Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: sobota, 15.06.2024
Imieniny: Jolanty, Wita, Bernarda

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

Udana inauguracja SETBOLA

Od zwycięstwa rozpoczęli kolejny sezon ligowy siatkarze SETBOLA Czernikowo. W pierwszym meczu XXII Edycji Regionalnej Ligi Siatkówki pokonali po wyrównanym pojedynku drużynę gospodarzy Ogończyka Kikół 3:2 (25:20, 28:26, 18:25, 26:28, 15:13). Mimo małej liczby treningów (powodem remont szkoły) udało wywieźć się z trudnego terenu bardzo cenne zwycięstwo.

Mecz lepiej zaczął SETBOL. Bezbłędnie funkcjonował blok i atak ze środka. Ogończykowi wiele problemów sprawiały również mocne serwisy. Po wygraniu dwóch setów przez drużynę z Czernikowa, w trzecim do głosu doszedł Kikół, prowadząc w tej partii od początku do końca. W czwartym secie mistrzowie z ostatnich dwóch sezonów byli bardzo blisko wygranej w całym spotkaniu, ale gospodarze zdołali się obronić i wyrównali stan meczu na 2:2. W tie-breaku rywalizacja toczyła się punkt za punkt, ale po zmianie stron SETBOL oskoczył rywalom na dwa punkty i ostatecznie zwyciężył w całym meczu.

W grze naszej drużyny jest jeszcze sporo do poprawienia, w szczególności zagrywka (popełniliśmy w tym elemencie zbyt dużo błędów) i atak z drugiej linii. Wzmocnieniem będzie również powrót do drużyny Radosława Szylo. Kolejny mecz rozegramy w najbliższą niedzielę 24.11 o godz. 11 w Skępem. Przeciwnikiem będzie pozostający bez punktów Lipnowiak Lipno.

W pierwszym meczu sezonu SETBOL wystąpił w składzie: Maciej Matłosz (R), Dawid Wieczyński (A), Bartłomiej Duszyński (P), Damian Gajewski (P), Radosław Świątecki (Ś), Kamil Więciorkowski (Ś), Tomasz Janiszewski (L) oraz Tomasz Lewandowski. Drużynę prowadzili Dariusz Janiszewski i Jarosław Makowski. Prezesem SETBOLA jest Grzegorz Grzywiński. Zdjęcia udostępniła Danuta Chylicka.

Zapraszamy do odwiedzania oficjalnego fanpage’u drużyny na portalu Facebook.

www.facebook.com

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

« wstecz

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 68217 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.