Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: niedziela, 21.07.2024
Imieniny: Daniela, Andrzeja, Benedykta

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

Trzeci mecz, trzecia wygrana

SETBOL pojechał do Lipna w mocno okrojonym składzie. Kilku zawodników zmogły choroby i kontuzje, a kilku zatrzymały sprawy osobiste. Rywale również mieli swoje problemy kadrowe, ale to oni lepiej rozpoczęli spotkanie. Dopiero od stanu 8:14 w pierwszej partii drużyna z Czernikowa zaczęła odrabiać straty. Zawodnicy z Chocenia prowadzili nawet 24:22, jednak udało się doprowadzić do remisu i w sumie obronić aż pięć piłek setowych. Dwa asy serwisowe Radka Szylo przesądziły o zwycięstwie w pierwszej partii. Od drugiego seta nasz zespół grał już o wiele lepiej, przede wszystkim bardzo dobrze funkcjonowała zagrywka, z którą Unia nie mogła sobie poradzić. Podobnie było w trzeciej odsłonie, gdzie szybko zbudował przewagę i pewnie zwyciężył w spotkaniu. Na pochwałę zasługuje cały zespół, a przede wszystkim Waldemar Gutowski, który świetnie radził sobie na pozycji przyjmującego. Po tym meczu SETBOL Czernikowo został nowym liderem rozgrywek. Kolejny mecz rozegrany zostanie w Czernikowie, gdzie rywalem naszego zespołu będą Błękitni Skępe.

SETBOL: Matłosz, Wieczyński, W. Gutowski, Wiśniewski, Szylo, Więciorkowski i T. Janiszewski (L) oraz C. Gutowski. Drużynę prowadzi D. Janiszewski.

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 69264 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.