Urząd Gminy Czernikowo

Strona główna serwisu

Kalendarz

Kalendarium: niedziela, 30.04.2017
Imieniny: Mariana, Bartłomieja, Donaty

Wyszukiwarka

Treść strony


O szkole Aktualności Galeria Archiwum

Koncert Muzyki Filmowej

1 czerwca 2016 roku o godz. 19.00 w Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie odbył się Koncert Muzyki Filmowej.

Popis uczniów klasy gitary

17 maja 2016 roku o godz. 17:00 w Auli Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie odbył się popis uczniów klasy gitary Pani Poli Beresdorff oraz Pana Tomasza Kurjaty. Na scenie zdobyte umiejętności prezentowali uczniowie zarówno czteroletniego cyklu nauczania, jak i cyklu sześcioletniego.

Recital gitarowy Poli Berensdorff

Zapraszamy na Recital gitarowy Poli Berensdorff, który odbędzie się 8 czerwca 2016 r. o godz. 17:00 w Szkole Muzycznej w Czernikowie (sala nr 5). WSTĘP WOLNY

Lista osób przyjętych do Szkoły Muzycznej

Lista osób przyjętych do Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie na rok szkolny 2016/2017

Rekrutacja do Szkoły Muzycznej na rok 2016/2017

Szkoła Muzyczna I stopnia w Czernikowie ogłasza nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2016/2017

Koncerty przedrekrutacyjne.

10 oraz 11 maja 2016 roku w Szkole Muzycznej I stopnia w Czernikowie odbyły się koncerty przedrekrutacyjne zachęcające potencjalnych kandydatów do nauki gry na wybranym przez siebie instrumencie muzycznym.

Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej oraz eliminacje powiatowe „Debiut 2016”.

30 kwietnia 2016 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kowalewie Pomorskim odbyła się XXII edycja Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej oraz 15 eliminacje powiatowe do Pomorskiego młodzieżowego Przeglądu Piosenki „Debiut 2016” pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Kowalewa Pomorskiego.

22 Finał Kujawsko-Pomorskiego Festiwalu Piosenki „Awans – 2016”

23 kwietnia w Żnińskim Domu Kultury o godz. 13.00 odbył się 22 Finał Kujawsko-Pomorskiego Festiwalu Piosenki „Awans – 2016”. Organizatorem Festiwalu jest Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, Żniński Dom Kultury oraz ośrodki kultury na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Koncert Międzyszkolny.

21 kwietnia 2016 r. o godzinie 9.40 w Sali Koncertowej przy SM w Czernikowie mieliśmy ogromną przyjemność koncertować po raz trzeci wspólnie z uczniami Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Chełmży z filią w Lubiczu i filią w Czernikowie, Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Golubiu Dobrzyniu, Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Górsku oraz Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Lipnie.

Koncerty uczniów klas pierwszych Szkoły Muzycznej.

Dnia 14 oraz 15 kwietnia 2016 r. o godzinie 17.30 w Sali Koncertowej przy SM w Czernikowie odbyły się Koncerty uczniów klas pierwszych Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie.

Kalendarz wydarzeń II semestr 2015/2016

Kalendarz wydarzeń w Szkole Muzycznej I Stopnia w Czernikowie w II semestrze 2015/2016.

Zaproszenie

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie zapraszają na koncert w wykonaniu uczniów klas pierwszych naszej Szkoły, który odbędzie się 14 kwietnia 2016 roku (czwartek) o godzinie 17.30 – cz. I oraz 15 kwietnia 2016 roku (piątek) – cz. II o godzinie 17.30 w Sali koncertowej przy SM w Czernikowie.

XVIII Przegląd Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych

Z radością informujemy o sukcesie naszych uczniów, biorących udział w XVIII Przeglądzie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych, który odbył się 23 stycznia 2016 roku w Kowalewie Pomorskim.

Warsztaty Fletowe

Dnia 12 stycznia 2016 roku w Szkole Muzycznej I stopnia w Czernikowie odbyły się Warsztaty Fletowe prowadzone przez Mirosławę Pawłowską, nauczyciela Szkoły Muzycznej w Bydgoszczy współpracującą z Operą Novą w Bydgoszczy, dotyczącą techniki prawidłowego oddychania oraz najistotniejszych zasad efektywnego ćwiczenia.

Koncert kolęd i pastorałek

17.12.2015 r. o godz. 18.00 na sali koncertowej szkoły odbył sie koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu naszych uczniów.

Informacja

Informujemy, iż z uwagi na bezpieczeństwo uczniów i pracowników został zamontowany w szkole wideodomofon, który jest włączany po godz. 16 (do godz. 16.00 drzwi szkoły są otwarte).

Sukces naszych uczniów w Jesiennych Konfrontacjach Zespołów Kameralnych

Z radością pragniemy poinformować, iż w dn. 26.11.2015 r. kwartet saksofonowy złożony z uczniów naszej szkoły: Julia Wasilewska, Patryk Ziółkowski, Julia Marciniak, Natalia Kmieć odniósł sukces w Jesiennych Konfrontacjach Zespołów Kameralnych w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Inowrocławiu.

Festiwal ,,Integracje Muzyczne"

Dnia 22.10.2015 r. Szkoła Muzyczna I Stopnia w Czernikowie wzięła udział w zorganizowanym przez Starostwo Powiatu Toruńskiego, Kujawsko- Pomorskie Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” oddział w Toruniu oraz Szkołę Muzyczną I Stopnia w Chełmży z filią w Lubiczu i z filią w Czernikowie festiwalu ,,Integracje Muzyczne".

Informacja

Dyrektor szkoły przyjmuje codziennie po wcześniejszym uzgodnieniu w sekretariacie szkoły (tel. 533-556-339).

Koncert Historia Tanga

22.09.2015 r. odbył się koncert Historia Tanga Astor Piazzola.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Dnia 1 września o godz. 16.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie.

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Lista Przyjętych do Szkoły Muzycznej I st. w Czernikowie na rok 2015/2016

Przedstawiamy listę osób przyjętych do Szkoły Muzycznej I st. w Czernikowie.

Koncerty przedrekrutacyjne

11 oraz 13 maja 2015 roku w Szkole Muzycznej I stopnia w Czernikowie odbyły się koncerty przedrekrutacyjne zachęcające potencjalnych kandydatów do nauki gry na wybranym przez siebie instrumencie muzycznym.

Koncert Międzyszkolny

30 kwietnia 2015 r. w Sali Koncertowej przy SM w Czernikowie mieliśmy ogromną przyjemność koncertować wspólnie z uczniami Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Chełmży z filią w Lubiczu i filią w Czernikowie, Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Golubiu Dobrzyniu z filią w Kowalewie Pomorskim, Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Górsku, Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Lipnie oraz Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Osieku nad Wisłą.

I Festiwal Gitarowy w Osadzie Karbówko

Przedstawiciel Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie Maciej Dzwonkowski z klasy gitary Pana Tomasza Kurjaty zdobył I miejsce podczas I Festiwalu Gitarowego w Osadzie Karbówko w grupie IV, który odbył się 21-22 kwietnia 2015 r.

Koncert uczniów klas pierwszych Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie - część druga

Dnia 21 kwietnia 2015 r. o godzinie 17.00 w Sali Koncertowej przy SM w Czernikowie odbyła się druga część Koncertu uczniów klas pierwszych Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie.

IX Chełmżyński Konkurs uczniów Klasy Gitary

20 kwietnia 2015 r. uczeń Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie Sebastian Kowalski wziął udział w IX Chełmżyńskim Konkursie uczniów Klasy Gitary Szkół Muzycznych I stopnia.

XIII Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych w Zgierzu

17 kwietnia 2015 r. Saksofonowy Zespół Kameralny Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie w składzie: Lidia Woźniczka, Katarzyna Ziółkowska, Julia Marciniak oraz Julia Wasilewska wystąpił na XIII Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Zgierzu.

Koncert uczniów klas pierwszych Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie

Dnia 31 marca 2015 r. o godzinie 17.00 w Sali Koncertowej przy SM w Czernikowie odbył się Koncert uczniów klas pierwszych Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie.

XXIII Szkolna Scena Piosenki i Poezji Wojewódzkiego Przeglądu Artystycznego

Przedstawiciele Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie – Julia Król oraz Maciej Dzwonkowski zdobyli II miejsce na XXIII Szkolnej Scenie Piosenki i Poezji Wojewódzkiego Przeglądu Artystycznego.

Kalendarz wydarzeń w Szkole Muzycznej I st. w Czernikowie

Przedstawiamy aktualny kalendarz wydarzeń w Szkole Muzycznej I st. w Czernikowie.

Informacja dotycząca rekrutacji do Szkoły Muzycznej na rok 2015/2016

Warunkiem ubiegania się kandydata o przyjęcie do Szkoły Muzycznej I stopnia w Czernikowie jest ukończone w roku kalendarzowym 5 lat i nieprzekroczenie 16 roku życia.

Koncert kolęd i piosenek świątecznych

Dnia 18 grudnia 2014 roku w Sali Koncertowej przy SM w Czernikowie odbył się koncert kolęd i piosenek świątecznych organizowany przez Szkołę Muzyczną I stopnia w Czernikowie oraz Stowarzyszenie „ Czyż-nie”. W uroczystości wzięli udział nauczyciele i uczniowie SM w Czernikowie, członkowie Stowarzyszenia „Czyż-nie”, rodzice oraz zaproszeni goście. Widowisko uświetnił swoją obecnością Pan Wójt Zdzisław Gawroński. Koncert został poprowadzony przez Panią Monikę Dunajską.

Magazyn

Ogłoszenia

zobacz wszystkie
 • Sprzedam działkę budowlaną - Zajączkowo

  Działka o powierzchni całkowitej 5667 m 2
  zlokalizowana na granicy Czernikowa z Wygodą (ul. Zajączkowo)
  W drodze znajdują się: prąd, woda..
  Prowadzi do niej droga asfaltowa, ok 1,5 km od centrum Czernikowa.
  W bezpośrednim sąsiedztwie nie ma zabudowań. Teren pagórkowaty, cicha, urokliwa okolica, bogate walory przyrodnicze.
  W tym jedna działka rolno-budowlana o powierzchni 4173 m 2. Dla niej wydano warunki zabudowy pod projekt GŁADKI Muratora.
  Druga działka o powierzchni 1494 m 2 przeznaczona jest pod działalność gospodarczą. Dwa oddzielne wjazdy/na budowlaną i gospodarczą.
 • SPRZEDAM JAŁÓWKĘ CIELNĄ
  Sprzedam jałówkę biało-czerwoną cielną. Termin wycielenia 26 maja. Cena 4 200 zł.
  Kiełpiny gm. Czernikowo
  Kontakt pod numerem telefonu: 666-270-174
 • sprzedam lub wynajmę
  Sprzedam lub wynajmę mieszkanie o pow. 56 m ( 2 pokoje , kuchnia , łazienka) w Osówce.
 • Ogłoszenia
  Świadczysz usługi, wykonasz zlecenie? Szukasz pracy, pracownika? Sprzedasz, kupisz, oddasz...? Wejdź, wybierz kategorię, sprawdź, dodaj ogłoszenie za darmo. Ogłoszenie będzie aktywne po zatwierdzeniu przez administratora, przez 3 tygodnie (kat. usługi 4 tyg.). Urząd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń i reklam.

Biuletyn Informacji Publicznych

Reklama

-
-
-
-
-
"DWA SŁOWA" Nr 1/2017
-
Plan Czernikowa
-
-

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Czernikowo
ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo
tel. / fax  54 287 50 01
                       287 50 13
                 56 678 23 88
e-mail:   info@czernikowo.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 7.00 - 15.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 7.00 - 15.00
Czwartek 7.00 - 15.00
Piątek 7.00 - 15.00

 

Statystyki

Naszą stronę odwiedziło już 1043 osób Gratulujemy, jesteś jedną z nich!
Urząd Gminy w Czernikowie
Do góry strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.