałach, a także możliwych sposobach i formach ich realizacji przez dziecko w domu. Również z nimi będzie możliwy kontakt, w formie przyjętej przez nauczyciela i rodziców.

Nauczyciele są dostępni dla uczniów zgodnie z godzinami nowego planu. 

Do wychowawców należy również kierować informacje o uczniach mających utrudnioną możliwość pracy zdalnej. Wkrótce będziemy się kontaktować z poszczególnymi rodzicami z propozycjami konkretnych rozwiązań.

Komunikat

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

Decyzją Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej termin zawieszenia zajęć w szkołach został wydłużony do Świąt Wielkanocnych czyli do 10 kwietnia 2020r.

Pamiętajcie, że nie są to ferie ani wakacje. Apelujemy o pozostanie w domach i korzystanie z oferty edukacyjnej proponowanej przez nauczycieli.

Zgodnie z zapisami rozporządzeń od 25 marca 2020 r. nauka będzie obowiązkowo odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

KOMUNIKAT - NAUCZANIE ZDALNE

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych zachęcamy uczniów, aby w najbliższym czasie byli w kontakcie z wychowawcami poprzez grupy klasowe. Wychowawcy będą przekazywali im materiały do samodzielnej pracy w domu. Powodzenia!

Komunikat

Szanowni Państwo,

decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. W tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Decyzja ta wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. 

W załączeniu przekazuję komunikat – proszę o uważne zapoznanie się z jego treścią i poinformowanie uczniów, rodziców i nauczycieli o zawieszeniu zajęć.  

Zachęcam do sprawdzania komunikatów na stronach internetowych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 

Z poważaniem

Anna Ostrowska

Rzecznik prasowy MEN

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo. W związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa, zgodnie z rekomendacjami MEN bardzo prosimy, by Rodzice nie posyłali przeziębionych i chorych dzieci do przedszkola/szkoły. Apelujemy także, aby do szkoły nie przychodzili chorzy nauczyciele i pracownicy. Jednocześnie informujemy, że jeśli ktoś nie miał kontaktu z osobą chorą, nie ma powodu do obaw. Rodzicom dzieci do 8. roku życia, w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia przedszkola/szkoły należy się zasiłek opiekuńczy (art. 32 ust..1 lit.a ustawy z dnia 25 czerwca 1999 o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa, Dz. U. 2017, poz. 1368).

WAŻNY KOMUNIKAT

 • Komunikat
 • Kontakt
 • Instrukcja mycia rąk

WOŚP "Wiatr w żagle" - Turniej gry parami w tenisa stołowego

Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Piątka”  przy Szkole Podstawowej im. Tony Halika
w Osówce  w dniu 12 stycznia 2020 r.(niedziela) godz.10.00 zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy Czernikowo  do udziału w Turnieju gry parami w tenisa stołowego  pod hasłem ,,Wiatr w żagle”.  Zawody organizowane są
w ramach z XXVIII Finału WOŚP ,,Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej"

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY PRZERWY ŚWIĄTECZNEJ

Zmiany w planie lekcji w dniach 02-06.12.2019

 • zdjęcie nr 1

Na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej, ze środków z Narodowego Programu Zdrowia, od 1 października br. została uruchomiona całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów.
Pod numerem telefonu 800 080 222 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników. Dzięki nowej infolinii będą mogli skontaktować się ze specjalistami - 24 godziny na dobę i otrzymać fachowe wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach.
http://www.liniadzieciom.pl

Zebranie rodziców

Dyrektor i Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej im. Tony Halika w Osówce informują, że w dniu 30 października 2019 r. (środa) o godz. 16.00 odbędzie się  zebranie rodziców wszystkich dzieci uczęszczających do szkoły w Osówce.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy rodzice!

Informujemy, że Uroczyste Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej
im. Tony Halika w Osówce odbędzie się w sali gimnastycznej dnia 2 września 2019  roku o godzinie 7.45.

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci wraz z rodzicami.

Do zobaczenia!

Nabór na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego – 1 etat

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • Praca
  Dam pracę na polu lawendy przy ścinaniu i pielęgnacji. Szkleniec koło Czernikowa tel. 570 316 510
 • Dzierżawa gruntów pod fotowoltaikę
  Posiadasz działkę o powierzchni min. 1,5 ha, o szerokości min. 60 m i klasie gruntów IV, V, VI. Jest to teren niezaciemniony, a w pobliżu działki (do 500 m) znajduje się linia energetyczna.

  Oferujemy od 8000 do 9000 zł rocznie za każdy hektar. Dzierżawa na okres 25 lat.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Sun Hunter z Krakowa, która zajmuje się poszukiwaniem działek do wydzierżawienia pod farmy fotowoltaiczne, mogą być to zarówno grunty gminne jak i prywatne działki mieszkańców.
  Tel. 519 590 611

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

-
System Informacji Przestrzennej
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 1/2020
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. 54 287 50 01
  54 287 50 13
fax 54 230 50 51
e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 7.00 - 15.00
Wtorek 7.00 - 15.00
Środa 7.00 - 17.00
Czwartek 7.00 - 15.00
Piątek 7.00 - 13.00

 

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 15149 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!
Urząd Gminy w Czernikowie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.