Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: środa, 28.09.2022
Imieniny: Marka, Wacława, Luby

Wyszukiwarka

Treść strony

Koncerty uczniów klas pierwszych Szkoły Muzycznej.

Dnia 14 oraz 15 kwietnia 2016 r. o godzinie 17.30 w Sali Koncertowej przy SM w Czernikowie odbyły się Koncerty uczniów klas pierwszych Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie.

W uroczystościach wzięli udział nauczyciele oraz uczniowie SM w Czernikowie, rodzice oraz wszyscy przybyli goście. Koncerty zostały poprowadzone przez Panią Martę Chylińską – nauczyciela teorii oraz Panią Pole Berensdorff – nauczyciela gry na gitarze.

Na scenie przed zgromadzoną publicznością po raz pierwszy wystąpili uczniowie klas pierwszych, aby zaprezentować zdobyte w trakcie roku szkolnego umiejętności. Mogliśmy podziwiać zarówno grę najmłodszych pobierających naukę w cyklu sześcioletnim, jak i młodzieży z cyklu czteroletniego. Młodzi instrumentaliści prezentowali grę na: akordeonie, skrzypcach, trąbce, klarnecie, fortepianie, flecie poprzecznym, saksofonie, puzonie, gitarze, waltorni, kontrabasie oraz ksylofonie. Uczniowie występowali solo, z akompaniamentem oraz w duetach.

Wszyscy młodzi muzycy zostali nagrodzeni gromkimi i gorącymi brawami przez zgromadzoną na koncercie publiczność. Każdy z występujących uczniów po zaprezentowaniu swoich umiejętności otrzymał słodki upominek.

« wstecz

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

tel. +48 54 287 50 01

e-mail: info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 7.00 - 15.00
Wtorek: 7.00 - 15.00
Środa: 7.00 - 17.00
Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 13.00

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 52998 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.