Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: piątek, 14.06.2024
Imieniny: Michała, Elizy, Elwiry

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

Siatkarze Setbola Czernikowo najlepsi w lidze!

15 kwietnia odbyły się finałowe mecze Regionalnej Ligi Siatkówki Mężczyzn. Zwycięzcami Jubileuszowej XX Edycji Ligi okazali się nasi siatkarze, którzy w pięknym stylu pokonali w meczu o pierwsze miejsce gospodarzy Unię Choceń 3:0. To największy sukces naszego zespołu, który w ubiegłym roku obchodził jubileusz 20-lecia istnienia. Najlepszym zawodnikiem drużyny w całym sezonie okazał się Bartłomiej Duszyński, tytuł MVP spotkania finałowego przypadł Tomaszowi Janiszewskiemu, a za najbardziej wartościowego zawodnika ligi (MVP) uznano Damiana Gajewskiego. Na słowa pochwały zasłużyli również wszyscy pozostali zawodnicy: Grzegorz Grzywiński, Tomasz Lewandowski, Dariusz Janiszewski, Jarosław Makowski, Waldemar Gutowski, Cyprian Gutowski, Radosław Szylo, Radosław Świątecki, Michał Wiśniewski, Kamil Więciorkowski, Dawid Wieczyński, Maciej Matłosz, Piotr Chlebowski, Michał Nawrotek.

Końcowa tabela ligi za sezon 2011/12 przedstawia się następująco:

  1. Setbol Czernikowo
  2. Unia Choceń
  3. LZS Jastrzębie
  4. Dobrzyń
  5. Błękitni Skępe
  6. Ogończyk Kikół
  7. Lipnowiak Lipno
  8. Znak-Tom Aleksandrów Kujawski
  9. Pojezierze Brzuze

Osobne podziękowania za pomoc i wsparcie należą się wszystkim sponsorom i osobom związanym z Setbolem: Urzędowi Gminy w Czernikowie i Wójtowi Zdzisławowi Gawrońskiemu, Dyrektorowi SP Dariuszowi Chrobakowi, Prezesowi UKS Olimpijczyk Grzegorzowi Grzywińskiemu, firmom: Rafpol (Rafał Nowicki), Max-Mont (Jarosław Makowski), USM (Jerzy Zglinicki), Karcher (Stanisław Chylicki), Danucie Chylickiej, Andrzejowi Kwiatkowskiemu.
Przy okazji warto dodać, że czterech najmłodszych zawodników Setbola zwyciężyło we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie: w Mistrzostwach Juniorów Województwa Kujawsko-Pomorskiego z klubem UKS Budowlanka Toruń, w Mistrzostwach Torunia Szkół Ponadgimnazjalnych z  drużyną X LO oraz w Mistrzostwach Ligi Regionalnej z Setbolem. Siatkarzom życzymy sukcesów w kolejnych latach!

  • -

« wstecz

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 68203 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.