V Turniej w Tenisie Stołowym Par o Puchar Wójta Gminy Czernikowo
W dniach 4-5 grudnia 20004r. (sobota – niedziela) w Szkole Podstawowej im. Tony Halika w Osówce odbył się V Turniej w Tenisie Stołowym Par o Puchar Wójta Gminy Czernikowo organizowany przez Urząd Gminy w Czernikowie i UKS ,,Piątka”.
Zawody, cieszące się dużym zainteresowaniem rozegrano w kilku kategoriach a poniżej wyniki z tych właśnie zawodów.
Kategoria dziewcząta – Szkoły podstawowe:
I miejsce – Hanna Politowska, Patrycja Brzustewicz (SP Osówka)
II miejsce – Paulina Muchewicz, Żaneta Stępska (SP Wola)
III miejsce – Marta Zatorska, Kamila Zyglarewicz (SP Osówka)
IV miejsce – Emila Wiśniewska, Karolina Bytner (SP Osówka)
V miejsce – Marta Tucholska, Monika Marciniak (SP Wola)
VI miejsce – Marta Celmer, Monika Lewandowska (SP Makowiska)
Kategoria chłopcy – Szkoły podstawowe:
I miejsce – Mateusz Laskowski, Mateusz Zdrojewski (SP Wola)
II miejsce – Damian Niedziałkowski, Dariusz Adamski (SP Osówka)
III miejsce – Dawid Nowatkowski, Krystian Marciniak (SP Wola)
IV miejsce – Krzysztof Kałas (SP Osówka), Cyprian Gutowski (SP Bobrowniki)
V miejsce – Sebastian Sujkowski, Łukasz Mroziński (SP Osówka)
VI miejsce – Krzysztof Sitek, Sławomir Sitek (SP Osówka)
VII miejsce – Sebastian Paradowski, Adian Szalkowski (SP Czernikowo)
VIII miejsce – Piotr Urbański Michał Opaczyk (SP Osówka)
IX miejsce – Kwiatkowski, Wernerowicz (SP Czernikowo)
X miejsce – Kamil Radaszewski, Strychalski Michał (SP Makowiska)
XI miejsce - Montowski Bartłomiej, Strychalski Michał (S P Makowiska)
Kategoria dziewczęta – Gimnazjum
I miejsce – Sylwia Zatorska, Marta Eluśkiewicz (Gimnazjum Czernikowo)
II miejsce – Justyna Serocka, Arleta Makowska (Gimnazjum Czernikowo)
III miejsce – Beata Majda, Magsalena Nowakowska (Gimnazjum Bobrowniki)
IV miejsce – Karolina Brzyska, Agnieszka Wendt (Gimnazjum Czernikowo)
V miejsce – Joanna Kwiatkowska, Anna Wojciechowska (Gimnazjum Czernikowo)
VI miejsce – Justyna Łazińska, Marta Borowska (gimnazjum Czernikowo)
Kategoria chłopcy – Gimnazjum
I miejsce – Łukasz Bubans, Paweł Drygalski (Gimnazjum Czernikowo)
II miejsce – Norbert Wendt, Mateusz Lewandowski (Gimnazjum Czernikowo)
III miejsce – Karol Mielicki, Mateusz Sadowski (Gimnazjum Kikół)
IV miejsce – Przemysław Wiśniewski, Kamil Wójtewicz (Gimnazjum Czernikowo)
V miejsce – Karol Kowalski, Wrześniewski Damian (Gimnazjum Czernikowo)
VI miejsce – Paweł Drożdżak, Paweł Kozakiewicz (Gimnazjum Czernikowo)
VII miejsce – Karol Zyglarewicz, Sławomir Sujkowski (Gimnazjum Czernikowo)
VIII miejsce – Michał Araśniewicz, Radosław Maślewski (Gimnazjum Czernikowo)
IX miejsce – Sitek Radosław, Kamil Szachacz (Gimnazjum Czernikowo)
X miejsce – Radosław Kołkowski, Kamil Skopiński (Gimnazjum Czernikowo