Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: poniedziałek, 15.07.2024
Imieniny: Henryka, Włodzimierza, Egona

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

 • Turniej Gry Indywidualnej w Tenisa Stołowego w Osówce

Turniej Gry Indywidualnej w Tenisa Stołowego w Osówce w ramach XXI edycji ,,Opuchar Wójta Gminy Czernikowo”

W dniu 29 stycznia 2023 r. (niedziela) w ramach XXXI WOŚP 2023 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej  im. Tony Halika w Osówce odbył się Turniej Gry Indywidualnej, Deblowej i Mixta w Tenisa Stołowego. Zawody rozegrano w 7 kategoriach

 • Turniej gry indywidualnej w tenisa stołowego

Sprawozdanie z Turnieju gry indywidualnej w tenisa stołowego ,,O Puchar Wójta Gminy Czernikowo”

W dniu 24 października 2021 (niedziela) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Tony Halika w Osówce, odbył się Turniej gry indywidualnej w tenisa stołowego ,,O Puchar Wójta Gminy Czernikowo”.

 • -

XIX Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czernikowo.

W dniu 8.12.2019 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Osówce odbył się XIX Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czernikowo.

 • logo

Sprawozdanie z przebiegu XIX Turnieju w Tenisa Stołowego - Gry Indywidualnej o Puchar Wójta Gminy Czernikowo

W dniu 3 grudnia 2017 r. (niedziela) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Tony Halika w Osówce zorganizowano XIX Turniej w Tenisa Stołowego - Gry Indywidualnej o Puchar Wójta Gminy Czernikowo.
 • zdjęcie

Gminne zawody w tenisie stołowym

W sobotę 20 stycznia rozegrano gminne zawody w tenisie stołowym.
 • -

Zakończenie II sezonu GP Osówka w tenisie stołowym

30 kwietnia 2017 r. (niedziela) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Osówce odbył się szósty, ostatni turniej cyklu GP Osówka w tenisie stołowym, (sezon II - 2016/2017). Po zakończeniu turnieju nastąpiło podsumowanie rozgrywek oraz wręczenie nagród dla najlepszych zawodników.
 • -

Sprawozdanie z przebiegu turnieju gry indywidualnej w tenisa stołowego ,,O Puchar Starosty Toruńskiego”

Przedstawiamy sprawozdanie z przebiegu turnieju gry indywidualnej w tenisa stołowego ,,O Puchar Starosty Toruńskiego” w ramach realizacji projektu budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego, który odbył się w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Tony Halika w Osówce w dniach 18-19.03.2017 r.
 • -

Sprawozdanie z przebiegu Turnieju Gry Deblowej w Tenisa Stołowego w ramach XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W dniu 15 stycznia 2017 r. (niedziela) pod patronatem Uczniowskiego Klubu Sportowego „Piątka” w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Tony Halika w Osówce, odbył się Turniej Gry Deblowej w Tenisa Stołowego. Zawody rozegrano w 3 kategoriach.
 • -

Sprawozdanie z przebiegu XVII edycji Turnieju Gry Indywidualnej w Tenisa Stołowego w Osówce „O puchar Wójta Gminy Czernikowo”

W dniu 11 grudnia 2016 r. (niedziela) pod patronatem Wójta Gminy Czernikowo, mgr inż. Zdzisława Gawrońskiego, Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego „Piątka” zorganizował, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Tony Halika w Osówce, Turniej Gry Indywidualnej w Tenisa Stołowego.
 • miniatura

OSP Osówka najlepsza w tenisowych mistrzostwach strażaków

VI Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP przeszedł do historii. Zawodnicy walczyli o medale i punkty do klasyfikacji drużynowej w dziewięciu kategoriach,rozstrzygniętych wyjątkowo w ciągu jednego dnia rywalizacji – 19 czerwca walczyły zarówno grupy młodsze i kobiety, jak i druhowie starsi.
 • miniatura

GP Osówka w tenisie stołowym – zakończenie cyklu

24 kwietnia 2016 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Osówce odbył się szósty, ostatni turniej z cyklu Grand Prix Osówka w tenisie stołowym w sezonie 2015/2016.
 • logo

XVIII Turniej Gry Deblowej w Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Czernikowo

W dniu 3 kwietnia 2016 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Tony Halika w Osówce odbył się XVIII Turniej Gry Deblowej w Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Czernikowo. W turnieju w 3 kategoriach wzięło udział 32 zawodników i zawodniczek.
 • -

Sprawozdanie z tenisowego turnieju gry parami w ramach XXIV Finału WOŚP

W dniu 10 stycznia 2016 r. (niedziela) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Tony Halika w Osówce odbył się Turniej w Tenisie Stołowym - Gry Parami w ramach XXIV Finału WOŚP.
 • -

Tenisowy Puchar Wójta po raz siedemnasty

Wyjątkowo w przedostatni weekend listopada odbył się – już po raz siedemnasty – coroczny Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czernikowo. Zawody rozegrano w Szkole Podstawowej im. Tony Halika w Osówce.
 • -

Gminna Liga Tenisa Stołowego 2015 – Witowąż najlepszy

Pomimo zaledwie czterech drużyn zgłoszonych do rozgrywek czwartego sezonu Gminnej Ligi Tenisa Stołowego, trwająca od marca rywalizacja przeciągnęła się do lata.
 • -

OSP Czernikowo ponownie najlepsza w tenisowych mistrzostwach strażaków

V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP przeszedł do historii. Zawodnicy walczyli o medale i punkty do klasyfikacji drużynowej w dziewięciu kategoriach rozłożonych na dwa dni rywalizacji – 13 czerwca walczyły grupy młodsze i kobiety, 14 czerwca – druhowie starsi.
 • -

Sprawozdanie z przebiegu XVI Turnieju w Tenisa Stołowego - gry parami o „Puchary Wójta Gminy Czernikowo”

W dniu 15 marca 2015 r. (niedziela) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Tony Halika w Osówce zorganizowano XVI Turniej w Tenisa Stołowego - gry parami o „Puchary Wójta Gminy Czernikowo”.
 • -

Sprawozdanie z przebiegu Turnieju Gier Deblowych w Tenisa Stołowego w Osówce w ramach XXIII edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W dniu 11 stycznia 2015 r. (niedziela) w ramach XXIII Finału WOŚP 2015 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Tony Halika w Osówce odbył się Turniej Gry Deblowej w Tenisa Stołowego.
 • -

Sprawozdanie z przebiegu XV Turnieju Gier Indywidualnych w Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czernikowo

W dniu 6-7 grudnia 2014 r. (sobota-niedziela) odbył się XV Turniej Gry Indywidualnej w Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czernikowo. Organizatorzy turnieju dziękują wszystkim za uczestnictwo i zapraszają na Turniej Par Mieszanych, który odbędzie się 11 stycznia 2015 r. (niedziela) z Okazji WOŚP od godz. 10.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Tony Halika w Osówce .
 • -

Gminna Liga Tenisa Stołowego 2014 – Witowąż Mix mistrzem!

Przedstawiamy końcową tabelę wyników rozgrywek III sezonu Gminnej Ligi Tenisa Stołowego. Mistrzem gminy została drużyna Witowąż Mix. Podsumowanie sezonu oraz wręczenie pucharów i medali nastąpiło 15 lipca o godzinie 14:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Czernikowo.
 • -

OSP Czernikowo najlepszą jednostką w IV tenisowych mistrzostwach strażaków

IV Turniej o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w tenisie stołowym przeszedł do historii. Zawodnicy walczyli o medale i punkty do klasyfikacji drużynowej w dziewięciu kategoriach rozłożonych na dwa dni rywalizacji – 7 czerwca rywalizowały grupy młodsze i kobiety, 8 czerwca – druhowie starsi. Areną zmagań w obu przypadkach była sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Osówce. Rekord frekwencji nie został pobity, gdyż niektóre jednostki, pomimo przedłożenia obfitych list graczy, zawiodły w dniach rozgrywania mistrzostw.
 • -

Sprawozdanie z przebiegu XIV Turnieju Gier Indywidualnych w Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czernikowo

W dniu 7-8 grudnia 2013 r. (sobota-niedziela) odbył się XIV Turniej Gry Indywidualnej w Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czernikowo. Organizatorzy turnieju dziękują wszystkim za uczestnictwo i zapraszają na Turniej Debla i Par Mieszanych 12.01.2014 r. (niedziela) z okazji WOŚP, od godz.10.00. Turniej otwarty.
 • -

Gminna Liga Tenisa Stołowego 2014 – tabela końcowa

4 lutego 2014 roku zakończono II edycję Gminnej Ligi Tenisa Stołowego 2014. Mistrzostwo Gminy Czernikowo w tym sezonie zdobył zespół Przepraszamy Że Wygramy Witowąż.
 • -

Sprawozdanie z przebiegu Turnieju Gier Deblowych w Tenisa Stołowego w Osówce w ramach XXII edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W dniu 12 stycznia 2014 r. (niedziela) w ramach XXII Finału WOŚP 2014 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Tony Halika w Osówce odbył się Turniej Gry Deblowej w Tenisa Stołowego. Zawody rozegrano w 3 kategoriach. Organizatorzy turnieju dziękują wszystkim za uczestnictwo w turnieju oraz zapraszają do Osówki na najbliższy Turniej Par Deblowych (wyłącznie dla mieszkańców Gminy Czernikowo) w dniach 15.03.2014 r.- sobota (dzieci i młodzież) i 16.03.2014 r.- niedziela (dorośli).
 • -

Sprawozdanie z przebiegu XV Turnieju gry deblowej w Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czernikowo

W dniach 15 -16 marca 2014 r. ( sobota-niedziela) odbył się XV Turniej Gry Deblowej w Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czernikowo. W zawodach brało udział 41 drużyn deblowych. Regulamin zawodów dopuszczał do gry wyłącznie drużyny z terenu Gminy Czernikowo.
 • -

Gminna Liga Tenisa Stołowego 2013 – Makowiska drużynowymi mistrzami gminy

Rozgrywki pierwszego sezonu Gminnej Ligi Tenisa Stołowego dobiegły końca. Przed turniejem finałowym na czele znajdowała się drużyna Makowisk, której udało się obronić prowadzenie po turnieju finałowym i w klasyfikacji końcowej minimalnie – różnicą meczowych punktów - wyprzedzić pierwszą drużynę z Witowęża.
 • -

Gminna Liga Tenisa Stołowego 2013 – faza ligowa zakończona

Rozgrywki Gminnej Ligi Tenisa Stołowego, które pozwolą wyłonić drużynowego mistrza gminy, dobrnęły do końca rundy zasadniczej. Przed turniejem finałowym na prowadzeniu znajduje się drużyna Makowisk, która wyprzedza pierwszy zespół z Witowęża.
 • -

Gminna Liga Tenisa Stołowego 2013 – VIII kolejka za nami

Rozgrywki Gminnej Ligi Tenisa Stołowego, które pozwolą wyłonić drużynowego mistrza gminy, powoli zbliżają się ku końcowi rundy zasadniczej. Stopniowo zaczyna tworzyć się przewaga punktowa pomiędzy czołówką tabeli, a zespołami zajmującymi miejsca w dolnej jej części. Niezwykle ciasno jest natomiast w środku tabeli.
 • -

Gminna Liga Tenisa Stołowego 2013 – VII kolejka za nami

Rozgrywki Gminnej Ligi Tenisa Stołowego, które pozwolą wyłonić drużynowego mistrza gminy, powoli zbliżają się ku końcowi rundy zasadniczej. Stopniowo zaczyna tworzyć się przewaga punktowa pomiędzy czołówką tabeli, a zespołami zajmującymi miejsca w dolnej jej części. Niezwykle ciasno jest natomiast w środku tabeli.
 • -

Gminna Liga Tenisa Stołowego 2013 – VI kolejka za nami

Rozgrywki Gminnej Ligi Tenisa Stołowego, które pozwolą wyłonić drużynowego mistrza gminy, nabierają tempa. Stopniowo zaczyna tworzyć się przewaga punktowa pomiędzy czołówką tabeli, a zespołami zajmującymi miejsca w dolnej jej części.
 • -

Gminna Liga Tenisa Stołowego 2013 – V kolejka za nami

Rozgrywki Gminnej Ligi Tenisa Stołowego, które pozwolą wyłonić drużynowego mistrza gminy, nabierają tempa. Stopniowo zaczyna tworzyć się przewaga punktowa pomiędzy czołówką tabeli, a zespołami zajmującymi miejsca w dolnej jej części.
 • -

Gminna Liga Tenisa Stołowego 2013 – IV kolejka za nami

Rozgrywki Gminnej Ligi Tenisa Stołowego, które pozwolą wyłonić drużynowego mistrza gminy, nabierają tempa. Stopniowo zaczyna tworzyć się przewaga punktowa pomiędzy czołówką tabeli a zespołami zajmującymi miejsca w dolnej jej części.
 • -

Gminna Liga Tenisa Stołowego 2013 – III kolejka za nami

Rozgrywki Gminnej Ligi Tenisa Stołowego, które pozwolą wyłonić drużynowego mistrza gminy, nabierają tempa. W trzeciej kolejce także doszło do kilku niespodzianek, a największą z nich była porażka Książąt Mazowieckich z drugą drużyną z Witowęża.
 • -

Gminna Liga Tenisa Stołowego 2013 – II kolejka za nami

Rozgrywki Gminnej Ligi Tenisa Stołowego, które pozwolą wyłonić drużynowego mistrza gminy, nabierają tempa. W drugiej kolejce doszło do kilku niespodzianek: uznawana za murowanych faworytów do mistrzostwa pierwsza drużyna z Witowęża wymęczyła zwycięstwo z Czernikowem, natomiast ich drugi zespół zremisował ze Steklinkiem.
 • -

Gminna Liga Tenisa Stołowego 2013 – I kolejka za nami

Z inicjatywy kilku miłośników ping-ponga oraz przy finansowym wsparciu Gminy Czernikowo i radnego Andrzeja Prusakiewicza udało się zainaugurować rozgrywki Gminnej Ligi Tenisa Stołowego, które pozwolą wyłonić drużynowego mistrza gminy.
 • -

Sprawozdanie z przebiegu XIV Turnieju Par gry w Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czernikowo.

W dniu 13 stycznia 2013 r. (niedziela) - w ramach Akcji WOŚP 2013 r. odbył się XIV Turniej Gry Parami w Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czernikowo. W zawodach brało udział 42 pary. Zawody były otwarte dla zawodników spoza gminy Czernikowo.
 • -

„Najlepsi z najlepszych” w Osówce

W niecodziennym turnieju tenisa stołowego wzięli udział najlepsi tenisiści stołowi gmin Czernikowo oraz Chełmża. W zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe w Toruniu oraz Urząd Gminy Czernikowo 13 października 2012 roku rywalizacji „Najlepsi z najlepszych” o końcowe zwycięstwo walczono w grze pojedynczej oraz podwójnej.
 • -
XII Turniej gry Parami w Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czernikowo.
W niedzielę 9 stycznia 2011 roku w godzinach od 10.00 do 15.45 odbył się XII turniej gry parami w tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Czernikowo. W rozgrywkach wzięło udział 64 zawodników i zawodniczek. Organizatorami Turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej w Osówce i Czernikowie (Danuta Chylicka, Ryszard Ałtyn). Turniej połączony był z Ogólnopolską Akcją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 • -
XI Gminny Turniej w Tenisie Stołowym w grze indywidualnej o Puchar Wójta Gminy Czernikowo.
W minioną sobotę i niedzielę tj. 11-12.12.2010 r. na terenie Szkoły Podstawowej w Osówce odbyła się XI edycja Gminnych zawodów w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Czernikowo. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem. Łącznie w turnieju wzięło udział 65 uczestników w różnych kategoriach wiekowych. Zawody dbyły się z duchem przyjaznej sportowej rywalizacji. Zwycięzców nagrodzono okolicznościowymi pucharami i dyplomami. Organizatorzy dziękują uczestnikom za udział pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych. Jednocześnie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziały w podobnym turnieju - tym razem w grze podwójnej, Z Okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szczegóły w najbliższym czasie na plakatach.

Sprawozdanie z X Turnieju gier deblowych w Tenisie Stołowym organizowanym przy Szkole Podstawowej im. Tony Halika w Osówce

W niedzielę, 8 marca 2009 roku w godzinach od 9 00 do 15 30 odbył się X turniej gier deblowych w tenisa stołowego. W rozgrywkach wzięło udział 40 zawodników i zawodniczek. Wyniki turnieju przedstawiają się następująco.
 • -

IX Turniej Tenisa Stołowego

W dniach 13 -14 grudnia 2008 r. (sobota – niedziela) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Osówce odbył się IX Turniej w Tenisa Stołowego w grze pojedyńczej o Puchar Wójta Gminy Czernikowo.
W zawodach wzięło udział 67 uczestników w ośmiu kategoriach wiekowych.

Turniej rodzinny w grze tenisa stołowego

W dniu 13.01.2008 roku w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szkole Podstawowej w Osówce zorganizowano Turniej Rodzinny (zespoły 2- wu osobowe) w grze Tenisa Stołowego. W turnieju wzięło udział 30 osób w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn oraz mężczyzn.

VIII Turniej Tenisa Stołowego

Dnia 16 grudnia 2007 roku w Ochotniczej Straży Pożarnej w Osówce rozegrano VIII Turniej Tenisa Stołowego w grze pojedynczej o Puchar Wójta Gminy Czernikowo organizowany przez Urząd Gminy w Czernikowie, UKS ,,Piątka”.

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czernikowo

W sobotę 15 grudnia 2007 roku w Osówce rozegrano VIII Turniej Tenisa Stołowego w grze pojedynczej o Puchar Wójta Gminy Czernikowo organizowany przez Urząd Gminy w Czernikowie i UKS ,,Piątka”.

V Otwarte Mistrzostwa Gminy Łubianka

W niedzielę 04 marca 2007 roku w Pigży zostały rozegrane V Otwarte Mistrzostwa Gminy Łubianka. Naszą gminę reprezentowały dwie zawodniczki.

Turniej rodzinny w grze tenisa stołowego w Osówce

W dniu 14.01.2007 roku w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szkole Podstawowej w Osówce zorganizowano Turniej Rodzinny (zespoły 2- wu osobowe) w grze Tenisa Stołowego. W turnieju wzięło udział 28 osób w dwóch kategoriach: pań i panów oraz mężczyzn.
Wyniki:
Kategoria Pań i Panów:

I miejsce - Danuta Chylicka Czernikowo i Krzysztof Bartosiewicz Osówka
II miejsce – Patrycja & Marek Brzustewicz Osówka
III miejsce – Zuza & Michał Nawrotek Czernikowo
IV miejsce – Justyna Karbowiak Liciszewy i Robert Pracz Ciachcin

Kategoria Mężczyzn:

I miejsce – Paweł Drygalski i Marian Serocki Osówka
II miejsce – Damian Niedziałkowski i Dawid Niedziałkowski Łazy
III miejsce – Zbigniew Wiśniewski i Paweł Kozakiewicz Osówka
IV – X miejsca: Ryszard Ałtyn i Maciej Opaczyk; Michał i Marcin Opaczyk; Patryk i Karol Celmer; Mateusz Lewandowski i Kamil Radaszewski; Łukasz Mroziński i Piotr Kalinowski, Artur Maciejewski i Patryk Celmer, Mateusz Lewandowski i Norbert Wendt.

Sponsorzy: Wójt Gminy Czernikowo Zdzisław Gawroński, Zakład Usług Ślusarsko – Mechanicznych Jerzy Zglinicki, Szkoła Podstawowa w Osówce.
Organizatorzy: Danuta Chylicka, Justyna Karbowiak, Grażyna Brzustewicz, Krystyna Szymaniak, Ryszard Ałtyn, Rada Rodziców SP Osówka.
Całkowity dochód z imprezy w wysokości ok. 200 zł przekazano na XV finał WOŚP.

 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • autor: chylunek, data: 2007-01-14

VII indywidualne Mistrzostwa Polski Radnych i Pracowników Samorządowych w Tenisie Stołowym

W dniach 20-21.05.2006 roku w Szprotawie( gmina Żagań) odbyły się VII Indywidualne Mistrzostwa Polski Radnych i Pracowników Samorządowych w Tenisie Stołowym.
 • autor: chylunek, data: 2006-05-22

VI Turniej Tenisa Stołowego w grze pojedynczej o Puchar Wójta Gminy Czernikowo

W niedzielę 19 marca 2006 roku rozegrano VI Turniej Tenisa Stołowego w grze pojedynczej o Puchar Wójta Gminy Czernikowo organizowany przez Urząd Gminy w Czernikowie, UKS ,,Piątka” i UKS „Olimpijczyk”.
 • autor: chylunek, data: 2006-03-19

VI Turniej Tenisa Stołowego w grze pojedynczej o Puchar Wójta Gminy Czernikowo

W sobotę 18 marca 2006 roku rozegrano VI Turniej Tenisa Stołowego w grze pojedynczej o Puchar Wójta Gminy Czernikowo organizowany przez Urząd Gminy w Czernikowie, UKS ,,Piątka” i UKS „Olimpijczyk”
 • autor: chylunek, data: 2006-03-18

IV Otwarte Mistrzostwa Gminy Łubianka

W niedzielę 12 marca 2006 roku w Pigży zostały rozegrane IV Otwarte Mistrzostwa Gminy Łubianka. Naszą gminę reprezentowały trzy zawodniczki
 • autor: chylunek, data: 2006-03-12

VII Powiatowe Mistrzostwa Radnych i Pracowników Samorządowych w Indywidualnym Tenisie Stołowym

W sobotę 04.marca 2006 roku w Gronowie odbyły się VII Powiatowe Mistrzostwa Radnych i Pracowników Samorządowych w Indywidualnym Tenisie Stołowym.

 • autor: chylunek, data: 2006-03-06

VI Turniej w Tenisie Stołowym Par o Puchar Wójta Gminy Czernikowo

W niedzielę 04.12.2005 roku w Zespole Szkół w Czernikowie odbył się VI Turniej w Tenisie Stołowym Par o Puchar Wójta Gminy Czernikowo organizowany przez Urząd Gminy w Czernikowie, UKS ,,Piątka” i UKS „Olimpijczyk”.
 • autor: chylunek, data: 2005-12-04

Turniej w Tenisie Stołowym

W sobotę 03.12.2005 roku w Szkole Podstawowej w Osówce odbył się VI Turniej w Tenisie Stołowym Par o Puchar Wójta Gminy Czernikowo organizowany przez Urząd Gminy w Czernikowie, UKS ,,Piątka” i UKS „Olimpijczyk”.
 • autor: chylunek, data: 2005-12-03

VI Indywidualne Mistrzostwa Polski Radnych i Pracowników Samorządowych w Tenisie Stołowym

W dniach 18-19.06.2005 roku w Szprotawie( gmina Żagań) odbyły się VI Indywidualne Mistrzostwa Polski Radnych i Pracowników Samorządowych w Tenisie Stołowym.
 • autor: chylunek, data: 2005-06-21

VI Powiatowe Mistrzostwa Radnych i Pracowników Samorządowych w Indywidualnym Tenisie Stołowym

Dnia 23 kwietnia 2005 roku w Gronowie odbyły się VI Powiatowe Mistrzostwa Radnych i Pracowników Samorządowych w Indywidualnym Tenisie Stołowym.
 • autor: chylunek, data: 2005-04-25

Sprawozdanie z przebiegu VI edycji Indywidualnego Turnieju w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Czernikowo

W dniach 12-13 lutego 2005 r. (sobota – niedziela) już po raz szósty zorganizowano
Indywidualne Rozgrywki w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Czernikowo.

V Turniej w Tenisie Stołowym Par o Puchar Wójta Gminy Czernikowo

W dniach 4-5 grudnia 20004r. (sobota – niedziela) w Szkole Podstawowej im. Tony Halika w Osówce odbył się V Turniej w Tenisie Stołowym Par o Puchar Wójta Gminy Czernikowo organizowany przez Urząd Gminy w Czernikowie i UKS ,,Piątka”.

Turniej tenisa

Organizatorzy turnieju dziękują Wójtowi Gminy Czernikowo za przyznanie funduszy na zakup pamiątkowych nagród dla zwycięzców w postaci pamiątkowych pucharów, medali i dyplomów. Zapraszamy w przyszłości wszystkich zainteresowanych na podobne imprezy.
 • autor: m@rkop, data: 2004-12-07

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 92325 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.