Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: poniedziałek, 20.02.2017
Imieniny: Leona, Ludmiły, Ludomiły

Wyszukiwarka

Nawigacja:

Treść strony

XI GMINNY KONKURS PLASTYCZNY - ostatnia chwila.

Dyrektorzy SP i Gimnazjum gminy Czernikowo, nauczyciele sztuki (plastyki), przyrody, biologii, kształcenia zintegrowanego, wychowawcy, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum, dorośli.

 Urząd Gminy w Czernikowie, Stowarzyszenie CZYŻ-NIE, SP im. K. K. Baczyńskiego w Czernikowie, z pomocą biblioteki, fotografów i szkół ogłaszają:
 
XI GMINNY KONKURS PLASTYCZNY
 
 pod nazwą: "Co piękne i cenne WOKÓŁ CZERNIKOWA"
 
w kategorii:      a) FOTOGRAFICZNEJ    b) RYSUNKOWEJ, MALARSKIEJ
b) kalendarz - z obiektami z gminy Czernikowo ( do 6 stycznia 2010)

 

 1. Celem konkursu jest ( w związku z końcem obchodów 700-lecia Czernikowa) wykonanie prac dotyczących okolic CZERNIKOWA, zabytków, budynków, detali, przyrody, widoków, plenerów: zapoznanie z bogactwem zabytków i pejzaży gminy; flory naszej małej ojczyzny, przybliżenie uczniom piękna rodzimej kultury materialnej i przyrody, drzew, krzewów, kwiatów i innych roślin rosnących na terenie gminy, w naszej najbliższej okolicy – na polach, w ogródkach,
 2. Prace można wykonywać (od października 2009 do końca maja 2010) dowolnymi technikami (rysunek ołówkiem, kredką, pastelami, malunek farbami akwarelowymi i plakatowymi, gwaszem, collage oraz innymi technikami mieszanymi, komputerowymi ) a także w postaci zdjęć fotograficznych.
 3. Prace powinny zawierać informacje, co przedstawiają (jaką roślinę, drzewo –np. nazwa gatunkowa, potoczna ) i być podpisane GODŁEM.
  W osobnej kopercie - wyjaśnienie godła ( imię i nazwisko, adres, dla uczniów także - klasa, szkoła, ew. nazwisko nauczyciela prowadzącego). Należy je składać w sekretariacie SP Czernikowo. Oddanie pracy jest równocześnie zgodą na jej publikację.
 4. Prace będzie oceniało Jury złożone z przedstawiciela organizatora (min. D.Chrobak), nauczycieli plastyki, sztuki, ew. przyrody oraz zaproszonych fotografów (sponsorów) w kategoriach:
  – klasy przedszkolne, I-III, IV-VI SP, Gimn., Liceum, DOROŚLI
 5. Jury przyzna nagrody i wyróżnienia, dyplomy, podziękowania oraz zorganizuje uroczystą wystawę pokonkursową w czerwcu 2010 roku.
  Ponadto najlepsze prace zostaną uhonorowane na forum gminy
Organizatorzy

Wstecz

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • DZIAŁKI BUDOWLANE
  Działki budowlane - 6 i 13,5 arów na nowym osiedlu ul. Wiśniowej. Pełne uzbrojenie - woda, prąd, kanalizacja, deszczówka, oświetlenie uliczne, chodniki, asfalt, częściowo ogrodzone.
 • Wysłodki Suche Tofi Melasowane Dowóz Gratis!
  Wysłodki Suche Tofi Melasowane z cukrowni z Glinojecka w oryginalnych workach pakowanych po 30kg. Dowóz Gratis przy zakupie minimum 1 t. W okolicach Czernikowa, do 30 km. Możliwość wystawienia Faktury Vat.
 • Sprzedam działkę
  Sprzedam działki: budowlaną o powierzchni 0,42 ha i przylegającą do niej, pod działalność gospodarczą, o powierzchni 0,15 ha w Czernikowie, ul. Zajączkowo. Oddzielne wjazdy i warunki zabudowy. Korzystna cena.
 • Wynajmę
  Wynajmę mieszkanie w Czernikowie
  przy ul. Sosnowej 2
  kontakt tel. 502 636 462
 • Ogłoszenia
  Świadczysz usługi, wykonasz zlecenie? Szukasz pracy, pracownika? Sprzedasz, kupisz, oddasz...? Wejdź, wybierz kategorię, sprawdź, dodaj ogłoszenie za darmo. Ogłoszenie będzie aktywne po zatwierdzeniu przez administratora, przez 3 tygodnie (kat. usługi 4 tyg.). Urząd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń i reklam.

Biuletyn Informacji Publicznych

Reklama

System Gospodarki Odpadami
e-Usługi Czernikowo
Profil Zaufany Czernikowo
WebEwid
Facebook
"DWA SŁOWA" Nr 4/2016
WOŚP
Plan Czernikowa
Gminna Liga Piłki Nożnej Halowej
ciasteczka

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo
tel. / fax  54 287 50 01
                       287 50 13
                 56 678 23 88
e-mail:   info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 7.00 - 15.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 7.00 - 15.00
Czwartek 7.00 - 15.00
Piątek 7.00 - 15.00

 

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 2755556 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!
Urząd Gminy w Czernikowie
Do góry strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.