Menu na urządzeniach mobilnych
- Aktualności
- Administracja
- Gmina
- Kultura i Oświata
- Biblioteka Publiczna
- Szkoły
- Zespół Szkół w Czernikowie
- Szkoła Podstawowa w Czernikowie
- Szkoła Podstawowa w Makowiskach
- Szkoła Podstawowa w Mazowszu
- Szkoła Podstawowa w Steklinie
- Szkoła Podstawowa w Osówce
- HISTORIA SZKOŁY
- O PATRONIE
- AKTUALNOŚCI
- OGŁOSZENIA
- PEDAGOG POLECA
- WYKAZ DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI
- NASZE SUKCESY
- PROJEKT LGD 2025 - AKTYWNY ŚWIAT MŁODZIEŻY
- EU-geniusz w świecie naukowych żywiołów
- PROJEKTY
- SPORT
- PRAWO SZKOLNE
- NAUCZYCIELE I PRACOWNICY SZKOŁY
- RADA RODZICÓW
- ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
- WOLONTARIAT SZKOLNY
- Egzamin Ósmoklasisty 2024
- ZASADY REKRUTACJI DO SZKOŁY I ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
- Przedszkole Publiczne w Czernikowie
- Szkoła Muzyczna w Czernikowie
- Organizacje i stowarzyszenia
- 700-lecie Czernikowa
- Sport
- Sport Gminny
- Sport Szkolny
- Rok szkolny 2021/2022
- Rok szkolny 2020/2021
- Rok szkolny 2019/2020
- Rok szkolny 2018/2019
- Rok szkolny 2017/2018
- Rok szkolny 2016/2017
- Rok szkolny 2015/2016
- Rok szkolny 2014/2015
- Rok szkolny 2013/2014
- Rok szkolny 2012/2013
- Rok szkolny 2011/2012
- Rok szkolny 2010/2011
- Rok szkolny 2009/2010
- Rok szkolny 2008/2009
- Rok szkolny 2007/2008
- Rok szkolny 2006/2007
- Rok szkolny 2005/2006
- Senior Games
- Ogłoszenia i Komunikaty
- Parafie
- Dwa Słowa on-line
- Ochrona Danych Osobowych
Rotator zdjęć
Ważne linki
Archiwum 2021
Walne Zgromadzenie KPIR w Czernikowie
Za nami już 8 Walne Zgromadzenie 6 kadencji Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej. Tym razem odbyło się poza siedzibą Izby Rolniczej - w świetlicy wiejskiej w Czernikowie. Obradom przewodniczył Wiceprezes KPIR Tadeusz Ziółkowski, który jest jednocześnie mieszkańcem Gminy Czernikowo.
W pierwszej części obrad członkowie Walnego Zgromadzenia Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej zapoznali się z informacją dotyczącą stanu finansów Izby. Sprawozdanie z wykonania budżetu za okres 3 kwartałów br. przedstawił Prezes KPIR-Ryszard Kierzek. Członkowie WZ KPIR po omówieniu projektu tymczasowego planów wydatków Izby na 2022 rok podjęli uchwałę w sprawie jego przyjęcia. Druga część spotkania rozpoczęła się od wystąpienia Wójta Gminy Czernikowo Tomasza Krasickiego, który przybliżył zebranym najciekawsze informacje z życia gminy. Przybyłym na nasze spotkanie laureatom konkursu „Agricola –Syn Ziemi” statuetki wręczyli Wicemarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Zbigniew Sosnowski, Dyrektor Departamentu Rolnictwa i Geodezji Wiesław Czarnecki oraz Prezes i Wiceprezes Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej.
Sprawozdanie z działań podejmowanych przez Zarząd w okresie od poprzedniego Walnego Zgromadzenia przybliżył Prezes Izby. Dyrektor Biura KPIR Paweł Wienconek szczegółowo omówił projekt ustawy o zmianie ustawy o izbach rolniczych. Wskazał zarówno zmiany, które doprecyzowują dotąd niejasne kwestie, ale również zwrócił uwagę na zastawione przez ustawodawcę, jak to określił, „pułapki”. Beata Mickiewicz –Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Biura Regionalnego TUW zaprezentowała w ciekawy sposób tematykę ubezpieczeń w rolnictwie. W trakcie swojego wystąpienie zadała kilka pytań, a osoby, które udzieliły poprawnych odpowiedzi, zostały nagrodzone gadżetami od Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych. Był również czas na zadawanie pytań przybyłym gościom oraz czas na dyskusję. Zaproszeni goście, korzystając z okazji, złożyli wszystkim obecnym życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i na nadchodzący Nowy Rok.