Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: środa, 10.08.2022
Imieniny: Bogdana, Borysa, Filomeny

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

Siatkarze Setbola Czernikowo najlepsi w lidze!

15 kwietnia odbyły się finałowe mecze Regionalnej Ligi Siatkówki Mężczyzn. Zwycięzcami Jubileuszowej XX Edycji Ligi okazali się nasi siatkarze, którzy w pięknym stylu pokonali w meczu o pierwsze miejsce gospodarzy Unię Choceń 3:0. To największy sukces naszego zespołu, który w ubiegłym roku obchodził jubileusz 20-lecia istnienia. Najlepszym zawodnikiem drużyny w całym sezonie okazał się Bartłomiej Duszyński, tytuł MVP spotkania finałowego przypadł Tomaszowi Janiszewskiemu, a za najbardziej wartościowego zawodnika ligi (MVP) uznano Damiana Gajewskiego. Na słowa pochwały zasłużyli również wszyscy pozostali zawodnicy: Grzegorz Grzywiński, Tomasz Lewandowski, Dariusz Janiszewski, Jarosław Makowski, Waldemar Gutowski, Cyprian Gutowski, Radosław Szylo, Radosław Świątecki, Michał Wiśniewski, Kamil Więciorkowski, Dawid Wieczyński, Maciej Matłosz, Piotr Chlebowski, Michał Nawrotek.

Końcowa tabela ligi za sezon 2011/12 przedstawia się następująco:

 1. Setbol Czernikowo
 2. Unia Choceń
 3. LZS Jastrzębie
 4. Dobrzyń
 5. Błękitni Skępe
 6. Ogończyk Kikół
 7. Lipnowiak Lipno
 8. Znak-Tom Aleksandrów Kujawski
 9. Pojezierze Brzuze

Osobne podziękowania za pomoc i wsparcie należą się wszystkim sponsorom i osobom związanym z Setbolem: Urzędowi Gminy w Czernikowie i Wójtowi Zdzisławowi Gawrońskiemu, Dyrektorowi SP Dariuszowi Chrobakowi, Prezesowi UKS Olimpijczyk Grzegorzowi Grzywińskiemu, firmom: Rafpol (Rafał Nowicki), Max-Mont (Jarosław Makowski), USM (Jerzy Zglinicki), Karcher (Stanisław Chylicki), Danucie Chylickiej, Andrzejowi Kwiatkowskiemu.
Przy okazji warto dodać, że czterech najmłodszych zawodników Setbola zwyciężyło we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie: w Mistrzostwach Juniorów Województwa Kujawsko-Pomorskiego z klubem UKS Budowlanka Toruń, w Mistrzostwach Torunia Szkół Ponadgimnazjalnych z  drużyną X LO oraz w Mistrzostwach Ligi Regionalnej z Setbolem. Siatkarzom życzymy sukcesów w kolejnych latach!

 • -

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • Antykwariat Wasaczek
  Prowadzimy antykwariat, od 15 lat
  Jesteśmy zainteresowani kupnem książek i regałów od Organów Publicznych . Interesuje nas każda tematyka , nie przeszkadzają nam stemple oraz znaki własnościowe. Skupujemy również płyty cd z muzyką , dvd z filmami , płyty winylowe oraz kasety vhs.
  Zapewniamy Państwa, że książki oraz media zakupione przez nas będą mogły służyć ludziom i nie zostaną zniszczone. Z naszej strony zapewniamy transport oraz załadunek zakupionych przedmiotów. Oczywiście istnieje możliwość udokumentowania transakcji. Proponujemy umowę kupna sprzedaży, fakturę lub inny dokument wystawiony przez Państwa.
 • Wózek dla dziecka -tanio sprzedam
  Wózek 2w1 (gondola+spacerówka) w
  bardzo dobrym stanie,tanio sprzedam.

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

-
Gmina Czernikowo Solidarna z Ukrainą
Szczepienia
Platforma Zakupowa
System Informacji Przestrzennej
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Urząd Skarbowy
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 2/2022
Mapa wyłączeń ENERGA
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 54579 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.