Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: wtorek, 25.01.2022
Imieniny: Pawła, Miłosza, Tatiany

Wyszukiwarka

Nawigacja:

 • AKTUALNOŚCI

Treść strony

Walne Zgromadzenie KPIR w Czernikowie

Za nami już 8 Walne Zgromadzenie 6 kadencji Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej. Tym razem odbyło się poza siedzibą Izby Rolniczej - w świetlicy wiejskiej w Czernikowie. Obradom przewodniczył Wiceprezes KPIR Tadeusz Ziółkowski, który jest jednocześnie mieszkańcem Gminy Czernikowo.

W pierwszej części obrad członkowie Walnego Zgromadzenia Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej zapoznali się z informacją dotyczącą stanu finansów Izby. Sprawozdanie z wykonania budżetu za okres 3 kwartałów br. przedstawił Prezes KPIR-Ryszard Kierzek. Członkowie WZ KPIR po omówieniu projektu tymczasowego planów wydatków Izby na 2022 rok podjęli uchwałę w sprawie jego przyjęcia. Druga część spotkania rozpoczęła się od wystąpienia Wójta Gminy Czernikowo  Tomasza Krasickiego, który przybliżył zebranym najciekawsze informacje z życia gminy. Przybyłym na nasze spotkanie laureatom konkursu „Agricola –Syn Ziemi” statuetki wręczyli Wicemarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Zbigniew Sosnowski, Dyrektor Departamentu Rolnictwa i Geodezji Wiesław Czarnecki oraz Prezes i Wiceprezes Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej.

Sprawozdanie z działań podejmowanych przez Zarząd w okresie od poprzedniego Walnego Zgromadzenia przybliżył Prezes Izby. Dyrektor Biura KPIR Paweł Wienconek szczegółowo omówił projekt ustawy o zmianie ustawy o izbach rolniczych. Wskazał zarówno zmiany, które doprecyzowują dotąd niejasne kwestie, ale również zwrócił uwagę na zastawione przez ustawodawcę, jak to określił, „pułapki”. Beata Mickiewicz –Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Biura Regionalnego TUW zaprezentowała w ciekawy sposób tematykę ubezpieczeń w rolnictwie. W trakcie swojego wystąpienie zadała kilka pytań, a osoby, które udzieliły poprawnych odpowiedzi, zostały nagrodzone gadżetami od Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych. Był również czas na zadawanie pytań przybyłym gościom oraz czas na dyskusję. Zaproszeni goście, korzystając z okazji, złożyli wszystkim obecnym życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i na nadchodzący Nowy Rok.

 • Walne Zgromadzenie KPIR w Czernikowie
 • Walne Zgromadzenie KPIR w Czernikowie
 • Walne Zgromadzenie KPIR w Czernikowie
 • Walne Zgromadzenie KPIR w Czernikowie
 • Walne Zgromadzenie KPIR w Czernikowie
 • DSC05173

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • Zajęcia jogi
  Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych na zajęcia jogi, które odbywają się w każdą środę w godz. 17.45 - 19.00 w sali OSP w Czernikowie. Dzięki regularnym ćwiczeniom zniwelujesz skutki działania przewlekłego stresu jak bóle kręgosłupa, karku, uczucie sztywności i napięcia, zrelaksujesz się i oderwiesz myśli od codziennych spraw. Wiek i sprawność nie ma znaczenia.
  Chęć udziału w zajęciach proszę zgłaszać telefonicznie pod nr 698 653 846
  Anna Kroplewska,
  https://rudajoga.pl/

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

Szczepienia
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
Platforma Zakupowa
-
System Informacji Przestrzennej
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Urząd Skarbowy
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 4/2021
Mapa wyłączeń ENERGA
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 4187851 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.