Mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych
Nad jeziorem Zacisze w Osówce 04.10.2006r. odbyły się piąty raz z rzędu mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych dla szkół podstawowych i gimnazjum.
Imprezę uatrakcyjniło ognisko z kiełbaskami, które sfinansował Wójt Gminy Czernikowo Zdzisław Gawroński.
Wyniki:
Wyniki:
Bieg na 800 m – dziewczęta, szkoła podstawowa:
I miejsce – Agnieszka Miastkowska - SP Lubisz Górny
II miejsce – Małgorzata Curyło – SP Gronowo
III miejsce – Klaudia Liczkowska – SP 2 Chełmża
IV miejsce – Anna Ruszkowska – SP Wybcz
V miejsce – Ewa Matysiak – SP Makowiska
VI miejsce – Anna Kołkowska – SP Czernikowo
Bieg na 1000 m – chłopcy, szkoła podstawowa:
I miejsce – Łukasz Skowroński – SP Łążyn 2
II miejsce – Mateusz Kajl – SP Zelgno
III miejsce – Marcin Gabryszewski – SP Łysomice
IV miejsce – Karol Baranowski – SP Gronowo
V miejsce – Maciej Ciećwierz – SP Łysomice
VI miejsce – Marcin Jóźbik – SP Dobrzejewice
Bieg na 1500 m – dziewczęta, gimnazjum rocznik 1992/93:
I miejsce – Karolina Adamczyk – Górsk
II miejsce – Natalia Went – Grębocin
III miejsce – Daria Wróbel – Dobrzejewice
IV miejsce – Sandra Golder – Obrowo
V miejsce – Joanna Czerwińska – Lubisz
VI miejsce – Katarzyna Zakszewska – Głuchowo
Bieg na 2000 m. – chłopcy, gimnazjum rocznik 1992/93:
I miejsce – Arkadiusz Janiszewski – Łubianka
II miejsce – Tomasz Kozieł – Łubianka
III miejsce – Patryk Grusztal – Zawieś Wielka
IV miejsce – Ciechacki Maciej – Czernikowo
V miejsce – Tomasz Podlewski – Chełmża
VI miejsce – Patryk Wieczyński – Łysomice
Bieg na 1500 m. – dziewczęta, gimnazjum rocznik 1991:
I miejsce - Agnieszka Adamczyk – Górsk
II miejsce – Barbara Płatek – Chełmża
III miejsce – Patrycja Szczepaniak – Czernikowo
IV miejsce – Emilia Specjał – Cierpice
V miejsce – Barbara Chrabąszcz – Dobrzejewice
VI miejsce – Natalia Lewandowska – Łysomice
Bieg na 2000 m. – chłopcy, gimnazjum rocznik 1991:
I miejsce – Radosław Lewandowski – Lubisz
II miejsce – Przemysław Poszytek – Łubianka
III miejsce – Adam Wieczyński – Dobrzejewice
IV miejsce – Marek Wesołowski – Rzęczkowo
V miejsce – Jakub Pawłowski – Rzęczkowo
VI miejsce – Dariusz Cygan – Chełmża
Organizatorami imprezy byli: Urząd Gminy w Czernikowie, Starostwo Powiatowe, Szkoła Podstawowa w Osówce i UKS „Olimpijczyk”.