,,Liga Szkół Podstawowych Gminy Czernikowo" - zakończenie rundy jesiennej
Tabela rozgrywek w piłkę nożną chłopców, w rozgrywkach ,,Ligi Szkół Podstawowych Gminy Czernikowo”- sezon jesień/wiosna 2017/2018 (grupa młodsza kl. IV-V)
L.p.
|
Nazwa drużyny
|
Mecze
|
Punkty
|
Bramki
zd. - str.
|
Różnica bramek
|
1.
|
Czernikowo II
|
4
|
12
|
18 - 4
|
+14
|
2.
|
Steklin II
|
4
|
9
|
18 - 8
|
+10
|
3.
|
Młoda Victoria
|
4
|
4
|
16 - 9
|
+7
|
4.
|
Osówka
|
4
|
4
|
9-12
|
-3
|
5.
|
Makowiska
|
4
|
0
|
0-28
|
-28
|
Wyniki po 4 spotkaniach (zakończenie rundy jesiennej)
Czernikowo II – Osówka 3 : 1
Czernikowo II – Makowiska 7 : 0
Czernikowo II - Młoda Victoria 4 : 2
Makowiska – Osówka 0 : 4
Osówka – Młoda Victoria 2 : 2
Makowiska – Młoda Victoria 0 : 10
Steklin II – Czernikowo II 1 : 4
Steklin II – Osówka 7 : 2
Steklin II – Makowiska 7 : 0
Steklin II – Młoda Victoria 3: 2
Tabela rozgrywek w piłkę nożną chłopców, w rozgrywkach ,,Ligi Szkół Podstawowych Gminy Czernikowo”- sezon jesień/wiosna 2017/2018 (grupa starsza kl. VI-VII)
L.p.
|
Nazwa drużyny
|
Mecze
|
Punkty
|
Bramki
zd. - str.
|
Różnica bramek
|
1.
|
Czernikowo I
|
5
|
15
|
21 - 0
|
+21
|
2.
|
UKS ,,Piątka”- Osówka
|
5
|
12
|
15 - 4
|
+9
|
3.
|
KS ,,Olimpijczyk
|
5
|
7
|
12 - 10
|
+2
|
4.
|
Mazowsze
|
5
|
7
|
8 - 10
|
-2
|
5.
|
Makowiska
|
5
|
3
|
3 - 17
|
-14
|
6.
|
Steklin II
|
5
|
0
|
2 - 20
|
- 18
|
Wyniki po 5 meczach (zakończenie rundy jesiennej)
Czernikowo I – KS ,,Olimpijczyk” 3 : 0
Czernikowo I – Makowiska 5 : 0
Czernikowo I - UKS ,,Piątka” 2 : 0
Czernikowo I – Mazowsze 6 : 0
Steklin I – Czernikowo I 0 : 5
Steklin I - KS ,,Olimpijczyk” 1 : 6
Steklin I - UKS ,,Pi,ątka” 0 : 3
Steklin I – Makowiska1 : 3
Steklin I – Mazowsze 0 : 3
KS ,,Olimpijczyk” – UKS ,,Piątka” 2 : 4
KS ,,Olimpijczyk” – Makowiska 2 : 0
KS ,,Olimpijczyk” – Mazowsze 2 : 0
Makowiska – UKS ,,Piątka” 0 : 6
UKS ,,Piątka” – Mazowsze 2 : 0
Makowiska – Mazowsze 0 : 3
Opiekunowie drużyn:
KS ,,Olimpijczyk” – Danuta Chylicka,
Osówka, UKS ,,Piątka”– Zuzanna Stawicka,
Mazowsze – Tomasz Pałaszyński,
Steklin – Grzegorz Kozłowski,
Czernikowo II , Młoda Victoria – Grzegorz Grzywiński,
Czernikowo I – Marek Kopaczewski,
Makowiska – Arleta Ośmiałowska.
Organizator
rozgrywek:
Ryszard Ałtyn