Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: piątek, 30.10.2020
Imieniny: Edmunda, Przemysława, Zenobii

Wyszukiwarka

Nawigacja:

  • AKTUALNOŚCI

Treść strony

Nasze dziedzictwo - poznawanie przez odkrywanie

Powiat Toruński włączając się w obchody Europejskich Dni Dziedzictwa zachęca mieszkańców powiatu do udziału w konkursie „Nasze dziedzictwo - poznawanie przez odkrywanie”, którego celem jest promocja i upowszechnianie wiedzy o zabytkach znajdujących się na terenie powiatu toruńskiego.

Konkurs przeprowadzony jest wyłącznie za pośrednictwem Serwisu Facebook pod adresem https://www.facebook.com/PowiatTorunski.

Nagrodą główną w konkursie jest tablet.

Przez okres najbliższych dziewięciu tygodni, w każdą sobotę, począwszy od 19 września br. o godz. 12:00 na profilu facebookowym powiatu toruńskiego zamieszczony zostanie post ze zdjęciem, częściowo odsłoniętym, przedstawiającym zabytkowy obiekt z terenu powiatu toruńskiego.

Zadanie konkursowe polega na udzieleniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe „Co to za zabytkowy obiekt i w jakiej miejscowości się znajduje?” oraz zamieszczeniu jej w komentarzu pod postem. Rozstrzygniecie konkursu planowane jest w każdy poniedziałek.

Gdyby jednak okazało się, że zagadka jest za trudna i żaden z uczestników konkursu nie udzielił prawidłowej odpowiedzi to w poniedziałek, również o godz. 12:00 pojawi się kolejna odsłona prezentowanego zabytku odkrywająca kolejne elementy puzzlowej układanki. Jeżeli, pomimo kolejnych odsłon zdjęcia, podanie prawidłowej odpowiedzi nadal będzie stanowiło dla uczestników konkursu problem to we wtorek (o godz. 12:00) nastąpi kolejna trzecia i zarazem ostatnia odsłona zabytku.

Zwycięzcami każdego etapu konkursu zostają 3 osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. W nagrodę otrzymają one zestaw upominków. Natomiast do rąk osoby, która udzieli najwięcej poprawnych odpowiedzi w ciągu trwania całego konkursu trafi nagroda główna Starosty Toruńskiego.

Zwycięzcę Konkursu wybierze Komisja Konkursowa, która przy wyborze zwycięzcy będzie brała pod uwagę m.in. liczbę premiowanych miejsc zajętych w poszczególnych etapach konkursu oraz czas udzielenia odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Udział w konkursie mogą wziąć osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 13 rok życia mogą brać udział w konkursie tylko za zgodą swoich rodziców lub opiekunów prawnych. Uczestnik konkursu powinien posiadać konto w Serwisie Facebook, założone zgodnie z regulaminem Serwisu Facebook.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

  • „Nasze dziedzictwo - poznawanie przez odkrywanie”

« wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
  • dzierżawa
    WSHU w Czernikowie wydzierżawi sklep spożywczo przemysłowy w Osówce

Biuletyn Informacji Publicznych

Banery

Powszechny Spis Rolny 2020
Platforma Zakupowa
-
System Informacji Przestrzennej
Obszar Chronionego Krajobrazu Niz. Ciechocińskiej
Folder Promocyjny 2018
Nieodpłatna pomoc prawna
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 2/2020
Złoty Karaś
Pomorska Strefa Ekonomiczna
WOŚP
Plan Czernikowa
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 3765970 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.