XIX Turniej Gry Indywidualnej w Tenisa Stołowego
W dniu 2 grudnia 2018r. (niedziela) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Tony Halika w Osówce zorganizowano XIX Turniej Gry Indywidualnej w Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czernikowo.
W kategorii kobiet pow. 17 lat wzięły udział :
1.Danuta Chylicka (Dąbrówka),
2.Weronika Opaczyk (Łazy)
3. Brzustewicz Patrycja (Osówka)
Zwyciężyły:
m-ce I Danuta Chylicka (Dąbrówka),
m-ce II Brzustewicz Patrycja (Osówka),
m-ce III Weronika Opaczyk (Łazy)
W kategorii dziewcząt ze Szkół Podstawowych i Gimnazjum wzięły udział:
1. Julia Celmer ( Makowiska),
2. Oliwia Lewandowska (Osówka),
3. Daria Nowak (Makowiska),
4. Amelia Strzelecka (Steklin ),
5. Wiktoria Ostrowska ( Makowiska ),
6. Justyna Kubik ( Czernikowo),
7. Aleksandra Bytner ( Dąbrówka )
Zwyciężyły:
m-ce I Aleksandra Bytner (Dąbrówka),
m-ce II Lewandowska Oliwia (Osówka),
m-ce III Nowak Daria (Makowiska),
m-ce IV Julia Celmer ( Makowiska) ,
W kategorii chłopców ze Szkół Podstawowych i Gimnazjum wzięli udział:
1.Igor Strzelecki (Steklin),
2. Oliwier Insadowski (Steklin),
3. Bartłomiej Kaliszewski (Steklin),
4. Filip Podlaszewski (Czernikowo),
5. Filip Chlebowski (Czernikowo),
6. Michał Lewandowski ( Steklinek),
7. Michał Fabiszewski (Wąkole),
8. Dominik Durmowicz (Czernikowo),
Zwyciężyli:
m-ce I Michał Fabiszewski (Wąkole),
m-ce II Igor Strzelecki ( Steklin) ,
m-ce III Oliwier Insadowski (Steklin),
m-ce IV Bartłomiej Kaliszewski (Steklin) ,
W kategorii mężczyzn od 17- 34 lat wzięli udział:
1. Tomasz Kasiński (Czernikowo),
2. Sylwester Kasiński (Czernikowo),
3. Szymon Kasiński (Czernikowo),
4. Maciej Kubik (Czernikowo),
5. Michał Opaczyk (Czernikowo),
6. Mateusz Bytner (Dąbrówka),
7. Przemysław Pujer (Mazowsze Parcele),
8. Przemysław Wiśniewski (Osówka),
9. Kazimierz Kłosiński ( Mazowsze),
10. Michał Sumiński ( Czernikowo)
Zwyciężyli:
m-ce I Michał Sumiński (Czernikowo),
m-ce II Mateusz Bytner (Dąbrówka) ,
m-ce III Sylwester Kasiński (Czernikowo),
m-ce IV Kazimierz Kłosiński (Mazowsze)
W kategorii mężczyzn od 35 – 49 lat wzięli udział:
1. Tomasz Celmer ( Makowiska),
2. Janusz Lewandowski ( Steklinek),
3. Marcin Kozłowski (Czernikowo),
4. Rafał Durmowicz ( Czernikowo),
5.Tomasz Krasicki ( Czernikowo),
6. Zbigniew Wiśniewski ( Osówka),
7. Wiesław Pierzgalski (Mazowsze)
Zwyciężyli:
m-ce I Wiesław Pierzgalski (Mazowsze),
m-ce II Marcin Kozłowski (Czernikowo) ,
m-ce III Janusz Lewandowski (Steklinek),
m-ce IV Zbigniew Wiśniewki (Osówka)
W kategorii mężczyzn pow. 50 lat wzięli udział :
1.Ryszard Ałtyn (Osówka),
2.Marek Serocki (Witowąż),
3.Marek Brzustewicz (Osówka)
4. Zbigniew Bytner (Dąbrówka)
Zwyciężyli:
m-ce I Marek Brzustewicz (Osówka),
m-ce II Marek Serocki (Witowąż) ,
m-ce III Ryszard Ałtyn( Osówka),
m-ce IV Zbigniew Bytner (Dąbrówka)
Łącznie w całym turnieju brało udział 39 zawodników i zawodniczek.
Współorganizatorami turnieju byli: Ryszard Ałtyn , Zuzanna Stawicka, Marek Brzustewicz
zaś głównym sponsorem imprezy – Urząd Gminy Czernikowo
Organizatorzy turnieju dziękują wszystkim za uczestnictwo i zapraszają na podobne turnieje organizowane na terenie Szkoły Podstawowej im. Tony Halika w Osówce. Informacje na plakatach i stronie internetowej: www.czernikowo.pl