Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: piątek, 21.07.2017
Imieniny: Daniela, Andrzeja, Benedykta

Wyszukiwarka

Nawigacja:

 • AKTUALNOŚCI

Treść strony

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

Zgodnie z przepisami prawa oświatowego, w tym m.in. art. 58 ustawy o systemie oświaty utworzenie nowej szkoły należy  do wyłącznej kompetencji Rady Gminy.

W dniu 26 kwietnia, na posiedzeniu wspólnych komisji Rady Gminy Czernikowo analizowano m.in. zgłoszony w marcu br. przez nauczycieli Zespołu Szkół w Czernikowie pomysł utworzenia podstawowej szkoły sportowej. W dniu następnym, Radni reprezentujący komisję edukacji przygotowali zapytanie w formie ankiety, skierowane do rodziców, z pytaniem czy są zainteresowani taką propozycją. Tekst na ten temat ukazał się na stronie internetowej gminy.
LINK

Drodzy Rodzice, jest to nowa oferta oświatowa skierowana do dzieci i młodzieży z całej gminy Czernikowo i gmin sąsiednich, chcących rozwijać się sportowo w różnych dziedzinach. Do Zespołu Szkół uczęszczają uczniowie m.in. z gminy Zbójno, Ciechocin i Kikół. Utworzenie szkoły sportowej będzie stwarzało możliwość pozyskania nowych uczniów. Zwiększy też subwencję oświatową dla gminy o 20 % ( tj. ok 1 100 zł) na każdego ucznia tej szkoły.

Państwa ankiety i deklaracje pozwolą radnym podjąć odpowiednie decyzje w tej sprawie. Nie planuje się zamknięcia żadnej z istniejących szkół podstawowych , które uchwałą rady zostały przekształcone w szkoły ośmioklasowe.

Z mocy prawa likwidacja szkoły to skomplikowana procedura wymagająca wielu uzgodnień      i bezwzględnej zgody Kuratora Oświaty.

Zachęcamy Państwa do spokojnego rozważenia propozycji uczestnictwa w zaplanowanych spotkaniach na terenie całej gminy w dogodnych dla Państwa terminach. Podczas tych spotkań będą przedstawione szczegóły i różne aspekty pracy szkoły.

W dniu 11 maja (czwartek) o godz. 17.00 w auli Szkoły Muzycznej odbędzie się ostatnie spotkanie podsumowujące cały cykl zebrań.

 

                                                                                  Komisja Edukacji Rady Gminy

                                                                                  Wójt Gminy Czernikowo

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • NOWE PRZEDSZKOLE + ZERÓWKA + KLUB MALUCHA 1-3
  Przyjmujemy zapisy do nowo tworzonego przedszkola i zerówki - szczegóły pod linkiem:
  https://www.olx.pl/oferta/nowe-przedszkole-i-zerowka-zapisy-CID88-IDmcAY4.html

  Serdecznie zapraszamy.
 • dzierżawa
  Wiejska Spółdzielnia Handlowo Usługowa w Czernikowie wydzierżawi pomieszczenia magazynowe po Wytwórni Pasz z dostępem do mediów; Pomieszczenia biurowe po Wytwórni Pasz; Pomieszczenia w miejscowości Mazowsze przy sklepie powierzchnia około 100m2; Pomieszczenia przy sklepie w Osówce pow.80m2.
 • Sprzedam dzialkę oraz dom
  Sprzedam:
  działkę inwestycyjną Czernikowo centrum pow:5600m2 lub dom parterowy, budynek gospodarczy na działce pow:1100m2 lub jako całość działka inwestycyjna pow: 6700m2 przy boisku sportowym ul.Szkolna.
  Telefony kontaktowe:
  508 060 864 lub 508 293 870 .
 • Sprzedam działki
  Sprzedam działki 6 i 13,5 arów na nowo powstającym osiedlu (przedłużenie ulicy Wiśniowej), w pełni uzbrojone – woda, prąd, kanalizacja, deszczówka, droga asfaltowa o szerokości 10 m, chodniki, oświetlenie uliczne.
 • Wynajmę lokal
  WYNAJMĘ LOKAL na dowolną działalność - handlową, usługową, produkcyjną, biurową - łącznie 85 m. kw. z zapleczem sanitarnym, z wejściem od strony ulicy. Możliwość udostępnienia obszernej piwnicy. Więcej informacji i zdjęcia po wpisaniu na olx: LOKAL na dowolną działalność gospodarczą
 • MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA
  Do wynajęcie 2 pokoje, kuchnia, korytarz, spiżarka, piwnica, balkon, ogródek. Mieszkanie samodzielne, świeżo odmalowane, nowe okna. Cena 600 zł + opłaty. Więcej informacji i zdjęcia po wpisaniu na olx: Mieszkanie Dom TANIO – okolice Czernikowa

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

-
-
-
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 2/2017
-
Plan Czernikowa
-
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo
tel. / fax  54 287 50 01
                       287 50 13
                 56 678 23 88
e-mail:   info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 7.00 - 15.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 7.00 - 15.00
Czwartek 7.00 - 15.00
Piątek 7.00 - 15.00

 

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 2850564 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!
Urząd Gminy w Czernikowie

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.