Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: środa, 10.08.2022
Imieniny: Bogdana, Borysa, Filomeny

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

Początki drużyny piłki siatkowej SETBOLA

Początki drużyny piłki siatkowej „SETBOL” Czernikowo sięgają 1991 roku, kiedy to z inicjatywy nauczycieli: Dariusza Janiszewskiego, Piotra Buczyńskiego, Grzegorza Grzywińskiego, Dariusza Chrobaka i Marka Kopaczewskiego zawiązano drużynę siatkarską. Pierwsza czwórka reprezentuje gminę Czernikowo nieprzerwanie do chwili obecnej. W ciągu kilkunastu lat istnienia przewinęło się w składzie wielu siatkarzy: Ryszard Ałtyn, Tomasz Przybyszewski, Sławomir Chrobak, Arkadiusz Galczak, Krzysztof Petrowski, Mariusz Szeliski, Piotr Małgorzewicz, Karol Karbowski, Jakub Gutowski, Justyna Karbowiak. Obecny trzon zespołu, oprócz wymienionych na wstępie nauczycieli, tworzą jeszcze: Piotr Chlebowski, Grzegorz Wasilewski, Tomasz Lewandowski, Waldemar Gutowski, Bartłomiej Duszyński, Jarosław Makowski. W latach 1993-1998 „Setbol” występował w rozgrywkach Włocławskiej Ligi LZS. Przez kolejne trzy sezony – w Toruńskiej Lidze Amatorów, zdobywając w sezonie 2001/2002 wicemistrzostwo. W 1993 r. drużyna reprezentowała województwo włocławskie w Mistrzostwach Polski Pracowników Oświaty w Sulechowie. Do największych sukcesów zespołu należą: - I m-ce w Turnieju z Okazji 650-lecia Lipna, - I m-ce w Turnieju o Puchar „Bistany” Skępe, - I m-ce w Turnieju z Okazji Otwarcia Hali Sportowej w Chalinie, - I m-ce w Turniejach o Puchar Dyrektora SP w Czernikowie, - I i II m-ce w Turnieju „Jesień w Osówce”, - I m-ce w Turnieju z Okazji Święta Niepodległości w Czernikowie, - II m-ce w Turnieju o Puchar Okręgu ZNP w Lipnie - II m-ce w Turnieju o Puchar Gutowskich. W trakcie sezonu „Setbol” trenuje na sali gimnastycznej w Czernikowie i rozgrywa wiele spotkań sparingowych i towarzyskich z drużynami z Torunia, Lipna, Skępego, Kikoła, oraz Bobrownik. W roku 2003 dzięki inicjatywie P. Buczyńskiego i G. Grzywińskiego oraz pomocy Urzędu Gminy zorganizowano w naszej miejscowości dwa boiska do piłki plażowej, na których w czasie wakacji odbyły się turnieje z udziałem kilkunastu drużyn. Także w tym roku D. Janiszewski i G. Grzywiński zorganizowali wyjazdy na mecze międzypaństwowe reprezentacji Polski: z Wenezuelą i z Holandią. W bieżącym roku „Setbol” powrócił do rozgrywek Toruńskiej Ligii Piłki Siatkowej, w której występuje 13 drużyn. Od początku swojej działalności drużyna jest finansowana przez Urząd Gminy w Czernikowie. Opracował kapitan drużyny: D. Janiszewski

 • -

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • Antykwariat Wasaczek
  Prowadzimy antykwariat, od 15 lat
  Jesteśmy zainteresowani kupnem książek i regałów od Organów Publicznych . Interesuje nas każda tematyka , nie przeszkadzają nam stemple oraz znaki własnościowe. Skupujemy również płyty cd z muzyką , dvd z filmami , płyty winylowe oraz kasety vhs.
  Zapewniamy Państwa, że książki oraz media zakupione przez nas będą mogły służyć ludziom i nie zostaną zniszczone. Z naszej strony zapewniamy transport oraz załadunek zakupionych przedmiotów. Oczywiście istnieje możliwość udokumentowania transakcji. Proponujemy umowę kupna sprzedaży, fakturę lub inny dokument wystawiony przez Państwa.
 • Wózek dla dziecka -tanio sprzedam
  Wózek 2w1 (gondola+spacerówka) w
  bardzo dobrym stanie,tanio sprzedam.

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

-
Gmina Czernikowo Solidarna z Ukrainą
Szczepienia
Platforma Zakupowa
System Informacji Przestrzennej
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Urząd Skarbowy
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 2/2022
Mapa wyłączeń ENERGA
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 54576 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.